sobobo
6.1.2016
Kategorie: Společnost

“Slávkovy” e-maily ukazují jak naduté politické špičky ČSSD pohrdají svými voliči

Sdílejte článek:

RED 06|01|2015

Bohuslav Sobotka si asi s internetem příliš nerozumí. Poté, co mu hackeří prolomili nedávno jeho účet na twitteru, podařilo se jim vniknout i do soukromé e-mailové schránky, kde řeší pracovní i privátní záležitosti. Jde o osm desítek zpráv. 

Získat přístup k e-mailovému účtu nejmocnějšího muže Česka však nestálo útočníky pravděpodobně moc práce. Bohuslav Sobotka si totiž podrazil nohy podceněním bezpečnostní hrozby. Například nové heslo k e-mailu si mohl poslat kdokoliv, kdo znal jméno premiérovy matky za svobodna a datum narození. 

A počtení je to opravdu jen pro silné žaludky. Co v soukromí pečou, jak se vyjadřují a jak uvažují premiér ČR se svými přáteli musí zvednout hladinu adrenalinu každému člověku. Uniklé e-maily zveřejnil server White Media, který k tomu napsal: Zde jsou neveřejné dokumenty týkající se imigrační politiky ČSSD, které zpracoval premiérův hlavní politický poradce Oto Novotný. Jsou určeny pro Sobotku, pro vedení ČSSD a členy vlády. Poskytují důkazy o vlastizrádných aktivitách a intenzivním lobbingu za dovoz imigrantů do naší země. 

Nicméně v e-mailech nebyly řešeny pouze otázky kolem imigrantů, na které se lidé z White Media primárně zaměřili, na konci článku je odkaz na sekci “Hacking”, kde je možno shlédnout další množství mailů ze Sobotkovy soukromé pošty. Přečtené shrnula do výstižné glosy Lea Vojteková: 

Hacknuté emaily Bohuslava Sobotky vlastně jenom potvrzují, co jsme tak nějak všichni tušili. Výzkumy veřejného mínění jsou zmanipulované, takže hlavně u voleb nedejte na kecy typu: ,,Ta strana nemá šanci, raději půjdu na jistotu. Že je Sobotka loutka a eurohujer, to se dalo čekat, ale že je až takový multikuluti šílenec, to překvapilo i mě. A nejlepší je, jak vedení ČSSD pohrdá vlastními voliči… Neuvěřitelná arogance. A ovečky je budou dál volit. To už je nějaký voličský masochismus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.