ZIMOLAHAMACEK
12.8.2018
Kategorie: Politika

Škodiči z ČSSD a TOP 09 si pokoj nedají

Loading...
Sdílejte článek:

IN

Česká republika je dlouhodobě vnímána Bruselem jako země méně ochotná podléhat vůli Evropské unie. Hlasů ozývajících se proti vystupování orgánů této politické konglomerace je u nás skutečně hodně, bohužel ale nadále dochází k tříštění společnosti a výrazné polarizaci názorů obyvatelstva. Do senátních voleb míří pár zastánců samostatné a svrchované České republiky schopné odolat náporům migrace a smršti nesmyslných nařízení a omezení ze strany bruselských úředníků podporovaných většinou i jejich soukmenovci z řad českých zástupců v Evropském parlamentu a Evropské komisi, proti nim jsou však nasazováni výrazně prounijní přívrženci veřejně hájící migraci a navíc požadující přijetí eura. Takovou zajímavou dvojicí v jednou obvodu je bojovník za lepší život u nás Benjamín Kuras a jeho protivník a neúspěšný exkandidát na prezidenta akademik Jiří Drahoš.  

Drahošovi se v nejvyšších sférách naší politiky skutečně zalíbilo a zdá se, že si svůj život bez ní už nedokáže představit. Navíc je mohutně podporován svou manželkou, která se jen těžko smiřovala se skutečností, že jí uniklo místo první dámy republiky. Je to samozřejmě věc názoru, ale mít nyní na Pražském hradu tohoto vítače migrantů, příznivce islámu a navíc hadrového panáka ovládaného sponzory, se zdá být představou více, než smutnou. Můžeme mít k vítězi prezidentských voleb Milošovi Zemanovi tisíce připomínek, ale i po téměř roce po znovunastoupení do úřadu lze konstatovat, že případné škody napáchané akademikem Drahošem by byly především na mezinárodním poli obrovské. V kontextu s novým přístupem řady evropských politiků, především v Itálii a Rakousku, došlo k odštěpení se od dosavadní doktríny Junckera a Merkelové a k postupnému omezování migrantů v usazování se v zemích na našem kontinentu. Je vidět, že kde je politická vůle, dá se změnit mnohé a poměrně rychle. Cosi se mění i v samotném Německu, pozice Merkrelové je vratká a nespokojenost sílí i v její mateřské straně. Konkurenční AfD nabírá naopak na síle, a i v zemi, kde se lidé bojí mluvit a je tam obrovská muslimská menšina, dochází k změně myšlení.

Jiří Drahoš není zdaleka jediným, kdo se snaží přiživit své šance prohlášeními o kladném přístupu k migraci, islámu a Evropské unii. K proslulé baště příznivců kolaborantských nálad dlouhodobě patří TOP 09. V době, kdy na našich sociálních sítích probíhaly ukázky natáčení problémů migrantů ve Středozemním moři s najatými herci na Krétě, byl na dovolené na tomto ostrově i Miroslav Kalousek. Jde samozřejmě o souhru okolností, ale pokud se náhodou přichomýtnul k vytváření filmového dokumentu, bude jistě říkat, že sám viděl, jak ti chudáci ve vodě trpěli. Jak všichni víme, jde o nesmysl a už dávno je nám známé, že k nám nepřichází žádní chudáci, ale vymydlení, oháknutí a penězi a mobilními telefony vybavení Afričané hledající nikoliv práci, ale bezstarostný život, sex a kšeft. Důkazem je jejich nezapojení se do pracovního procesu a naopak zvyšování pouliční kriminality, vznik gangů a no-go zón napříč celou Evropou. Což nebrání neziskovkám a některým politikům v tom, aby pokračovali v dalším šíření své omýlané rétoriky o smutném osudu hladovějících Afričanů.

Člověk v tísni rozjel mohutnou facebookovou propagační akci, v níž se populární herci a osobnosti z showbyznysu vyjadřují ve prospěch této mamutí neziskovky. Stačí oponovat, chvilku dostáváte slušně znějící odpovědi. Ovšem na otázku, proč se šéf tohoto ancáblu politicky angažuje, přijde sprcha v odpovědi typu: ,,Co je Vám do toho, je to jeho věc.” Není. Člověk zastupující zájmy kdysi charitativní společnosti žijící z pomoci obyčejných občanů a státní podpory pracuje v oblasti, kterou lze nazvat posláním. Jenže Člověk v tísni rozmístil svá chapadla do politických sfér, do škol, je napojen na neblaze proslulého miliardáře Sorose.  Šimon Pánek je pro mnohé ideálním kandidátem na prezidenta a věřte tomu, že to jednou zkusí. A možná už brzy. S pomocí TOP 09 a určitě i dalších stran, jako jsou ČSSD, Piráti, Stan by měl jistě velkou šanci, neboť by za ním stáli všichni posthavlisté včetně těch ze světa umělců. Navíc si ve školách vychovává generaci vlastních voličů. Jde o systematickou práci srovnatelnou s činností mafie.

Také ČSSD je souborem, který se bude držet koryta za úplně každou cenu. Její předseda Hamáček je snad ještě větším hadem, než byl Sobotka. Ten si v závěru svého funkčního období uvědomoval nebezpečí skryté v osobě Andreje Babiše, nicméně pozdě. Příznivec islámu a kvót Hamáček sedí na několika židlích a evidentně je mu tam dobře. Možná mu ani nevadí, že Miloš Zeman odmítnul jmenovat ministrem zahraničí příliš ambiciózního spolustraníka Pocheho, má poté větší pocit své důležitosti a hned i potřebu vyhlásit, jak nutně potřebujeme euro s odkazem na Slovensko. Shodou okolností právě Slováci tím nijak zvláště nevydělali a zeptáte li se jich přímo ne ulici, většinou Vás s eurem pošlou do háje s tím, že si svou korunu máme bránit do posledního dechu. Jenže instrukce pro sociální demokraty napříč Evropou zní jinak, takže je třeba držet basu.

Socani a Topka jsou si v mnoha případech názorově příbuznější, než je zdrávo, to samé platí i o STANu a lidovcích k nim se v mnohém blížících. O tom, že se dosud neobjevila zmínka o ODS, moc nepřemýšlejte. Nynější odéska s tou za minulých předsedů nemá nic společného, Petr Fiala nepředstavuje skutečnou pravicovou palebnou sílu, která by byla schopná vzdorovat mohutné levicové agresivitě, navíc když největší podporu v ČR má naprosto spektrálně nezařaditelné hnutí ANO. Kolem solitérů Babiše a Faltýnka je poté naprosto názorově roztříštěný a většinou i méně schopný shluk lidí, jehož složení se mění dle zadání jediného majitele Agrofertu.

Snad ještě nikdy v minulosti nebylo tak složité předvídat další vývoj. Prognóz je několik, často naprosto protichůdných. A mezitím tu Romové tlučou Čechy a černoši a Arabové plíživě obsazují města. Takže otázka nakonec. Kdysi myslíte, že se z podkovy na Václavském náměstí a přilehlých uličkách stane večerní no-go zóna?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč


Celkem za měsíc: 10 864,60 Kč
Vybráno 31.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 49 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.