800px-Zuzana_caputova
4.3.2019
Kategorie: Politika

Slovensko: Zuzana Čaputová – kandidátka radikální levice

Sdílejte článek:

SV

Vůdkyně opozice ve volbě slovenského prezidenta má všechno, co má úspěšný kandidát mít. Má charisma, má příběh, vypadá fantasticky, je transparentní. Zkrátka dokonalý materiál …

Lidí, kteří podléhají prvním dojmům a dají jen na vzhled, je třeba upozornit, že Čaputová je hlavně místopředsedkyní Progresivního Slovenska. Do voleb prezidenta strany nominují kandidáty nejen proto, aby je nominovaný vyhrál, jde hlavně o kampaň dané strany.

Co je tedy Progresivní Slovensko? Z děkovačky Čaputové Mistríkovi při jeho vzdání se kandidatury uvádíme:

“Frustrace z nespravedlnosti a arogance mocných nás totiž spojuje všechny – tak voliče opozice, tak koalice. Tak Slováky, jakož i Maďary a Romy. Všechny, bez ohledu na naši víru nebo sexuální orientaci. “

Jako sorry, ale pokud někdo cítí za každou cenu rozlišovat a zdůrazňovat rasu, náboženství, sexuální orientaci, jde o rasismus, náboženskou nesnášenlivost a sexuální diskriminaci.

Ale co se divíme? V podání Progresivního Slovenska jsou to ty pravé hodnoty – vše, co není bílé, vše co nemá původ v křesťanské kultuře, vše co zavání jakoukoliv sexuální odchylkou. Naopak negativní příchuť získává vzpomínání na národ, patriotismu, kultury, která má původ hluboko ve starověku a zvrhlým chováním myslí “zastaralé” trvání na svazku muže a ženy.

Případné vítězství Čaputové bude připsáno právě tímto progresivním trendům. A bude to signál, že je třeba tlačit na všech frontách směrem k “otevření” slovenské společnosti – migrantům, homosexuální agendě, schválení istanbulského protokolu týkajícího se změn v genderové politice apod. Samozřejmě, konečně skončí ta neprogresivním abnormalita, že na Slovensku stále nemáme mešitu.

Je to přehnané? Jak by mohlo, když jde o agendu, která je společná progresivistům napříč celou západní sférou. Samozřejmě je to zabalené v líbivých slovech o moderní správě, angažovanosti občanů, vyšší míře samostatnosti a svobody apod. Jenže samotné změny ve vztahu k základním strukturám společnosti musí jít při plnění politiky progresivistů přesně opačným směrem

Pokud například potřebujete prosadit změny o vztahu rodič-dítě, pokud chcete aby na Slovensku zavládl model norského Barnevernetu, nutně musíte posílit státní struktury, vytvořit státem financovanou infrastrukturu a posílit mocenské pravomoci státu. Tím se rodič dostává do postavení obyčejného pečovatele, který má v dočasné péči státem vlastněné dítě a o které může kdykoliv přijít.

Toto je pravá tvář levice, která se tváří tak hrozně progresivně. Jako u každé levice je to jen další ze způsobů jak přenést moc od občana do centra, jak ho zbavit ještě většího množství peněz, jak získat ještě více moci.

Zuzana Čaputová není a nikdy nebude našim kandidátem. Ale každý se rozhoduje svobodně. Nakonec, máme demokracii a pokud vás progresivci přesvědčí v demokratické soutěži, nelze vůči tomu nijak namítat.

Autor: slobodnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 504 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.