PETIKOAL
19.11.2021
Kategorie: Politika

Skleróza je smutná nemoc. Nebo praktická …

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝStará vláda na závěr svého působení v čele naší země vytvořila další opatření, která nemají oporu v českých zákonech. Přestože řada předešlých vyhlášení byla soudy nevratně smetena ze stolu, což nepochopitelně trvalo i rok od jejich vzniku a lidé tak byli nezákonně nuceni k dodržování pravidel jdoucích proti Ústavě, politiky to nezajímá a vše okamžitě pokaždé vrátili do starých kolejí. Nedojde li podnět k soudu, v podstatě se nic neděje a občan je opět nucen nadále s ohnutým hřbetem čekat, zda li se páni soudci uráčí zakročit, nebo zůstanou v platnosti protiústavní vyhlášení vládních úředníků doporučených jim obchodníky se strachem a se smrtí z různých poradních uskupení. O tom, že řada ,,odborníků“ dávajících rady jak minulé, tak i nově vznikající vládě je přímo finančně zainteresována na distribuci vakcín a zdravotnického materiálu mezi obyvatele, jsme už informovali.

Babišova vláda přistoupila na hru na covid a zařadila se mezi mnoho dalších jí podobných. Jestliže si s naším kontinentem pohrála především a opět Evropská komise, která uzavřela dnes kompletně začerněné a utajené smlouvy s výrobci vakcín, pak to znamená, že všichni další představitelé evropských a kdysi svrchovaných států plnili příkazy šílenců sedících právě v Evropské komisi. To i přesto, že covidhysterie dopadla ekonomicky především na rozpočty jednotlivých zemí, přičemž za jejich správu jsou zodpovědní členové národních vlád. Evropská komise si nad vším, bude li třeba, pouze umyje ruce. A úplně stejné to bude později s Green Dealem. Evropská komise rozhoduje, spotřebovává nepředstavitelné částky peněz, ale protože je de facto nevolená, nemá absolutně žádnou zodpovědnost a nikomu nemusí skládat účty. Její členové po skončení mandátu složí funkce a dožijí s královským důchodem.

Srovnáme li Evropskou unii s RVHP, pak stará Rada vzájemné hospodářské pomoci, jejímiž členy bývaly východoevropské státy inklinující k socialismu za éry Sovětského svazu, byla procházkou růžovým sadem. Ne, že bychom chtěli obhajovat období plánování pětiletek nastavené tak, aby se dalo plnit na 105%, často jsme se z toho chytali za hlavu a pustíte li si zpravodajský pořad z té doby, musíte se smát umělému budovatelskému nadšení, se kterým se tenkrát řešily všechny problémy, samozřejmě pod dohledem KSSS a KSČ. Nicméně porovnáte li to s mnohem profesionálněji vedenou propagandou v současnosti, říkáte si, nebylo li lepší sledovat vcelku průhledné záměry prezentované tehdejšími šiřiteli ,,pravdy“, než dnes propracovaným působením na davy, které padá na úrodnou půdu prostých konzumentů krásně vypadající vysílání z luxusně provedených studií. Interaktivní pozadí, krásní lidé a snůšky lží už ve své údernosti mnohonásobně překonali dobu Miloše Frýby a dalších tehdejších moderátorských es.

Babiš & spol. připravili na odchodnou tvrdý lockdown. Není to ani tak reakce na nějaké počty pozitivních či nemocných, jde o další součást covidové hry a sladění s okolními státy. Bavorský, rakouský či jakýkoliv jiný model vychází z potřeb společnosti Pfizer. Momentálně se dozvídáme, že vakcína od Johnson & Johnson je ,,účinná“ jen 2-3 měsíce. Je to vcelku očekávané, protože řada lidí si ji nechala aplikovat v domnění, že budou mít na dlouhou dobu klid od všech propagátorů vakcinace a zároveň se vyhnou mRNA mixům, o jejichž složení a dopadu na lidský organismus vznikly za krátký čas legendy podložené skutečnými událostmi. Johnson je podobně jako například ruský Sputnik vakcínou založenou na vyzkoušených způsobech tvorby očkovacích látek a nehraje na úrovni ovlivnění DNA. O účinnosti preparátů jednotlivých výrobců nechceme polemizovat, protože k tomu chybí relevantní vstupní data. Buďme si však jistí, že ty díky totálnímu chaosu kolem vakcinace už nemá asi nikdo, protože vysledovat šarže, které kdo kdy dostal, a moci porovnat jejich kvalitu už asi nebude možné. Experiment se zvrhnul v závod o ,,proočkovanost“ společnosti a Pfizer díky své dravosti všechno válcuje. Přitom už vůbec nikoho nezajímají důsledky, které jsou ve skutečnosti zamlčovány.

Nová vláda vytvořila tým ,,odborníků“ složený z velké části z těch, kteří do opatření vlády hovoří již delší dobu, takže nečekejme změny. Jestliže Vojtěch vyhlásil nová šikanózní omezení, která mají platit do února, pak to znamená, že Fiala o tom ví a souhlasí. On nezapomněl, jen prostě dopředu lhal. Přestože sliboval, že už nikdy, pokud vyhraje volby, lockdown nebude, velmi rychle obrátil a dá se očekávat ještě větší evropská integrace nejen v zahraniční politice, ale také v covidohysterii. Věřit politikům je jako doufat, že auto zastaví, když mu vstoupíte do cesty jen proto, že má brzdy. V Rakousku už se lockdown týká v některých částech i očkovaných. Jejich čísla spojených s pozitivitou, hospitalizací, zdravotními komplikacemi a úmrtími povážlivě rostou, a pokud bychom sečetli všechny ty, kteří po očkování pocítili jakékoliv dopady covidových událostí na své zdraví a na kvalitu života, pak se ti neočkovaní musí potuleně usmívat, byť i v jejich řadách si zákeřný koronavir vybírá své oběti.

Vakcinaci odmítající tak prožívají normální období spojená s chřipkami či virózami, které lze většinou běžně léčit a předcházet jim. Chřipka si každoročně vybírá svou daň v počtu podlehnuvších a ani letos tomu není jinak. Očkovaní uvěřili iluzi, že jsou před ní a jinými koronaviry chráněni, takže jejich překvapení chlácholené tvrzením, že budou mít průběhy jednodušší, je veliké. Zvýhodnění jim předurčená časem také padnou (viz Rakousko) a oni zůstanou pouze čekateli na další a další dávky likvidující jejich přirozenou imunitu a zdraví jako takové. Kdy toto skončí, to momentálně netušíme, jisté je, že jednou si hlavu ukroutíme při vzpomínce, jak snadné bylo zmanipulovat miliardy lidí na celé planetě. Jisté je, že jsme svědky likvidace ekonomiky, kariér celé generace sportovců, úpadku firem, rozpadu střední třídy a totální likvidace svobody. Skutečné zdraví je na posledním místě zájmu. A lze jen doufat, že se dočkáme potrestání strůjců celé tedy doby. Jenže kdo by ještě věřil ve spravedlnost? Milí vaxeři, není Vám divné, jak se ten covid šíří, když je vás tolik už chráněno? Máte chybu někde ve vašem matrixu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 912 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)