26.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Situace v Calais je těsně před obrovským výbuchem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 26|06|2015

Imigranti se pokoušejí za každou cenu dostat do kamionů, které přejíždějí do Anglie. Situace je stále nebezpečnější. Imigranti, většinou mladíci z Eritreje, Etiopie či Súdánu, ale i Afghánistánu a Sýrie, zcela ignorují jakékoliv zákony, násilím rozbíjejí plomby, snaží se nasoukat do různých spár a v případě, že řidič zasáhne, jsou velmi agresivní. 

Policie je bezradná, vyskytly se již útoky na řidiče s těžkými poškozeními zdraví. A co je nejhorší – oni to považují za své právo, do kterého jim zřejmě nemáme co kecat ..

00calais

Navíc – řidičům hrozí, pokud se uprchlíkům do auta podaří nějak dostat a přejet v něm hranici, při kontrole na druhé straně hranice a objevení ukrytých osob, pokuta, ale i dokonce trestní řízení s hrozbou vězení. Nechtěl bych být v kůži těch kamioňáků …

Připojuji proto komentář jednoho řidiče:

“Tak a teď co s takovejma? Já mám dík tomu dva dny zpoždění a hrozí, že to nedojedu domů. Teď už asi domluvit nepomůže, tohle je přímé ohrožování a na to je snad jen jedna odezva. Ještě chvíli a my řidiči to opravdu začneme řešit po svém a bude to masakr. Přejet je na cestě, jelikož nás nikdo nechrání, tak se začne najíždět do útočníků a jak polezou do aut, tak trubku na kola a nejspíš nekompromisně do nich. Vždyť takhle to už dál nejde.”

A druhý názor:

“Ale o to jde, vyprovokovat nepokoje a masakr, pak přijdou mimovládky a označí nás za xenofobní rasisty a vláda přijme další zákon na omezení osobní svobody … ..oni ty retardované černochy využívají. Jezdím každý týden přes Calais a ptám se, odkud má tato pakáž nová kola, auta, mobily, kdo jim to kupuje a platí? Z čeho tam žijí? Vždy v tom ghettu vidím stát nějaké auto nějaké neziskovky, co jim dává rozumy a radí co třeba dělat a oni to rádi udělají. Za Sarköziho toto nebylo, ten tam poslal policii a oni se nesrali, řád byl do hodiny a ghetto srovnáno se zemí, ale když nastoupil Hollande, tak policie se jich nesmí dotknout. Zde media rozebírají, že náš demonstrant hodil cosi na policejní auto a dělají z Čechů rasisty, nácky, extrémisty a říkají jaká je to hanba. Viděl jsem, jak černoši v Calais na policisty házeli kameny a oni nemohli zasáhnout… Ať mi nikdo neříká, že toto je spontánní, to je dobře organizovaně a někým placené.”

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.