BERLINDEMO2
29.8.2020
Kategorie: Politika

Sledujme dění v Berlíně (live video)

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVelkou část evropských dějin již mnoho století ovlivňuje dění u našich západních sousedů. Bylo tomu tak ve středověku, nikdo nezapomíná na obě světové války, kdy především ta druhá velmi dobře ukázala na zrůdnost, která může v Německu vzniknout. Po jejím konci a rozdělení země, jež válku začala, dlouho v ní měla navrch, aby dostala nakonec za vyučenou od podceňovaného Sovětského svazu na východu a od spojenců na západu Evropy, se na více jak 4 desetiletí podařilo roztříštit panovačné choutky německých ideologů. Západní část pod dohledem trojkoalice USA, Francie a Velké Británie vzkvétala, východní se z válečného debaklu díky nadvládě Sovětů vzpamatovávala poněkud pomaleji a těžkopádněji.

Rok 1989 znamenal krok k návratu do normálu. Východní i Západní Němci se posléze stali občany spojeného státu. I přes sliby je dosud ta postkomunistcká část a bývalá NDR brána jako méněcenná, nicméně Berlín je hlavním městem novodobě vzniklé německé říše a v čele Německa je již mnoho let bývalý kádr Stasi Angela Merkelová. Tato kariéristka se postupně stala nejmocnější ženou světa zastiňující i mnohem déle vládnoucí anglickou královnu Alžbětu. Vývoj jejího vládnutí je plný závažných obratů, a především přístup k migraci se stal odstrašujícím příkladem degradace německé politiky. Dalším zlověstným směřováním Angely je tlak na prosazování tzv. Zeleného údělu pro Evropu, jehož cílem není ochrana planety Země, jak se většinou uvádí, ale jedná se o politicko-ekonomický nástroj stvořený pro likvidaci velké části průmyslu a energetiky.

Období vlády Merkelové se z počátečního úspěšného ekonomického rozmachu postupně mění v destrukci. Pod jejím dozorem se z Evropské unie stala politická organizace stojící za shromažďováním peněz evropských daňových poplatníků a jejich přerozdělováním státům dle toho, jak se to hodí především Němcům. Stranou pozornosti nezůstává ani vyplenění Řecka německými bankami a firmami a momentální ,,nadržování‘‘ tureckému diktátorovi Erdoganovi právě ve sporu s Řeckem, v němž jde o obrovské nerostné bohatství nalezené na území náležícímu této zemi s významnou historií. A přidáme li nenávist bývalé komunistky k Rusku a naopak podporu liberálnímu evropskému politickému křídlu, navíc obojí podpořené proslulou německou touhou po moci a ovládnutí Evropy, máme tu profil nynější hlavy nejen Německa, ale v přeneseném významu celé Evropy. Leyenová v Evropské komisi je jen její prodlouženou rukou.

V samotném Německu to začíná vřít. Občanům vadí na politice Merkelové mnohé. Senioři, kteří vybudovali svou prací moderní stát, se se svými důchody pohybují pod úrovní dávek vyplácených migrantům, navíc nemají zdaleka tolik výhod, kolik se dostává muslimským přivandrovalcům podílejících se na vysoké kriminalitě. Kdysi proslulý pořádek se změnil ve všude přítomný …bordel. Mladí se sdružují v agresivních buňkách teroristické organizace Antifa a jsou státem podporováni. Dochází k úpadku významných částí průmyslu, což se týká především automobilového a energetiky. Vytratila se demokracie a lidé jsou drženi ve strachu, za projev názoru vyhazováni ze zaměstnání či zatýkáni. Média zamlčují skutečnost a pracují na zakázku vlády. Opoziční politici AfD jsou včetně svých rodin šikanováni. Všemu nasadilo korunu covidové šílenství, které má za úkol destabilizovat společnost a vytvořit podmínky pro zvětšení kontroly obyvatelstva a možnost vyhlásit kdykoliv mimořádný stav vhodný k rozbití jakéhokoliv odporu proti vládě. Atmosféra v Německu je prostoupena lží a manipulací.

V dnešní den je do Berlína svolaná odpůrci tohoto režimu obrovská demonstrace lidí původně zamýšlená jako protest proti covidovým opatřením. Očekává se účast až 5 milionů občanů, a přestože byla původně vládou zakázána, německý nejvyšší soud rozhodl o jejím povolení. Z koronaviru však sešlo, pořadatelé akce vyhlásili za cíl svržení nynější vlády a změnu politiky Německa. V reakci na tento záměr Merkelová vyhlásila zčásti mobilizaci armády, která přesunula svou techniku do místa konání demonstrace. V blízkosti se navíc objevilo množství vaků naplněných dlažebními kostkami určené pro provokatéry z Antify. Naopak nejmenovaní dopravci včetně jedné letecké společnosti slíbili demonstrantům zdarma jízdenky a letenky, pokud se jich sejde skutečně vysoké množství. Mainstreamová média o všem mlčí, ale je dost možné, že se dnes v Berlíně začíná boj za ozdravení celé Evropy. V hlavním městě Německa může dojít k masakru, počátku celoevropské občanské války, k ukončení diktatury převlečené za liberalismus, nebo také jen k ukázce síly a moci stávajícího německého vedení. Dnešním tipem na výlet není Berlín, ale sledování dění v něm. Němce přijel podpořit i nositel známého jména a dědic myšlenek na svobodu a boj s elitami Robert Kennedy. I to svědčí o významu celé akce. Držme Němcům a celé Evropě palce. A bude li třeba, přidejme se i my u nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 534 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
139 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)