kolarstarosta
6.5.2020
Kategorie: Politika

Skoro bych řekl, že se s ním můžeme rozloučit

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Starosta Kolář přitvrzuje… Poslal dopis předsedkyni Evropské komise Uršule zvané familiérně FlintenUschi, aby se zasadila o dostatečně důraznou odpověď Rusku. Rusko se vměšuje, vede hybridní válku, ničí demokracii a tak vůbec – však všichni víte, co tím starosta Kolář myslí.

 

První, co mě na této zprávě bere, je adresát. Zrovna Uršulka. Která svojí prací ministryně obrany zajistila, že je německá armáda zcela nebojeschopná, nemá prakticky žádnou použitelnou techniku, ale má dostatek uniforem pro těhotné vojačky. Ta Uršulka, kterou museli odklidit do Brusele v naději, že po Junckerovi to už prostě nejde dělat hůř. Ta Uršulka, která nejprve kritzovala zavádění opatření kvůli koronaviru a pak kritizovala jejich rozvolňování. Ta Uršulka, která na epidemii reagovala vždycky pozdě a ani v České televizi se moderátoři a hlasatelé nechtěli ztrapňovat jejím adorováním. Ta Uršulka, na jejíž obranu musely vystoupit ty nejprodejnější novinářské kurvy, které snesou všechno a sebeúctu nepotřebují, pokud dostanou zaplaceno –  z Echa a Aktuálně. Jestli Kolář opravdu volá o pomoc, myslím že v Evropě neexistuje blbější volba zastánce.

Každopádně bych si Vidlácky myslel, že Kolář pokračuje podle plánu, který zkonstruoval jeho tatínek, který ho dostal od svých zámořských sponzorů. Až se mi zachtělo si ověřit, jestli mezi Kolářovými přáteli na fesjbůku není i Viktorka Nullandová. Ta, která velmi trefně poslala EU tam, kam se Jůnie uvrtává posledních deset let a která nikdy neměla problém, aby pro její vize umřely nějaké ty desítky tisíc lidí.

Jen by mě zajímalo, jestli je Kolář junior prostě tak blbej sám a nebo jestli jsou blbí v celé rodině. Nevím jestli jim to dochází, ale když budou takhle pokrčovat, tak prostě umřít musejí! Když se podíváme na události posledních týdnů, tak se Kolář hrdinně postavil Rusku, dostal ochranku, protože na něj najel agent s ricinem a sám potvrdil v rozhovoru, že po něm jdou. K tomu teď žádá o zásah Uršulku, protože to co dělá Rusko je přece válečný akt. Dva válečné akty. Tři válečné akty.

A teď si představte tu ostudu, když se nic nestane. Za pár týdnů bude jasné, že to byly jenom kecy jednoho ambicióznho blbečka, jakých je plná Praha a bez kterých se tam v podstatě nedají vyhrát volby. Že si jen hrál na hrdinu a bojovníka proti Putinovi, kterému je nějaká Praha prostě ukradená a navíc tam v Kremlu dobře vědí, že v případě potřeby mají sympatie většiny českého obyvatelstva na své straně. Kolář jim navíc zadarmo pomáhá, aby těch sympatizantů měli víc. Nic se nestalo, žádný agent se nenašel, nikdo nebyl vyhoštěn a Respekt s Kolářem si všechno vymysleli…

Řekl bych, že se s naším bojovným starostotou můžeme pomalu loučit. Vmanévroval se do situace, která nemá jiné řešení než politickou smrt a nebo opravdovou. Buď se ukáže, že je tlučhuba a nebo po něm jdou. V prvním případě bude pro smích, v druhém bude v rakvi. Ale jinou cestu už vlastně nemá.

Vzhledem k přátelům Kolářojc rodiny bych byl skoro přesvědčen, že jeho politická mrtvola už Viktorce Nullandové k ničemu nebude. Ale jeho skutečná mrtvola byl ještě dobře posloužila. Minimálě by Uršulka musela vyhostit zase nějaké ruské diplomaty. Ale vzhledem ke krachujícím americkým naftařům (a plynařům) zřejmě žádný zkapalněný freedom plyn ani freedom ropa z USA hodně dlouho nepřiplují. Do zimy určitě ne. Takže  hned za vyhoštěnými diplomaty přijde do Kremlu telegram, že si svoje vyslanectví zase můžou obsadit, protože bez ruské ropy a plynu se v Ojrópě nepohne vůbec nic od aut, přes hnojiva až po výrobu plastů. V Německu se nepohnou ani plynové elektrárny a bez ruského plynu jaksi v zimě všechno zamrzne. Navíc Pánbůh má tendenci na  všechny krizové roky v posledních sto letech zajistit řádně tuhé mrazy.

Uvědomuje si Kolář, že všechno, co se mu stane, bude v podstatě zbytečné? Že si někde nějaký gruzínský ostřelovač už vybírá hotel a nad ním ubytovávají Štětinu, aby pak na kamery potvrdil tu správnou verzi? Že jaksi umře, chvíli bude haló v novinách, ale nic moc to nezmění, protože na to prostě nejsou podmínky?

A kdyby to všechno byl nesmysl, tak se ukáže, že je kecálek, lhář a nemá voliče ani v Práglu.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 117 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
97 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.