14.3.2015
Kategorie: Politika

Sjezd ČSSD: Socialisticky pracovat, socialisticky žít!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 15|03|2015

Sledovat utrápené schůzování oranžových Hujerů fungujícího státu je asi stejný požitek jako si dávat každý den k obědu nemastnou, neslanou, několikráte přežvýkanou kaši dle receptu pejska a kočičky když vařili dort. Kolovrátková klišé znějící od řečnického pultu, čerpající inspiraci od Milouše Jakeše a jeho bojlerů na Červeném Hrádku, jejichž hlavním sdělením mělo být jak to soudruzi všechno dělají dobře, jak myslí na obyčejného člověka a jak s tím dobroserstvím za cizí peníze musí vyhrávat další volby byla tak plytká, fádní, nicneříkající a nudná, že tam nedokázaly najít nic interesantního ani mluvící hlavy České televize.

Celá partaj se semkla kolem Bohuslava „Slávka“ Sobotky, přijala jeho rétoriku i styl politické práce. Tedy nic nedělat, nic nezkazit, mlátit prázdnou slámu a hlavně se usmívat do kamer. Zásadním programem je další a větší okrádání produktivního obyvatelstva, aby se mohlo na druhé straně plnými hrstmi rozdávat věrným voličům, utahování šroubů osobních svobod a vše maskovat fungujícím státem, který se o závislé ovce postará po celý život a ty nepoddajné, svobodomyslné jedince zašlape do země. Tedy návrat k normalizačnímu gulášovému socialismu, na který se slzou v oku vzpomínají jak oranžoví straníci tak jejich elektorát.

CSSD15

Z celé partaje a všech těch jejich dělníků populismu a demagogie je cítit jediný zásadní primární cíl – dostat se na kandidátku, při volbách získat nějaké teplé erární místečko a užívat si blahobytu  sociálního státu, který vnutili národu jako „východisko“ ze škrtformy údajných kapitalistických pravicových psů Nečase, Topolánka a Kalouska. Nic by nemohlo být veselejšího než tyto socanské bláboly, kdyby to nemysleli vážně a kdyby nebylo tolik lidí, co jim za to tleskají.

1546121_883438085040262_3569827118373423218_n

Jako například nové soudružce místopředsedkyni Lence Teska Arnoštové, která se chvějícím hlasem spolustraníkům svěřila, že do strany vstoupila by zastavila Julínkovu třicetikorunovou decimaci zdravotnictví a pomohla partaji k tomu, aby se o ten všeholid řádně starala od kolébky do hrobu. Kdo se jí o to prosí se samozřejmě neptala, ale oranžová partaj ji za odvahu postavila do svého čela.

Je to děsivé divadlo, jak se historickou paralelou vracíme před rok 1989. Vedoucí politickou silou v naší zemi je spolek bolševických pohrobků, doplňovaný hnutím „ne“estébáků a rozvědčic, jenž si navzájem vjedou do vlasů jen tehdy, když jde o to, kdo si do své politiky přidá více komunistické ideologie a socialistického ekonomického experimentování. V parlamentu jim k tomu kryje záda jako třetí nejsilnější pojistka socialismu banda ortodoxních stalinistů, která se musí od jejich praktik budování společnosti odlišovat již jen oslavnými tanečky nad hrobem masového vraha Gottwalda.

Kam hloubějí do neokomunistického pekla ještě můžeme klesnout?

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...