francmuslim
2.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Skončí Francie na kolenou?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Erdogan rozdmýchává nepokoje a tvrdí, že západ na ně útočí a chce zahájit křížové výpravy. Vypadá to, že se vracíme do středověku.

  • V Lyonu ve středovýchodní Francii byl v sobotu postřelen pravoslavný kněz ve chvíli, kdy zavíral kostel. Jeho stav je vážný.
  • Útočník z Tuniska v katolickém kostele v jihofrancouzském Nice ubodal tři lidi. Jedné z obětí uřízl hlavu a vykřikoval přitom slova Alláhu akbar. Teroristický útok v Nice. Islámský radikál v kostele uřízl ženě hlavu a zabil další dvě osoby
  • Před dvěma týdny byl na předměstí Paříže sťat učitel, který žákům v rámci občanské výuky o svobodě slova ukazoval karikatury proroka Mohameda. Pachatelem byl podle vyšetřovatelů 18letý čečenský islamista.
  • K dalšímu útoku došlo v Saúdské Arábii. U francouzského konzulátu v Džiddě útočník pobodal ochranku. Muž byl krátce nato zatčen.

Islámský svět už má dost francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Začíná to bojkotem  francouzských výrobků, pokračuje řezáním hlav, vraždami a čím to skončí? Otevřenou válkou, protože muslimové vůbec neukrývají svoji nenávist vůči nevěřím.  Kuvajt, Katar, Turecko i Maroko se staly baštou nenávisti.

Erdogan. To je člověk, co tohle rozpoutal. Vadí mu poslední Macronova věta o podpoře osvíceného islámu který se musí osvobodit od zahraničního vlivu. Ještě chce zesílit kontrolu toku peněz na stavby mešit a to je něco, co Erdogan nezkousne.

Tihle fanatici nikdy nepřijmou jiný styl života než je ten jejich. Karikaturu na cokoliv islámského považují za smrtelnou urážku a jsou ochotni kvůli tomu řezat hlavy a jsou ochotni sami zemřít. Pro ně smrt v boji je to nejlepší, co je může postihnout. Jak chcete bojovat s tak šílenou nenávistí s někým kdo se těší na smrt.

Erdogan rozdmýchává nepokoje a tvrdí, že západ na ně útočí a chce zahájit křížové výpravy. Vypadá to, že se vracíme do středověku. Podle něj si Francie a vlastně celá Evropa si nezaslouží politiku kterou provádí Macron. Je to jen fráze, protože Erdogan použije cokoliv, co mu dovolí vpadnout do Evropy a začít svatou válku. Turecká armáda je obrovská, je součástí Nata. Máme sršně uprostřed včelího roje a nikdo nic nedělá.

Muslimové chtějí aby Francie hořela a roky Francouzům ukazují na jejich osud. Zapalují kostely ale sobě staví mešity. Vraždí a vyhánějí je z měst a sobě tvoří svoje uzavřené komunity a teď Francouzi pocítí důsledky svého nezodpovědného chování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 877 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)