Robert-Fico
19.3.2018
Kategorie: Politika

Slovensko: Choď už do riti!

Sdílejte článek:

PEDRO HORMIGA

Za deset let se toho dá stihnout poměrně hodně. Například absolvovat celou povinnou školní docházku. Vychovat dítě. Stát se lékařem. Naučit se plynule cizí řeč. Nebo to dotáhnout na největšího hajzla v historii země.

 

Hranol v kostce

Úvodem tedy gratulace. Uspět v konkurenci polomafiánů, rabiátů a alkoholiků, kteří dovedli vrcholovou politiku na úroveň stažených kalhotek hlavní státní rádkyně, je svým způsobem obdivuhodné. Společně jsme si prošli snad stovkami kauz, při kterých ses pokaždé tvářil nevinně jako Kuko ve svém károvaném pyžamku. A ono to docela sedí, protože to často vypadá, že si rovněž jen umělá loutka s přidrbaným účesem a plstí namísto mozku.

Ale my jsme si v zásadě zvykli. Že když uvidíme ve zprávách tvůj ksicht, bude se nám nejenže nožík v kapse otevírat, ale automaticky se nám zaboří co nejhlouběji do oční bulvy. Že když zaslechneme tvůj hlas, přestože jeho autenticita je snadno zpochybnitelná, místo vatových tyčinek si budeme penetrovat bubínky roxorovými tyčemi. Že když ucítíme smrad té nejhnusnější stoky, na chvíli se potěšíme, že ses konečně rozhodl chodit kanály.

Že si nikdy v životě nepřizná ani tu nejmenší chybu a každý svůj přešlap bohorovně přesměroval na Maďara, Roma, Syřana nebo Kiska. Prisámvačku, že ty jsi ten jediný člověk, který ve škole reálně použil výmluvu o domácí úloze sežrání psem. Dokonce si umím představit, že kdyby si potřeboval důkaz, neváhal by si vzít do rukou psí hovno a důsledně do něj nainstalovat ústřižky papíru. I tak se celý profesní život hrabeš v sračkách.

Co ti to už opravdu ..?

Teď si to ale opravdu posral. I když jsme věděli, že od tebe se dá čekat skutečně cokoliv, hora bankovek na stole nám ukázala skutečnou absenci jakýchkoliv hranic, svědomí a sebereflexe. Osobně mi tam chyběl už jen Martin Nikodým v horkém křesle a otázkou za milion eur.

I bych využil možnost přítele na telefonu, ale neumím se rozhodnout, zda na tebe zavolat policii nebo nejdříve vyřešit mou průdušnici ucpanou zvratky. A tak volím pomoc publika. Dívám se na desetitisíce lidí v ulicích a vidím, že jim je to celé velmi líto. Kromě toho je odporná zima a mně je z tvého vystoupení stále špatně, takže tobě musí zákonitě jebat.

Ale ne tak obyčejně, jako když vzpomeneš Radičové vládu přestože z posledních 12 let si na čele státu celých 10. Level Soros je nejen za hranicemi zdravého rozumu, ale i za hranicemi dosud zvažovaném vesmíru. Dále je už jen Aštar Šeran, Alf a svěrací kazajka.

Vzpomínáš zahraniční ambice o státní převrat, čímž legitimizuje pomatence na úrovni Martina Daňa a přitom jediné, co je tu převrácené, je žaludek lidí, kteří se na tebe už nedokážou více dívat. Zde už ani nemá smysl zmiňovat italské mafie a Majku, jejíž bezpečnostní prověrka spočívala v negativním výsledku lékařského vyšetření na syfilis. Jsi na nejlepší cestě dosáhnout dokonalou transformaci na křížence Mečiara s Harabina, a to je, prosím pěkně, takové lidské a morální dno, že pod ním je už jen magma a kostra Tisosaura.

A teď co?

Je mi trošku smutno z toho, že to nejhorší, co ti reálně hrozí, je zřejmě luxusní život v Karibiku. Přestože by sis zasloužil každé ráno vyšlehat kopřivami po vejcích a pak až do večera dívat výběr toho nejhoršího z relace Moje matka vaří lépe než tvá, úplně nám postačí, když nadobro vypadne z našich životů.

Slušný a rozumný člověk se za tebe a tvé přisluhovače musí stydět. Já se za tebe stydím. Je mi z tebe fyzicky špatně a doléhá na mě tíha toho, že vychovávám dítě ve státě, který ovládáš. Co si za člověka? Jak se dokážeš večer podívat do zrcadla a do očí svým blízkým? Na co myslíš, když usínáš? Jsi spokojený s tím, jak si strávil předešlý den? Tyto otázky si kladu při každém pohledu na tebe.

Odpovědi si netroufám odhadnout. Raději si budu namlouvat, že možná nejsi skutečný. A pokud si, tak potom za to všechno může tvůj despotický taťka nebo krutý spolužák, který ti každou velkou přestávku vytahoval slipy až po bradavici. Tak či onak, zkus v sobě najít poslední zakrnělý zbytek lidskosti, zavři ústa, dveře a jdi už do prdele.

Navždy.

Autor: Pedro Hormiga

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 477 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 1,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.