480px-Angela_Merkel_10
17.12.2015
Kategorie: Politika

Šílená Angela?

Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA 17|12|2015

Angela Merkel vyhlašuje, že teroristům nedovolí změnit náš způsob života. Slyšet takové řeči od politiků, kteří vše způsobili, mi přivádí návaly na zvracení. Lidi jako ona již dávno dovolili teroristům měnit způsob života Evropanů v Bruselu, Paříži, Londýně, Marseille nebo Malmö.

Prakticky nám svými činy zničili to, co se nepodařilo vybudovat ještě nikde po světě – funkční cestování bez hranic mezi státy, které jsou si natolik blízké, že si to mohou dovolit. Bruselanům a Pařížanům zničili letošní vánoce. Zavádí se nové sledování Evropanů a jejich cestovací historie. Píšu záměrně Evropanů, jelikož ilegální imigranti mají samozřejmě právo překračovat hranice anonymně a kdekoliv. Aby toho nebylo málo, chtějí lidé jako Merkel dopřát teroristům klid na práci, tím že slušným lidem vezmou právo na obranu a zbraň.

Když proběhly historicky nejvýznamnější útoky 11. září v USA, bylo mi 13 let. Ale pamatuju si dobře, jak tehdy politici říkali to samé, co německá vůdkyně dnes. Tehdejší prezident Bush prohlásil velmi podobně: “Náš způsob života byl napaden, nedáme se”. A co s tím politici udělali? Omezili velké množství občanských svobod a postupně rozvraceli arabské režimy. Co máme z toho dnes? Naše svobody jsou omezeny a teroristé už mají vlastní stát.

Dosud však nešílel nikdo tolik jako Merkel. Ani Obama nezaplatil lodě a nezačal hromadně dovážet imigranty do USA. A proto si myslím, že Merkel je první, kdo má přinejmenším být zticha a nepronášet řeči “o našem způsobu života”. Mimochodem byla to právě ona, kdo nedávno Evropanům povýšeně a posměšně říkal, že Evropa žádný vlastní způsob života nemá, a že islám ano a proto je atraktivní.

A proto je potřeba pořád vysvětlovat těm, kdo to ještě nevidí, že to jsou tito mainstreamoví politici,kteří tu spoušť zavinili a že už by jim neměl znovu nikdo naletět. I když si často říkáme, že to nemá smysl, musíme mít sílu a odvahu to dělat dál.

ZDROJ: Miroslav Jahoda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.