binatex
3.3.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Skutečné výdělky s binárními opcemi Binatex

Sdílejte článek:

V kontextu aktuální finanční krize a ekonomické nestability lidé stále častěji přemýšlí o tom, že si nebudou hledat lépe placenou práci, ale místo toho začnou pracovat sami na sebe. Koneckonců, být nezávislý na fixním příjmu a každodenním strachu o ztrátu zaměstnání rozhodně nelze považovat za finanční pohodu. Možností zůstává založit si malou firmu, nebo investovat, což ovšem vyžaduje počáteční kapitál. Existuje nějaký způsob, jak si vydělat peníze, aniž byste museli investovat velké množství peněz?

Binární opce a příležitosti, které nabízejí

Všichni určitě již slyšeli o burzách, kde můžete vydělat peníze na výkyvech měn či na hodnotách určitých akcií. Pokud ovšem chceme vydělat peníze na burze, musíme o tom něco vědět, abychom mohli správně analyzovat situaci na trhu.

Binární opce nabízejí v zásadě to samé, ale ve zjednodušené formě – stačí jen předvídat směr, kterým se bude cena určitého aktiva vyvíjet, tedy zda poroste, nebo klesne. Pokud se vaše předpověď potvrdí, vyděláte peníze. Přirozeně není možné začít bez prvotní investice, ale obnosy peněz jsou v tomto případě značně nižší, než prvotní vklady, které musíte dát makléřské společnosti na burze.

Pokud chcete začít vydělávat peníze s binárními opcemi, musíte si najít spolehlivého makléře. Můžete obchodovat například s Binatex. Minimální vklad je zde jen $ 10 a můžete si sami zvolit datum dokončení transakce.

Prvotní investice

Ne každý je ovšem ochotný riskovat své finance, i v malém množství. Proto začátečníci v obchodování často chtějí vědět, zda je možnost začít obchodovat bez investice. Hlavním nástrojem pro tento případ je nedepozitní bonus. Jsou to peníze, které dostanete k obchodování od makléře, aniž byste museli cokoli investovat sami. Tyto peníze nelze vyplatit, protože jsou určeny pouze pro obchodní operace. Investorovi náleží pouze zisk, který z obchodu vyplyne.

Existují tři způsoby, jak získat tento bonus:

1. Speciální nabídky

2. Účast v turnajích

3. Uvítací bonus

Speciální nabídky

Speciální nabídky jsou vzácností. V tomto případě si můžete jednoduše otevřít účet a získat určitou částku ve vkladu. Jednou z výhod Binatex je to, že dostanete upozornění o takové nabídce. Když se zaregistrujete, získáte demo účet s $1,000. Tyto peníze si nemůžete nechat vyplatit, ani dividendy, které z nich získáte. Tento účet vám ale poskytne příležitost prostudovat si binární opce a porozumět tomu, jak funguje obchodování s nimi.

POZOR! Pokud vám makléř nabídne velký obnos jako nedepozitní bonus (ne demo účet!), měli byste si dávat pozor, protože to může být podvod. Bonusy v binárních opcích jsou jedním z oblíbených nástrojů podvodníků, kteří často obelhávají nezkušené nováčky. Pokud tedy obnos, který získáte na svém účtu, je příliš vysoký, je lepší ho nevyužívat.

Účast v turnajích

Dalším způsobem, jak získat nedepozitní bonus, je stát se výhercem v soutěži pro obchodníky. Pro účast v turnaji nemusíte dělat žádný vklad – stačí se zaregistrovat a začít obchodovat s obnosy, které vám budou přiděleny. Výhercem se stává ten, kdo má nejvyšší zisk, nebo ten, kdo udělá největší množství transakcí.

Výhra vám bude vyplacena nejen v bonusech, ale také v reálných penězích, které si můžete nechat vyplatit.

Hlavní nevýhodou této metody je to, že musíte mít s binárním obchodováním již nějaké zkušenosti. Pro nováčka je nemožné v těchto turnajích vyhrát a získat bonus.

Uvítací bonus

Noví klienti získávají po vložení minimálního vkladu na svůj účet od makléře Uvítací bonus. Když zjistíte své nahromaděné příjmy, můžete si nechat vyplatit jen peníze, které jste vydělali a v budoucnu obchodovat pouze se svými bonusy.

Tuto metodu samozřejmě nelze nazývat nedepozitní, ale když budete obchodovat opatrně, budete mít velkou šanci bonus získat. Čím vyšší procento plateb nabízených danou službou, tím méně bude muset obchodník po zaregistrování sám vložit. Pokud po vložení $100 získáte jako bonus další obnos v hodnotě 150% vaší investice, budete mít již k dispozici $250 k obchodování.

POZOR! Zkušení obchodníci nedoporučují začátečníkům pro získání bonusu využívat tuto metodu. Je zde vysoká šance, že svůj bonus nedokážou pokrýt a může se stát, že přijdou o všechny peníze, které investovali.

Kapitálové investice

Nejspolehlivější a nejověřenější způsob, jak začít obchodovat bez bonusu, je investovat své vlastní peníze.

Není nutné vkládat stovky dolarů, ze začátku vám bude stačit $10. Pokud nemáte tento obnos k dispozici, je lepší obchodovat v demo účtu, také s makléřem Binatex, protože každá praxe v obchodování se vám bude rozhodně hodit.

Výhodou binárního obchodování s Binatex je to, že i s $10 se vám může podařit nahromadit dostatek kapitálu, aniž byste museli využívat nedepozitní bonus. Když budete obchodovat, ať už krátkodobě či dlouhodobě, tj. zvolíte si datum dokončení ne během několika následujících dní, ale budete provádět každou zakázku promyšleně a pečlivě, váš kapitál bude postupně růst.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 270 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...