donald-trump-praised-vladimir-putin-on-the-national-stage-again-heres-what-it-all-means
3.1.2018
Kategorie: Politika

Skoro bych řekl, že si přeju lepší vládu do nového roku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ale….zaslouží si to lidé? Někteří ano, hodně lidí nikoliv. Řekněme že se někde vzmuží a zvolí kandidáta přes to že je v médiích vláčen bahnem. Ten dotyčný prvním rokem zvýší počet pracovních míst, sníží daně všem, několikanásobně sníží byrokratické zbytečné procedúry, a pokud je hlavou velmoci, tak ihned nezačne žádnou novou válku jako jeho předchůdci.

Mainstream z něho za to udělá zrůdu, ta pracovní místa je jen náhoda, snížení daní všem je dárek milionářům, že tímto se zvýší šance na to aby se více investovalo a tím bylo více pracovních míst je stejně jen špinavost, o zrušení přebujelé byrokracie se média raději nezmín,i a že ještě nezačal válku nevadí, my budeme psát že CHCE jí začít a šlus.

Většina lidí čte jen titulky a zamyslet se nad něčím ani nápad, tak tento president je oficiálně špatenka. Kdokoliv veřejně otevře hubu, začne slovy Trump je šílenec a…..a pak už může pokračovat, je prokádrován. Něco podobného v Česku Zeman. Krapánek i Putin.

No a Evropané jsou lidé povětšinou uvědomělí, tak nezvoli do čela Le Pen, Wilderse, AfD a jiné protže v novinách psali že jsou to náckové a prej chtějí někoho vyvražďovat. My se musíme bránit nepříteli který číhá už za dveřma, a čteme jak Rusko už už obsadí Evropu, Trump už už ZAČNE váílku proti KLDR, nějak to nejde tak se dočítám že prý chce zaútočit na Polsko a divím se kolik lidí uvěří takovým bajkám.

Zatím EU nerušeně zaplavuje Evropu Afričanama, o kterých se ví že nepřichází makat, jsou to většinou vymachrovaní mladíci kterých se doma rádi zbaví. Útočí se na city hlavně mladých lidí, a ti to zbaští. Poté jsou čas od času ”v šoku”, ale jsou poučeni že to je normální, a bylo tomu tak vždy. Zabetonované Vánoce , snajpři a poldové nebo vojáci se samopaly na ulicích je asi evropská tradice. Ohrady pro ženy je výdobytek feminismu.

Ale sprostý kandidát je největší hrozbou světového míru. Protože mluvit sprostě je hrozba lidstva. I když na druhé straně uhlazený Putin je také hrozba. A jelikož žádný z nich zatím nezačal světovou válku jak se předpovídalo a předpovídá, bože to je k vzteku, tak se budeme navzájem strašit jak CHTĚJÍ tu WW3 a už už to tu bude. Neříkám že by se v KLDR nemohl Kim zbláznit a atomovku vypálit, ale pokud ne tak klídek.

Čili Trump a Putin jsou strašně nebezpeční, a je potřeba proti nim bojovat. Kim se jen brání a islám je náboženství míru. Vousatí mladíci jsou nezletilí a Němci si je – za prachy –i berou domů, poněvadž jsou to chudáci kteří potřebuji pomoc. Muslimové se budou integrovat. Kolik lidí tomu věří? Myslím že moc. Zaslouží si lidstvo rozumné politiky?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.