finding-a-paranoia-definition-that-makes-sense-in-todays-world-1
29.10.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Šílený svět a nemocná společnost

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Šílený svět. Vložky nejsou jen pro ženy. Paní Zuzana Majerová interpelovala pana Hamáčka. Epidemie znásilnění v Německu, migranti se u soudu smějí a pan Hamáček chce hlavně blaho cizinců? Zakáže se už i tleskat? Lidé tvrdí, že jsou zvířata. Panenky jen černé a v muzeích je moc vycpaných samců. Dávat děti pedofilům?

Pan ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček chce novelizovat azylový zákon. Udělovat azyl uprchlíkům do třiceti dnů! Tím by došlo podle paní Zuzany Majerové Zahradníkové z Trikolóry k naprostému rozvolnění institutu strpění cizince, který samozřejmě představuje bezpečnostní riziko pro naše občany, o čemž nemůže býti žádných pochyb, podívám li se například do sousedního Německa, kde jsou již teď migranti téměř nevyhostitelní, dopravují si je už i letadly a ze své odporné kriminality mají u soudů ještě srandu. Pan Hamáček si ale bohužel asi doslova černý humor nedělá.

Paní poslankyně Majerová na tento velmi nebezpečný až vlastizrádný nápad reagovala ve sněmovně, když pana ministra vnitra Hamáčka interpelovala. “V praxi by tento krok znamenal, že by české úřady byly nuceny přiznávat status uprchlíka i těm, kteří na něj nemají právo.” “Navíc by nebylo fakticky možné tyto osoby vyhostit z ČR, ani v případě, že by ohrožovali bezpečnost naší země.” Pan Hamáček se v reakci zmohl pouze na poukazování na nějaké ruské dezinformační servery, které proti němu a vládě prý vedou kampaň.

Takže migranti zde klidně mohou páchat kriminalitu a vyhoštěni nebudou, protože pan ministr vnitra, který by měl hlavně dbát o naši bezpečnost si myslí následující: “Já si nevezmu na triko, že někoho pošlu domů, aby ho tam zastřelili.” A až zde budou někteří ti nevyhostitelní hosté třeba vraždit a znásilňovat, tak to si pan ministr na triko vezme? Tak to má tedy silný žaludek pan ministr vnitra, novelizovat azylový zákon tímto sebezničujícím způsobem a nebo je mu prostě osud jeho spoluobčanů a jeho země lhostejný a peníze mu nesmrdí, ani ty krvavé a pašerácké.

Pane ministře vnitra Jane Hamáčku, který chcete vést politický souboj s hnutím Trikolóra, já vám teď uvedu pár příkladů chování těch migrantů, které by jste v žádném případě nevyhostil, protože by jste si to nevzal na své, již možná brzy krvavé “morální” triko, že je někdo zastřelí v zemi jejich původu.

Pouze říjen v Německu a nejsem zcela aktuální. V Monchengladbachu znásilnil uprchlík z Guinee ženu (19) a pokusil se o útěk do Francie, kde byl zadržen. V Bonnu uprchlík přepadl dvě mladé ženy. V Postupimi za bílého dne se dva uprchlíci pokusili znásilnit školačku (14) a v Mnichově afghánský uprchlík v parku středoškolačku, která byla panna (18) a volala o pomoc jak jen mohla, znásilnil. Není to tak dávno, co jeden nevyhostitelný migrant, který, ale ztratil u soudu paměť znásilňoval i u nás. A o tom vašem triku pane Hamáčku.

Před pár dny proběhl ve Freiburghu soud s osmi Syřany, Alžířanem, Íráčanem a Němcem vě věku 18 až 30 let, kteří hromadně znásilnili a zdrogovali osmnáctiletou dívku, ač se bránila všemi silami. Toto barbarské obohacení trvalo dvě a půl hodiny. Soud již přistoupil ke speciálním bezpečnostním opatřením, protože jsou velmi arogantní a drzí, ke svědkům agresivní, urážejí je, ukazují vztažený prostředník k soudu, kterým zcela pohrdají a smějí se oběti. Paní poslankyně Zahradníková své vystoupení ukončila za mě velmi pravdivými slovy.

