jarovice
11.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovensko: Teror nepřizpůsobivých obyvatel v Jarovnici je již za hranicí snesitelnosti!

Sdílejte článek:

COM/MILAN MAZUREK

Před pár dny nás kontaktoval jeden z obyvatel obce Jarovnice, který již dlouhá léta doslova bojuje o přežití na svém vlastním dvoře! Asociálové, jejichž osada se rozprostírá podél jeho vlastního pozemku mu ničí život a snaží se ho vyštvat z vlastního domu.

Teror, který si denně zažívá trvá podle jeho slov od revoluce, kdy začali vládnout “progresivnější” a “humánnější” metody práce s nepřizpůsobivými obyvateli. Ty však vedly k tomu, že dnes nemůže užívat asi polovinu jeho vlastního pozemku.

Oplocení mu postupně rozebrali a odnesli do sběrných surovin, zničili mu celou úrodu a část dvora, kterou kdysi využíval pro zemědělské účely dnes slouží jako toaleta pod širým nebem pro obyvatele osady! Majitel se na to může pouze se slzami v očích bezmocně dívat!

Kromě toho všeho mu ničí jeho ovocný sad, který si zatím ještě chrání tak, že ho celý oplotil ostnatým drátem a různými trnovými rostlinami. Ani to je však nezastaví … Plot prostřihnou, podlezou a zničí jeho stromy, aby ukojili svůj chvilkový hlad. Na plotě také pálí různé předměty, aby se dostali k železu v jejich nitru.

Když jsme tam situaci točili, tak do nás z dálky házelo množství nevychovaných školáků (v pátek dopoledne) kameny a ukazovali nám hanlivé gesta.

Policie nekoná, prokuratura si problém přehazuje jako horký brambor a starosta, který je v Jarovnici sám také z řad osadníků a jeho dům je jen pár metrů od domu dotyčného pána, neudělal nic proto, aby byly černé stavby na jeho pozemku zbourány. Právě naopak, své spoluobčany si chrání.

Všichni asi čekají, dokud pána neuštvou na smrt nebo neprodá dům, ve kterém vyrostl i s obrovským pozemkem za pakatel nějakému osadníkovi, který z něj postupně udělá stejnou díru plnou odpadků a výkalů, v jaké je tam žije již více než 6 000 lidí.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 247 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.