We-are-not-afraid-672x372
24.3.2017
Kategorie: Společnost

Síla slov politiků v reakci na terorismus je naprosto nulová a nic neřeší

Sdílejte článek:

SMK

Terorismus se týká nás všech, ale nezastaví nás. Nedovolíme hlasům nenávisti, aby nás rozdělily. Buďme v myšlenkách se svými přáteli v Londýně.

Uhádnete bez vyhledávače, kdo vyslovil tuto repliku? Uděláme to jednodušší. Máte možnosti. Buď to byl náš premiér Sobotka, nebo to řekla Angela Merkelová, Hollande, či to řekla britská premiérka Theresa May? Nebudeme vás napínat. Všichni. Každý z nich má na prvním odstavci svůj podíl.

Nepřipadá politikům již trapné, říct něco tak suchého, neoriginálního a fádního, že vlastně zjistíme, že všichni řekli totéž, jen jinými slovy? Podle všeho nepřipadá. A tak nezbývá, než polepit stěny novým trapným štítkem “We are not afraid,” a budeme čekat na další útok.

Ne, dokud neexploduje celý Londýn či Paříž, rozhodně nás nic nezastaví. Ale problém je jinde. Problém je, že politici nenabízí žádné konkrétní řešení situace. Místo toho odzbrojují lidi. Praxe přitom ukazuje, že odzbrojení legálních držitelů je kontraproduktivní. Teroristou zabitý policista u britského parlamentu neměl u sebe žádnou střelnou zbraň.

Schvalování terorismu? Od starosty? Proč ne…

“Terorismus je součástí života ve velkoměstech.”  A kdo pronesl tuto větu? Ano, správně, každý ví. Byl to londýnský muslimský starosta Sadiq Khan. Podle těchto slov je terorismus něco, s čím musíme počítat. Nebojovat proti něčemu znamená většinou souhlasit s tím. Od vrcholného městského politika by se měl očekávat opak…
Jedno je jisté. S takto trapnými elitami bude mít Khan pravdu. Součástí života bude terorismus. Chceme takové elity? Ne? Tak máme možnost. Volit ty, kteří by potenciálně tak trapní nebyli.
 .
 
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 70 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...