FEICHTNER
28.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Skvělá řeč německého poslance Fiechtnera. Po ní ho však policie vyvedla z parlamentu jako rasistu

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Dostal jsem se k celé řeči Dr. Heinricha Fiechtnera, nezávislého poslance Parlamentu Bádenska-Württemberska, kterou měl ve středu při zasedání Parlamentu. Fiechtner je velký německý patriot a houževnatý bojovník za udržení křesťanské kultury v Evropě. 

Zde jeho řeč podávám celou v překladu a posuďte sami, co je v ní rasistické:

“I přes mou šedesátku se denně učím nové a sbírám nové zkušenosti. Mimořádnou novou zkušenost a nový poznatek jsem nabyl uplynulý víkend. Dozvěděl jsem se, že pojem “Partyscéna” je nové geografické označení pro arabský Maghreb.

Novým poznatkem pro mě bylo i to, že očividně šlo o nějaké nové korona-opatření, neboť “Partyscéna” šla “oslavovat” ve Stuttgartu s kuklami na hlavách a vyzbrojená se železnými tyčemi. Zřejmě pro to, aby byl od nich za každou cenu dodržen půldruhého metrový odstup.

Levicově-extremistické a arabské bandy jsou v našem Německu už déle dobře známé. Projevily se účinně již vícekrát v minulosti. Například v Hamburku, ale i ve Stuttgartu před několika lety. Politika se jen přihlížela. A i tentokrát ve Stuttgartu se politika s požitkem jen přihlížela ničení a potom následně prolévala krokodýlí slzy.

Pokud si představíme, že to, co se odehrálo během “stuttgartské noci” uplynulý víkend, by se stalo někde na východě Německa a byly by při tom náhodně a nezúčastněně i nějací pravicoví extremisté, tak druhý den by tam přišel prezident Steinmeier, položil by tam věnce, viníci by byly hned identifikováni a prezident by se postaral o nové tvrdé zákony proti pravicovým extremistům.

V tomto našem Stuttgartském případě se ale jen umíněně mlčí o tom, kdo za tím vším stojí a ani jen výkřiky Alláh Akbar, které zaznívaly z řad vše demolující “Partyscény” nepohnou politiky k tomu, aby přiznali o co šlo.

Vy, tady v sále, Zelení, Rudí, Černí (to jsou politici CDU) víte velmi dobře, že máte toho opravdu hodně za ušima – vy jste to byli, kteří jste nechali Německo přerolovat migranty. Byli jste to vy, kteří jste dostali komunistu Ramelowa do nejvyšší politické funkce v Durynsku.

Vaše ruce jsou pošpiněné krví našich lidí. Poberte se odsud ven do blízké Königstrasse a posbírejte tam trosky vaší politiky. “

Poté byla do Parlamentu přivolána policie a násilně musela vynést poslance Parlamentu Dr. Heinricha Fiechtnera ven z jednacího sálu za “rasistický” projev.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 582 times, 292 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (52 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.