babisnebe
13.11.2018
Kategorie: Politika

Skončí už konečně Burešova éra?

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Paní Slonková s panem Kubíkem jsou opravdu neúnavní. Jak sami poznamenali, po Babišově synovi Andreji Babišovi ml. pátrali půl roku, než ho objevili ve Švýcarsku.

My pamětníci jsme byli svědky únosu syna slovenského prezidenta Kováče v roce 1995 za Mečiarovy éry, který však nebyl prozatím vyšetřen s ohledem na Mečiarovy amnestie na tento mafiánský čin. Ficova slovenská vláda chystala zrušení Mečiarových amnestií, nyní však je ticho po pěšině, jen se případ dostal na filmové plátno. Únosem si Mečiar hojil své neshody s prezidentem Kováčem.

Z reportáže se dozvídáme, že syn Andreje Babiše by unesen do Moskvy a posléze na Krym manželem bývalé Babišovy poradkyně Protopopové, která pro policii vypracovala zprávu o neschopnosti Andreje Babiše ml. vypovídat v kauze Čapí hnízdo, Z videa vyplývá, že Andrej Babiš ml. je zcela schopen výpovědi na policii, byť má nějaké psychické problémy, také že nemá se svým estébáckým otcem mnoho společného a že poté, co prožil únos, má strach. Strach má evidentně i Andrej Babiš alias Bureš, protože dobře ví, že na rozdíl od něho bude jeho syn vypovídat pravdu.

Tak jsem zvědavá, co na to kobliháři. Pár jich možná odpadne, ale ti skalní přitakají Burešovi, že to jsou novinářské nenávistné tlachy a budou pro něho horovat i poté, co nezaregistrují, že už je za katrem.

Nejvíce jsem ovšem zvědavá, zda policie konečně ráčí Andreje Babiše ml. navštívit a vyslechnout, neboť když jí Andrej Babiš ml. poslal před půl rokem SOS zprávu o svém únosu, nechala ho na holičkách. A to už hodně smrdí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.