babisnebe
13.11.2018
Kategorie: Politika

Skončí už konečně Burešova éra?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Paní Slonková s panem Kubíkem jsou opravdu neúnavní. Jak sami poznamenali, po Babišově synovi Andreji Babišovi ml. pátrali půl roku, než ho objevili ve Švýcarsku.

My pamětníci jsme byli svědky únosu syna slovenského prezidenta Kováče v roce 1995 za Mečiarovy éry, který však nebyl prozatím vyšetřen s ohledem na Mečiarovy amnestie na tento mafiánský čin. Ficova slovenská vláda chystala zrušení Mečiarových amnestií, nyní však je ticho po pěšině, jen se případ dostal na filmové plátno. Únosem si Mečiar hojil své neshody s prezidentem Kováčem.

Z reportáže se dozvídáme, že syn Andreje Babiše by unesen do Moskvy a posléze na Krym manželem bývalé Babišovy poradkyně Protopopové, která pro policii vypracovala zprávu o neschopnosti Andreje Babiše ml. vypovídat v kauze Čapí hnízdo, Z videa vyplývá, že Andrej Babiš ml. je zcela schopen výpovědi na policii, byť má nějaké psychické problémy, také že nemá se svým estébáckým otcem mnoho společného a že poté, co prožil únos, má strach. Strach má evidentně i Andrej Babiš alias Bureš, protože dobře ví, že na rozdíl od něho bude jeho syn vypovídat pravdu.

Tak jsem zvědavá, co na to kobliháři. Pár jich možná odpadne, ale ti skalní přitakají Burešovi, že to jsou novinářské nenávistné tlachy a budou pro něho horovat i poté, co nezaregistrují, že už je za katrem.

Nejvíce jsem ovšem zvědavá, zda policie konečně ráčí Andreje Babiše ml. navštívit a vyslechnout, neboť když jí Andrej Babiš ml. poslal před půl rokem SOS zprávu o svém únosu, nechala ho na holičkách. A to už hodně smrdí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro), Petr Čermák 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 965,46 Kč
Vybráno 19.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.