MIGRCR
26.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí?

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN 

lhotanČeská vláda, a další evropské vlády, nechtějí zasahovat proti uprchlíkům jenž mohou šířit tu nebezpečnou nemoc, ale klidně budou střílet do Čechů a dalších Evropanů. Epidemie velmi nebezpečného coronaviru může v Evropě začít již brzy se dostávat mimo kontrolu a může vést k obrovské epidemií a to vše díky proudícím uprchlíkům přes Balkán i z Afriky. Při faktu, že největší úmrtnost je u toho viru v případě starších lidí může dojít k obrovské smrtící epidemií, kterou by evropské země nezvládly a prostě by se jen čekalo, až nakažení zemřou či se uzdraví.

A za to vše můžeme poděkovat neziskovkám jenž podporují ilegální imigraci a uprchlíky na jejich cestě do Evropy. Také neschopná EU a některé evropské vlády (tvořené vítači uprchlíků a socialisty) se tváři stále, že je vše v pořádku, přitom je evidentní, že již není otázkou jestli nákaza k nám dorazí, ale je pouze otázka kdy se tak stane.

Nebudu Vás zatěžovat přílišně dlouhým textem. Pouze vám dám pár prostých faktů. Jedna z migračních tras ilegálů do Evropy je přes Iran, Turecko do Řecka a dále směr západní Evropa. Uprchlíci tam proudi nekontrolovaně a vytvářejí lokálně větší tábory, kde je katastrofální hygiena a tyto tábory reálně nejsou pod kontrolou vlád a tak se uprchlíci mohou pohybovat prakticky bez kontroly po celé Evropě. 

Dále je jasné, že již v takovém Iranu je epidemie a tamní vláda ji nejen nezvládla, ale také ji dlouho tajila, takže nakažení uprchlíci již mohou být na území Turecka či možná i Řecka. Tedy již je praktický nemožné zabránit šíření této nebezpečné nemoci po trase cesty uprchlíků …
 
O nemoci se více dovíte zde a zde

A teď si položme tu nejzásadnější otázku: Je možné se pokusit omezit šíření této nebezpečné nemoci nebo šíření aspoň se pokusit dostat pod kontrolu?

Odpověď je jednoduchá, ano šlo by to, ale …
Ale vlády by musely přestát brát ohledy na neziskovky a magory co podporují uprchlíky a musely by okamžitě zahájit přípravu opatření. Například by musely:
  • Okamžitě ukončit volný pohyb osob a zahájit neprodyšnou ostrahu hranic. A to ve všech směrech, tedy nejefektivnější by bylo, aby každý stát uzavřel svou hranici a ještě k tomu pomoci okrajový evropským zemím posílit jejich hranici (například pro začátek v případě Maďarska, Řecka, Bulharska, Slovenska a Polska).
  • Veškerý pohyb uprchlíku musí být zastaven i za cenu použití zbraní a mrtvých, dá se totiž očekávat, že s tím jak bude nákaza mezi uprchlíky propukat, tak se budou davy uprchlíku snažit proniknout naší hranici i za pomoci násilí. Zde jim určitě budou opět pomáhat určité neziskovky a aktivisti.
  • Musí se začít okamžitě připravovat veškeré léčebné prostředky a léky, musí se připravit plány na vytvoření izolovaných míst pro léčku nakažených a pod.
A teď vám položí otázku: Máte dojem, že česká vláda (a další evropské vlády) na něčem takovém pracuje? 
Místo toho, aby začali pracovat na zastavení pohybu uprchlíků, tak nám český ministr zdravotnictví z hnutí ANO Adam Vojtěch vyhrožuje, že naše směšně malá armáda bude izolovat česká města, kde by se objevila nákaza. Ale to, že táto nákaza může přijít s uprchlíky je jí jedno! Prostě naše starší spoluobčany ti hajzli u moci nechají zemřít jen, aby se nemuselo nic udělat proti do Evropy proudícím uprchlíkům.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 181 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.