Pedofilie
28.9.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Školy učí šestileté děti masturbovat, pedofil do vězení nemusí a matka už neznamená žena

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Pokrok v Británii, rodiče se bouří. Přez 240 škol začalo nově sexualizovat i malé děti. Pedofil naopak nemusí do vězení, protože by to pro něj mohlo být zraňující a matka již není ženou více. A  co ty naše genderové mikroškolky?

Už delší čas vím, že britský pokrok ve školství, ale i ve společnosti jako takové mě již nepřekvapí, ale vždy se mi přesto nechce chvilku uvěřit, kam až daleko v těch zvrhlostech už Británie dokráčela. A co si myslí o našem školství Trikolóra?

V dekadentní Velké Británii porodil muž dítě, protože tam si osoba, která se necítí být tím, kým se narodila, může nechat oficiálně změnit pohlaví, aniž by byla vyžadována operace pohlavních orgánů. Tento pan McConnell, který se narodil jako žena a prvních dvacet let života jí i byl, se soudí, protože chce být titulován jako otec dítěte, nikoliv jako matka, jak rozhodl soud.

“Budu nadále bojovat, protože tady hrozí, že se věci pro LGBT osoby pohnou dozadu.” “Výrazně to zabrzdilo pokrok, a to způsobem, který by měl lidi znepokojovat.”

Přijde mi to napůl komické, ale napůl i logické, že jej soud prostě neuznal jako otce dítěte, protože dítě porodila jako žena a jinak to prostě není a nebude možné a pán může mít v papírech i pasu, co chce. To jsou jen britské genderové zmatky kolem jedné matky, ale lidi by to skutečně znepokojovat mělo a na ten genderový pokrok, který se tímto rozhodnutím prý zabrzdil si pan McConnell zrovna v Británii určitě stěžovat nemůže, protože zhoubně kráčí Británií vesele dál a dál. Co mi,ale komické vůbec nepřijde, je učit šestileté děti masturbovat!

Novou součástí britského vzdělávání dětí budou nově i hodiny sebeuspokojování pro děti od šesti do deseti let! Školní program “Všechno o mě” instruuje děti jak se dotýkat a dráždit na intimních partiích. “Mládeži je dána rada, že by to měli dělat pouze, když jsou sami, třeba ve srpše, ve vaně, nebo v posteli. Tak to já se učil v šesti letech číst, psát a počítat a v Británii mají potřebu vnucovat šestiletým dětem, jak se sexuálně uspokojovat! Nechápu, proč to cpou do hlavy malým dětem. Někteří rodiče prostě z těchto hodin své děti odvádějí, protože se jim to nelíbí a vůbec se jim nedivím.

Z řad konzervativců zazněla za mě oprávněná kritika a vůbec mi překvapuje, co vlastně současná Británie řeší za problémy, když není schopna ani více jak po dvou letech splnit vůli voličů a opustit EU. “Tyto hodiny jsou nad rámec toho, co vytváří vláda, a účinně sexualizují velmi malé děti.” “Tato sexualizace našich dětí je absolutně nevhodná.” “Nazývají to sebedotýkáním a nechtějí použít termín masturbace, ale když si to přečtete, je to přesně to,o čem mluví.”

Tak šestiletým dětem cpou v Británii do hlavy jak a kde masturbovat, Tonyho Robinsona drželi měsíce ve vězení, protože říkal svobodně své názory na islám, muslimskou komunitu a sexuálním násilí, úřady v mnoha případech ani nereagovali na sexuální násilí na dětech, ale pedofila, který znásilňoval holčičky do vězení nepošlou. Zvrhlé. Mladý pedofil (19) znásilňoval dívky ve věku 13 a 14 let, posílal jim obrázky svého přirození a video, kde masturbuje. Zatčen sice byl, ale dostal veřejně prospěšné práce, protože dle soudce by byl pro něj pobyt ve vězení zraňující! Paráda, tak hlavně, ať nemá jako veřejné práce například sekání trávy ve školce, nebo na dětském hřišti, protože by to mohlo být zraňující pro nějakou další holčičku.

