VIRTEST
23.11.2021
Kategorie: Společnost

Šílenství postrádající logiku

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOdcházející vláda se snaží na poslední chvíli ukázat svou sílu, nová dopředu vystrkuje tesáky a dává najevo, že se s ,,dramatickou“ situací popere po svém. Co to znamená? Vzhledem k tomu, že ve vládní koalici jsou opět covidomaniaci, obchodníci se strachem a lidé potřební doplnit své prázdné kapsy, navíc vstřícní k příkazům a ,,doporučením“ Evropské komise, nečekejme polevení nastaveného trendu. Ostatně už v uplynulém období se nebyli v poslaneckých škamnách schopni postavit protizákonným vládním opatřením, takže nečekejme žádnou logiku.

Jaká je tedy situace? Dle udávaných čísel, kterým může věřit jen největší idealista, je stávající stav podobný tomu, který byl loni. Tedy v době, kdy se vakcinace teprve rozbíhala. Podíváte li se kolem sebe, na podzim zdaleka ne každý znal někoho, kdo by onemocněl. Na jaře už to bylo trochu horší, dokonce jste mohli mít známé mezi zesnulými prezentovanými jako s covidem. Samozřejmě to označení je otázkou mnoha sporů, protože celkové počty zemřelých nijak dramaticky nerostly a většinou šlo o komplikace spojované s mnoha jinými onemocněními. Nyní na podzim zaznamenáváme jistou změnu. Každý z nepodléhajících prolhané propagandě má kolem sebe plno těch, kteří z různých důvodů přijmuli pozici pokusného králíka. A zaznamenává zároveň stále více pozitivních mezi nimi.

Jsme svědky ještě další prazvláštnosti. Všichni už vědí o velmi časté možnosti přenosu infekce očkovanými, byť na nás ze všech stran po dlouhé měsíce státní a liberální tlampače chrlili informace o totální ochraně pomocí vakcín. Stejně tak mohou tito lidé onemocnět, výjimkou není ani fatální konec. Přestože jsme zavaleni údaji, ve kterých počty hospitalizovaných a těch s těžkým průběhem výrazně navyšují antivaxeři, což tvrdí i primáři oddělení a ředitelé nemocnic, zprávy ze zákulisí od zdravotnického personálu jsou trochu jiné. Kdyby vstupy do statistik byly odpovídající skutečnosti a nešachovalo se s různými údaji, dozvěděli bychom se, že očkovaní nejsou v nemocnicích v menšině. Neplatí to jen pro Českou republiku, stejné machinace se staly evropskou normou.

Zapomenout nesmíme ani na další skutečnost, kterou je testování. Antigenní testy jsou částečně uloženy k ledu, PCR testy jsou k určování pozitivity na covid nevhodné, čímž se netají plno skutečných odborníků, přesto jsou stále prioritním nástrojem k ,,odhalování“ nemocných. Často naprosto bezpříznakových, takže o té nemoci lze s úspěchem pochybovat. Přesto je stále častější situace, kdy se očkovaní nemusí testovat ani tehdy, když žijí ve společné domácnosti s pozitivním, a dokonce příznakovým nemocným. Důsledkem je většinou nakažení a následuje expedice viru do společnosti, do které takový člověk dochází. A úplně největším paradoxem je, když očkovaný, testovaný a pozitivní jedinec v klidu chodí dále do práce a myslí si, že se mu navíc nemohou dostavit větší komplikace. Propaganda dělá divy a když lže v jiných věcech, proč by nemohla tvrdit, že vakcinace je všespásná. Výsledkem tohoto tvrzení je možná současný stav. Na druhou stranu řada antivaxerů přímo vzývá vir, aby je učinil pozitivními a později imunními, i přes největší snahu se jim to nedaří. Zdá se, že viróza na zdravé tělo nemá dost sil a nenadělá škodu, tedy na rozdíl od vakcín.

Vláda připravuje další diskriminační opatření. Řada podnikatelů i firem se doslova hrozí posledního hřebíčku do pomyslné rakve. Opětovné zavření provozoven či omezení namířených vůči zákazníkům by mnoho nadechujících se subjektů prostě ,,dorazilo“. Už tak je střední vrstva částí společnosti v koncích, navíc stoupající ceny energií, paliv či zboží jsou samotné likvidační. Spojíme li to vše dohromady, říká si to už nyní o generální stávku. V sousedním Rakousku je plánovaná. Po velkých demonstracích, o kterých ne úplně pravdivě informovala naše média, nebo vůbec, se lidé připravují postavit vládě znovu a aktivněji. Ještě k demonstracím. Média přinesla video o střetu policistů s účastníky akce. Naštěstí se ven dostaly další záběry, na nichž je vidět příprava divadla pro televizi, kdy první pyrotechniku odpálil příslušník policie a vhodil ji do davu. Ten ji pouze vrátil zpět mezi policisty a média z toho udělala mohutné střety. V Rotterdamu a Haagu se dle informací nejednalo o odpírače očkování, ale o muslimské mladíky vybíjející si svou frustraci, z čeho, to není známo. Ale asi jim došly drogy. Odbočíme li, čerstvě média tvrdí, že průnik pickupu mezi rozradostněný dav v USA nebyl teroristický čin, ale černoch za volantem pouze ztratil kontrolu nad vozem. Kdo viděl záběry, musí si o této verzi myslet, že se tu někdo zbláznil. Černoch to nebyl, ten věděl, co dělá.

Lží, které jsou kolem nás, mají slabé přesvědčit, silné otrávit. Je jich více, než bývalo za komunistů, což je skutečně zavrženíhodné. Manipulace s povědomím, vytváření strachu a naprosto bezohledné vydělávání peněz a hromadění majetku. To je norma dnešní doby. Logiku v dnešní době nenajdete, statečnost abyste lupou hledali a zodpovědnost je vyžadována těmi, kteří na ni sami nehledí a umí ji zpeněžit u jiných. Fakt není dobré období. Změnit to můžeme jen my. Jen musíme opustit pohodlí domova a vzít budoucnost do svých rukou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 173 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
130 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)