slivovice
22.5.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Slivovice je zázračný lék, ovšem pouze v malém množství

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

V České republice je sice nejoblíbenějším alkoholickým nápojem pivo, nicméně slivovice mu zdárně šlape na paty. Důvodů je hned několik. Pokud je slivovice velice dobře vypálená, vyznačuje se lahodnou a jemnou chutí, ojedinělým aromatem a blahodárnými účinky na zdraví. I když každodenní konzumací destilátu z dobře vyzrálých švestek snadno propadnete alkoholismu, ale o něm mluvit v následujících řádcích nebudeme. Podíváme se na příjemnější téma, a tím jsou léčivé schopnosti slivovice.

V přiměřeném množství je švestková pálenka skutečně zdravá, dokonce můžeme bez nadsázky mluvit o léčebných účincích, kvůli nimž se vyplatí mít alespoň nějaký ten půllitr doma.

Slivovice roztahuje cévy a předchází onemocněním srdce

46-1Pravděpodobně jste ani netušili, že malý panák dobré slivovice roztahuje cévy, což není všechno. Ještě navíc slouží jako prevence před srdečními chorobami. Určitě vám už prarodiče říkali, že si dávají každé ráno nalačno štamprli slivovice. Jestliže máte problémy se žaludkem, rozhodně radu babiček a dědečků vyzkoušejte, budete příjemně překvapení, že zanedlouho bolesti žaludku odezní.

Domácí slivovice bez přidaných umělých konzervačních látek pomáhá při detoxikaci organismu, zlepšuje obranyschopnost a zajistí věčné mládí. Sice vás nezbaví vrásek, ale mládí vám zachová uvnitř těla. Cítit se budete stále vitálně. Viděli jste snad někdy stěžovat si dědečka na nějaké bolesti? Pokud ne, možná za tím právě onen každodenní panák pálenky.

Vyhnou se vám bakterie a viry

Slivovice dokáže z těla vyhnat všechny bakterie a viry, a tak si klidně při nachlazení můžete nalít trošku destilátu do čaje. Dokonce ani do exotických krajin si nezapomeňte vzít alespoň jednu malou flašku zázračné lihoviny. Předejdete zažívacím problémům, které se snadno objeví při změně prostředí a jídelníčku. Slivovice je všelék.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.