mainNENA
1.8.2021
Kategorie: Společnost

Slavná německá zpěvačka Nena upadla v nemilost: Burcuje občany proti korona opatřením

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Patří k nejúspěšnějším zpěvačkám německé hudební historie. Prodalo se již více než 25 milionů jejích hudebních nosičů. Je také úspěšnou skladatelkou a herečkou. Její obrovská popularita, která se rychle šířila i do zahraničí, se začala v roce 1983 hitem 99 Luftballons. Nena je známá i u nás.

Nena velmi dbá o své zdraví a vede příkladnou životosprávu. Odráží se to i na jejím vzhledu – nikdo by neřekl, že má 61 let. Pravidla, jak se stará o své zdraví, si určuje jen sama a má na to vypracovaný vlastní systém a za žádných okolností si v tomto směru nenechá zasahovat zvenčí na něčí příkaz. Má velmi dobré znalosti nejen ze západní medicíny, ale také z asijské.

Lze říci, že ještě donedávna její leželo k nohám doslova celé Německo, včetně politiků i všech médií. Najednou se to všechno změnilo. Nena je známá i tím, že je otevřená a vždy řekne to, co si myslí. Od začátku korona krize dávala najevo, že nesouhlasí s korona politikou vlády.

Když se začalo v Německu formovat Querdenker-Bewegung (hnutí odpůrců korona opatření), tak Nena vícekrát veřejně projevila své sympatie vůči němu.

Nena ale je nejen skvělá umělkyně, ale také skvělý člověk a mimořádná osobnost.

Mezi slavnou, i v zahraničí uznávanou zpěvačkou a politickou elitou Německa a servilní mainstreamem začalo narůstat napětí, ale bez přímých veřejných útoků vůči ní.

Vše se ale změnilo uplynulý víkend, kdy měla Nena v Berlíně-Schönefeld velký Air-Open-koncert, který byl vyprodán. Tam přišlo k velké “explozi” a Nena “explodovala” z toho, co se v Německu děje v rámci korona opatření.

“Během svého vystoupení Nena vyzvala přítomné, aby porušili korona opatření, která se vztahovala i na její koncert. Pořadatel na to koncert předčasně ukončil, ale až po skončení programu a pak už nebyly povoleny žádné dodatky, které si publikum přálo. “

Takto informoval o tom mainstream, např. i Spiegel. V následujících dnech se pak začala v mainstreamu ostrá a dehonestující “palba” proti dlouho uctívané respektované a zbožňované ikoně německého hudebního dění. Už je zařazena i do kategorie “přívrženec AFD” a označována jako Podporuje Querdenker-Bewegung, což znamená její diskriminaci a fakticky i znemožňování výkonu její uměleckého povolání.

Přitom je pravda zcela jiná. Nena na svém koncertě nikoho nevyzývala k porušování korona opatření.

Řekla k přítomným následující:

“Přenechám to vašemu rozhodnutí, zda budete mít roušky nebo ne. To může každý svobodně rozhodnout. Právě tak jako může každý sám rozhodnout, zda se dá očkovat nebo ne. A rovněž se sami můžete rozhodnout, zda přijdete do mé bezprostřední blízkosti. “

Pak ještě v souvislosti s přísnými opatřeními, které byly nařízeny pro její koncert, poukázala rozhořčeně na to, že během sobotního “Christopher Street Day” (24.6. – oslavná demonstrace lesbiček, homosexuálů, transgender), který se konal v Berlíně, mohlo 80 000 lidí natlačených jeden na druhého, téměř všichni bez roušek, divoce oslavovat a nikdo proti tomu nezakročil.

Následně Nena dodala:

“Pokud nyní někdo chce, tak může vypnout proud a zavolat policii, aby mě odvedla.”

Toto stačilo na to, aby Nena upadla do nemilosti u mocných a aby ji mainstream postupně stále více stigmatizoval.

První účet za to, že jen řekla svůj legitimní názor, už dostala.

Její koncert, který se měl konat ve městě Wetzlar už byl zrušen – Nena je již nežádoucí osoba. Má však obrovské množství příznivců, který jí vyjadřují podporu. Například i celá strana AFD stojí jednotně za ní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 539 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)