27056
4.4.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovensko: Imigrant z Afriky brutálně zaútočil na policistu. Nelíbilo se mu, že bude vyhoštěn

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

Nejnovější incident na Slovensku v souvislosti s migranty se odehrál v zařízení pro cizince v Medveďově. Ilegální imigrant ze Sierra Leone zaútočil na policistu. Údajně psychicky neunesl fakt, že bude ze Slovenska vyhoštěn. Policista se bude léčit ze zranění osm dní.

48-letý muž z Afrického státu Sierra Leone je v zařízení pro cizince v Medveďově umístěn již dlouhou dobu. Na Slovensko přišel ilegálně a po rozhodnutí úřadů čekal na vyhoštění ze Slovenska.

Právě tento fakt zřejmě Afričan psychicky neunesl a minulý týden ve čtvrtek zaútočil kovovým krytem z radiátoru na policistu. Policista utrpěl zranění hlavy a otřes mozku. Po útoku musel být hospitalizován v nemocnici.

Muži nyní hrozí trest odnětí svobody až na 8 let.

Toto však není ojedinělý případ. Nedávno proběhla informace o incidentu v Piešťanech, kde se v místní kavárně dva mladí Arabi pokoušeli získat pozornost dívek. Když jim jedna z nich dala najevo, že o jejich společnost nemají zájem, byla polita obsahem z poháru. Dívky se chtěl zastat majitel kavárny jakož i další hosté a vše museli nakonec uklidňovat až policisté. Majitel měl údajně utržit ránu džbánem vody do hlavy. .

Další incident se odehrál v únoru tohoto roku, kdy v Bratislavě před provozem s rychlým občerstvením 22-letý muž Afghánského původu ubodal nožem dvě osoby. 

“Multikulturní obohacení” tak už na vlastní kůži mohou zažít i obyvatelé Slovenska.

 

ZDROJ: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.