27.12.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Skandinávské vánoce 2014: Multikulturní a neveselé

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 27|12|2014

Ve skandinávských zemích jsou s multikulturním socialismem přeci jen o pár kroků před námi. Co jim tento politicky korektní systém přináší? Docela dobře to vidíme na příkladech dvou skutečných příběhů z letošních vánoc. Za jak dlouho se podobných zpráv dočkáme také z naší vlasti? 

Je Štědrý den. Den radosti, koled, pohody a dárků pod stromečkem. Ne tak pro dánskou ženu jménem Nanna Skovmand a jejího přítele Madse, jejichž sváteční odpoledne se proměnilo v noční můru. 

Mads zavolal taxíka, ke kterému vyšli společně na ulici. Tam však bohužel také zevlovala banda mládeže z druhé generace afrických imigrantů. Zřejmě se nudili a tak začali zcela bezdůvodně Madse i Nannu napadat. Dostala pár facek i ran lahví do hlavy. Snaží se bránit, ale mezitím přichází další potomci multikulturně obohacujících somálských imigrantů, kteří nesou ze sklepa kolo s železnými řetězy na uzamčení, nadávají blonďaté  Nanně do kurev a přidávají kopance a údery železnými  řetězy. Mads křičí, Nanna pláče a chce utéct.  Nakonec však jen zůstává ležet a banda propadá panice, že ji zabili.  Snaží se ji odtáhnout pryč. Žena ztrácí vědomí …  Po čase procitá ve  velké kaluži krve. Vlastní kaluži krve. Cítí, že je něco špatně na její tváři, krev ji teče z hlavy i z dalších zranění po celém těle. Výsledek je děsivý. Rozbitý obličej, vylámané zuby, rány muselo napravit 16 stehů.  

snow

Mads i Nanna se ptají: „Proč? Proč nás? Jaký je význam tohoto hrubého násilí? Co se děje v myslích přistěhovalců, když takto zmasakrují ženu s přítelem při cestě domů na Štědrý den? Jsme plni nenávisti, frustrace a zlosti. Nechceme je v našem okolí, v našem městě ani v naší zemi. Vždyť to mohou udělat každému z nás. A to nechceme, už nikdy!“

Ano, takto „slaví“ vánoční svátky muslimští imigranti v Dánsku. Ti muslimští imigranti, kterým prý musíme vycházet vstříc a neurážet jejich zvyky či etnické cítění. Jak? Skandinávie ví. Třeba jako ve škole v Halmstadu ve Švédsku. Zde se politicky multikorektní vedení školy rozhodlo nevyvěšovat národní vlajku, aby tak nemohlo být podezřelé z porušování zákona proti rasismu! Děti si také nesmějí při karnevalu malovat na obličej žluté a modré barvy či jiné národní symboly.

Je toto vůbec možné? Kam to všechno spěje a kdy to skončí? Až bude původní obyvatelstvo ležet na ulicích evropských měst a obcí s uřezanými hlavami?!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
31 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.