slachta babis
13.6.2021
Kategorie: Politika

Šlachta anebo šlichta?

Sdílejte článek:

IVO F. CILICH

ivo-f-cilich99386133_0Vůbec nechápu jak může někdo věřit dalšímu “spasiteli” národa, obzvlášť když ten ušatý kombajnista tady provedl státní puč s největší pravděpodobností v režii Babiše, který jediný z toho tehdy měl prospěch.

tomto článku Šlachta vlastně přiznává, že sice je ve skutečnosti béčko ANO, ale ne JENom to, asi tam bude ještě nějaká další přidaná hodnota. Jaká netuším. Možná traktor anebo kombajn do každé domácnosti? Nebo snad nabízí to zabavené zlato a miliony u Nečasů o kterém Šlachta s Ištvánem tak nadšeně vyprávěli do médií, ale které nejspíš nikdy neexistovalo a nikdo ho dodnes nenašel?

“Šlachta ve videu, které zveřejnil na sociálních sítích, kategoricky odmítl, že by jeho hnutí bylo jen „béčkem“ hnutí ANO Andreje Babiše.”

Nechápu jak může někdo věřit někomu, kdo pro Babiše udělal státní puč. Ale lidi jsou různé a některé holt i zcela blbé. Anebo jen naivní. Jen nevím, co je horší.

Pan Kopecký, autor toho výše odkazovaného článku mi v diskuzi napsal, že Šlachta:

Popřel, že by měl s Babišem cokoli společného, odmítá to.

Odmítat a popírat to samozřejmě musí a zrovna pan Kopecký v rámci profese novináře jistě dobře ví jak to chodí v zákulisní politice. Ale je nepopiratelný fakt, že Šlachta měl od Babiše trafiku náměstka Generálního ředitelství cel, jenže myslel si asi na víc a v tom ho Babiš už hodil přes palubu, protože ho přestal potřebovat. Ovšem nyní to vypadá, že se asi už zase kluci domluvili.

Médii totiž proběhlo i to, že Babiš Šlachtu veřejně pochválil jak kopíruje jeho kampaň:

Pan Šlachta dělá, co jsem dělal v roce 2013, úplně přes kopírák.

A mají dokonce i společného sponzora. Opravdu někdo po tom všem věří, že ta Šlachtova Přísaha není béčko Babišova ANO, které má Babišovi pomoci s klesajícími preferencemi? I přes to, že to samozřejmě oba dva vehementně popírají? Já tedy ne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 776 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)