jarovice
11.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovensko: Teror nepřizpůsobivých obyvatel v Jarovnici je již za hranicí snesitelnosti!

Sdílejte článek:

COM/MILAN MAZUREK

Před pár dny nás kontaktoval jeden z obyvatel obce Jarovnice, který již dlouhá léta doslova bojuje o přežití na svém vlastním dvoře! Asociálové, jejichž osada se rozprostírá podél jeho vlastního pozemku mu ničí život a snaží se ho vyštvat z vlastního domu.

Teror, který si denně zažívá trvá podle jeho slov od revoluce, kdy začali vládnout “progresivnější” a “humánnější” metody práce s nepřizpůsobivými obyvateli. Ty však vedly k tomu, že dnes nemůže užívat asi polovinu jeho vlastního pozemku.

Oplocení mu postupně rozebrali a odnesli do sběrných surovin, zničili mu celou úrodu a část dvora, kterou kdysi využíval pro zemědělské účely dnes slouží jako toaleta pod širým nebem pro obyvatele osady! Majitel se na to může pouze se slzami v očích bezmocně dívat!

Kromě toho všeho mu ničí jeho ovocný sad, který si zatím ještě chrání tak, že ho celý oplotil ostnatým drátem a různými trnovými rostlinami. Ani to je však nezastaví … Plot prostřihnou, podlezou a zničí jeho stromy, aby ukojili svůj chvilkový hlad. Na plotě také pálí různé předměty, aby se dostali k železu v jejich nitru.

Když jsme tam situaci točili, tak do nás z dálky házelo množství nevychovaných školáků (v pátek dopoledne) kameny a ukazovali nám hanlivé gesta.

Policie nekoná, prokuratura si problém přehazuje jako horký brambor a starosta, který je v Jarovnici sám také z řad osadníků a jeho dům je jen pár metrů od domu dotyčného pána, neudělal nic proto, aby byly černé stavby na jeho pozemku zbourány. Právě naopak, své spoluobčany si chrání.

Všichni asi čekají, dokud pána neuštvou na smrt nebo neprodá dům, ve kterém vyrostl i s obrovským pozemkem za pakatel nějakému osadníkovi, který z něj postupně udělá stejnou díru plnou odpadků a výkalů, v jaké je tam žije již více než 6 000 lidí.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 827 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.