“Ministr by si měl vybrat.” “Buď bude chránit bezpečnost občanů České republiky, nebo se bude starat o blaho cizinců, kteří na našem území spáchali závažný trestný čin.”

Ono totiž vedení ČSSD má velmi za mě nebezpečný, nezdravý, bruselský a neomarxistický pohled na svět a uvedu pár příkladů těch progresivních šílenců, proti kterým bojuje i paní Zahradníková a Trikolóra. Další ministr za ČSSD pan Petříček v týdnu uvítal zástupce sexuálních menšin a byla to další velká LGBT sláva, kde se sešlo 500 aktivistů z Evropy a Asie. Pan ministr zahraničí je tedy nejenom pouze ekologickým sympatizantem záškoláků, ale ještě velký vítač všech těch LGBT zvráceností. Bravo ČSSD. Už, aby byly volby.

V Norsku je například díky té LGBT masáži a vymývání mozků mladých lidí dvacetiletá žena přesvědčena, že je kočka, která je uvězněna v ženském těle. Mňouká, přede, na psy syčí, bez kočičích uší a ocasu se neobejde. V Británii mezi tím paní bývalá premiérka Mayová navrhuje, aby i pedofilové mohli adoptovat děti! Studenti z Oxfordu navrhují zakázat tleskání, protože prý může vyvolat úzkost! Návrh byl oficiálně schválen! Přiznávám, že z představy, že si nebudu moci už ani zatleskat mám úzkost, ale tito progresivisté mi nikdy za žádný potlesk stát nebudou, stejně jako ČSSD, nebo Piráti, kteří se však začali naštěstí už požírat sami mezi sebou. Tak snad se požerou dříve, než v Praze znárodní byty.

Doba zašla tak daleko, že nová zvrácená aktivistická studie tvrdí, že světová muzea porušují zásadním způsobem vyváženost zastoupení pohlaví mezi sbírkami vycpaných zvířat, protože je v nich málo samiček a moc samců! Lovci by se prý měli zaměřit na menší samičky. Tak nevím, je to šílenství? Už ani na těch dámských vložkách nebude symbol ženského pohlaví, protože výrobce Always vyslyšel aktivisty. Nazval bych je jinak. Třeba nemocnými lidmi. Prý nemenstruují pouze ženy!

Hm, aha, tak to jsme opět pokročili v nemocné době. V Británii vyšetřuje policie zločin z nenávisti, když transgender osoba žaluje porno společnost, která ji nedala roli, protože má penis! Směšné to je, ale v normální době prostě nežijeme a paní Majerová na tu hrůzu, co mají vyučovat mikrojesle reaguje. Mikrojeslím byla totiž doporučena ministerská příručka pane Hamáčku, aby si děti hráli s panenkami černoušků a černošek, protože to budou jejich budoucí manželé a manželky! To je už vrchol vnucovat malým dětem, kdo bude jejich manželkou, či manželem. To je multikulturalistický hnůj.

Nejhorší na tom je, že z mého bratrského Slovenska zní hlas pana Kisky, který chce ukázat, jak moderní stát jsou a přijmout alespoň pár tisíc migrantů, paní prezidentka Čaputová je také velmi liberální a určitě není proti. Podle paní Vašáryové dokonce ani nikdy žádná tradiční rodina neexistovala a je pouze hybridní válkou o moc. Ale i u nás někteří ti dobromilové mají své tužby. Například bratr pana Václava Havla, Ivan Havel by k volbám pouštěl pouze ty, kteří by prošli testem! Testem? Je normální? Testem pražské kavárny? Testem té obrácené a zvrácené humanity proti vlastním občanům?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 644 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
28 komentářů