27.12.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Skandinávské vánoce 2014: Multikulturní a neveselé

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 27|12|2014

Ve skandinávských zemích jsou s multikulturním socialismem přeci jen o pár kroků před námi. Co jim tento politicky korektní systém přináší? Docela dobře to vidíme na příkladech dvou skutečných příběhů z letošních vánoc. Za jak dlouho se podobných zpráv dočkáme také z naší vlasti? 

Je Štědrý den. Den radosti, koled, pohody a dárků pod stromečkem. Ne tak pro dánskou ženu jménem Nanna Skovmand a jejího přítele Madse, jejichž sváteční odpoledne se proměnilo v noční můru. 

Mads zavolal taxíka, ke kterému vyšli společně na ulici. Tam však bohužel také zevlovala banda mládeže z druhé generace afrických imigrantů. Zřejmě se nudili a tak začali zcela bezdůvodně Madse i Nannu napadat. Dostala pár facek i ran lahví do hlavy. Snaží se bránit, ale mezitím přichází další potomci multikulturně obohacujících somálských imigrantů, kteří nesou ze sklepa kolo s železnými řetězy na uzamčení, nadávají blonďaté  Nanně do kurev a přidávají kopance a údery železnými  řetězy. Mads křičí, Nanna pláče a chce utéct.  Nakonec však jen zůstává ležet a banda propadá panice, že ji zabili.  Snaží se ji odtáhnout pryč. Žena ztrácí vědomí …  Po čase procitá ve  velké kaluži krve. Vlastní kaluži krve. Cítí, že je něco špatně na její tváři, krev ji teče z hlavy i z dalších zranění po celém těle. Výsledek je děsivý. Rozbitý obličej, vylámané zuby, rány muselo napravit 16 stehů.  

snow

Mads i Nanna se ptají: „Proč? Proč nás? Jaký je význam tohoto hrubého násilí? Co se děje v myslích přistěhovalců, když takto zmasakrují ženu s přítelem při cestě domů na Štědrý den? Jsme plni nenávisti, frustrace a zlosti. Nechceme je v našem okolí, v našem městě ani v naší zemi. Vždyť to mohou udělat každému z nás. A to nechceme, už nikdy!“

Ano, takto „slaví“ vánoční svátky muslimští imigranti v Dánsku. Ti muslimští imigranti, kterým prý musíme vycházet vstříc a neurážet jejich zvyky či etnické cítění. Jak? Skandinávie ví. Třeba jako ve škole v Halmstadu ve Švédsku. Zde se politicky multikorektní vedení školy rozhodlo nevyvěšovat národní vlajku, aby tak nemohlo být podezřelé z porušování zákona proti rasismu! Děti si také nesmějí při karnevalu malovat na obličej žluté a modré barvy či jiné národní symboly.

Je toto vůbec možné? Kam to všechno spěje a kdy to skončí? Až bude původní obyvatelstvo ležet na ulicích evropských měst a obcí s uřezanými hlavami?!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
31 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.