Další hrůznou věc z té pokrokové Británie jsem dnes četl o známém obhájci, který chce navrhnout zákon, který by zakazoval jíst maso! Pan Michael Mansfield (Labourista) jej chce navrhnout, protože prý probíhá naprosté zničení životního prostředí spolu s genocidou a dalšími zločiny proti humanitě. “Jíst maso by mělo být zakázáno a jsme zodpovědni za zdevastované životní prostředí na celé planetě.” Ti liberálové jsou prostě schopni všeho a i všechno zakázat, jenom ne toho, aby pracovali pro a v zájmu svých Britů. Tito dobrolidé jsou totiš schopni úplně všeho a jednoho dne v Británii možná skutečně ve školkách budou učit pedofilové, jak jsem nedávno četl o Slovensku, kde se kormidlo dějin točí stále více liberálnějším směrem. To mě mrzí, ale jak je to vlastně u nás?

Paní spoluzakladatelka Trikolóry, Zuzana Majerová Zahradníková o tom promluvila v poslanecké sněmovně. “Přečetla jsem si a vyslechla na Českém rozhlase komentář, který se týkal plánu výchovy a péče v mikrojeslích (od 6ti měsíců do čtyř let) a obav z indoktrinace ideologií zvané genderismus.” “Stejně tak jsem zaznamenala reakci mluvčí ministerstva, která jakékoliv obavy odvrací.” “Mé vlastní obavy se však tímto vyjádřením rozhodně nerozptýlili.” “Vaše ministerstvo tvrdí, že na tvorbě tohoto dokumentu pracovali dvě pedagožky.” “To je sice pravda, ale ne úplná.”

“Členkami autorského týmu jsou Veronika Šprincová z genderové expertní komory, společně s ní Markéta Štěpánová z nevládní neziskové organizace genderových studií, či Halka Jaklová ze společnosti Aperio, která je úzce personálně propojena s organizací Česká ženská lobby, jejíž hlavním tématem je právě genderová rovnost!” “V čem tkví přínos těchto dam při vytváření plánu výchovy a péče v mikrojeslích?” No, mě tam chyběl ještě ten transsexuální básník, sexuállní násilník a loudil Feryna. Ten by určitě také rád přispěl, když mu to tak šlo na té anarchistické klinice s naivními děvčaty.

Paní poslankyně Zahradníková se za mě naprosto správně ptá na podstatné věci, protože poslanci Trikolóry narozdíl od toho “demokratického” bloku, ve sněmovně pracují a neřeší tu nenávist všech těch porážených, vůči panu prezidentovi a slovy jejího předsedy svůj článek i zakončím.

“Ukradli jste mi moje dětství, moje sny a teď jste mi ukradli i celé odpoledne.” (smích) “Věřím Ústavě České republiky, která začíná slovy…všechna moc pochází z lidu, tzn z voleb.” “Ať prezident Zeman dělá něco dobře, či špatně, tak od toho je tady lid, aby ve všeobecných demokratických volbách rozhodl a nikoliv, aby rozhodovali soudci, prokurátoři, policisté a další, protože různé převraty, soudy, policie a třeba junty, to znám z latinské Ameriky, ale není to to, na co my přísaháme:” Trikolóra se samozřejmě k žalobě na pana prezidenta Zemana nepřipojila.

Trikolóra totiž pracuje narozdíl od jiných v zájmu svých občanů, kteří pana prezidenta dvakrát svobodně zvolili a ne proti nim.

Zdroje: the Independent: Top britisch barisster says eating meat could become illegal….IPrima.cz. Sexualizace britských dětí? Dvě stovky základních škol…..Metro: Paedophile spared jale because prison would be dificult for him….Echo24: Matka už neznamená žena. Brit, který porodil syna, by podle soudu měl být veden jako matka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 896 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.