4008921-ockovanui
16.7.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Skromný dotaz: Mají na to vůbec právo?

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVATak nám tu zase vzkvétá pandemie. V nemocnicích je prý asi tak 28 nemocných, dle posledních údajů ministerstva zdravotnictví, což je  z celkového počtu 10 000 000 obyvatel České republiky závratný počet. Je nutno zavírat – všechno a všechny – a vůbec bejt pes na lid obecný a nezodpovědný. A hlavně očkovat a očkovat a na to třetí slovo si nemůžu vzpomenout.

Někde – myslím, že ve Francii, koketují s uzákoněním očkování proti Covidu, nevím, jestli už je to definitivní a nebo ve stadiu úvah, tolik času na sledování covidové paniky v Evropě zas nemám…ale tuším, že co se uzákoní v jednom z těch rovnějších EU státě, dostihne zakrátko i státy méně rovné.
 .
Oficiální zprávy hovoří o podmíněném schválení všech těch úžasných, bezpečných a vůbec všeobecně dokonalých emerických, německých, anglických – tedy vesměs těch ideologicky správných západních vakcín. Opakuji – podmíněné schválení, schválení pro dobu nouze, paniky, zděšení a mrtvol na ulicích. Kupříkladu Pfizer ukončí svou studii bezpečnosti vakcíny Comirnaty a vydá závěrečnou zprávu v roce 2023. Slovy dva tisíce dvacet tři. To jest – bratru i sestře – za dva roky. Takže, logicky vzato, je vakcína sice podmínečně schválená, ale pořád ještě je – a ještě dlouho bude, ve stádiu zkoumání. Ve stádiu zdokonalování, ve stádiu pokus – omyl. Oficiálně je i přiznáváno, že dosud nikdo neví, jak dlouho vakcína působí, jaké mohou být dlouhodobé následky. A všimněte si, že naprosto pomíjím už dávno nekonspirační teorie o tom, co vlastně ta vakcína obsahuje a jaký je její opravdový účel.  Opět logicky vzato, jsme pořád ještě účastníky farmaceutického výzkumu. Někdo dobrovolně, někdo se nechá donutit okolnostmi, okolím, stádností…doplňte dle libosti. Někdo na to kašle. Ale to nic nemění na věci, že je to pořád výzkum, velkorysý výzkum bez nákladů na nepředstavitelném množství pokusných objektů, tolika, kolik jich ještě nikdo nikdy k dispozici neměl, a to úplně zadarmo, ba ještě s finančním profitem pro farmafirmy. No nekup to. 
 .
Jenže výzkum jde pomalu, lidi nejsou příliš ochotní se obětovat pro blaho farmafirem a jejich vlastníků
 a těch, kdo mají od světa klíče. Takže vlády musí přitvrdit. Takže houby dobrovolnost, vezmeme to rovnou zákonem. 
 .
A teď přichází ten můj skromný, nesmělý a zakřiknutý dotaz. MAJÍ NA TO vůbec PRÁVO? Kdo dal vládám v civilizovaném světě 21. století, vládám států, které se zaklínají demokracií, Listinou lidských práv, rovností před zákonem, ústavami, pravdou a láskou, právo na to, uzákonit pro svoje občany, kteří si je v podstatě platí, kteří je zaměstnávají za účelem poctivé /nesmějte se/ správy státu, povinnost zúčastnit se, a dokonce pod pohrůžkou sankcí, farmakologického experimentu? Kdo dal právo těmto lidem, pokud jsou ještě vůbec lidmi, nutit národ nechat si napíchat experimentální vakcíny a tím se vystavit potencionálnímu ohrožení života či zdraví?
 .
Farmaceutické výzkumy používají dobrovolníky. Dobrovolníky, kteří víceméně vědí, do čeho jdou a co je může čekat. A kteří si to také nechají řádně zaplatit. Ale tohle? Donutit lidi, ať už zákonem či otevřenou diskriminací, k účasti na experimentu? A za odpor trestat? A ještě se u toho zaklínat demokracií? Hov…. tedy houby! 
 .
Asi to poznalo ještě příliš málo lidí, v celé Evropě a přilehlém okolí. Ale tak, jako se mění význam i jiných slov,  tak se ne pomalu, ale docela rychle mění význam slova demokracie. Neboli – říkají demokracie, ale myslí tím totalitu. 
 .
Jak už jsem kolikrát psala, ráda se dívám na dokumenty o nacistickém Německu a druhé světové válce. A teď mám čím dál tím horší pocit, že tohle, o co se snaží vlády tentokrát v globálním měřítku, tu už v menším bylo. 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 412 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)