maxresdefault
16.1.2016
Kategorie: Společnost

Šiklová, Žilková: Na spartakiádě se taky osahávalo, to je holt příroda

Sdílejte článek:

COM 16|01|2015

“Osahávali holky v kruhu.” Ne migranti, ale mladí na spartakiádě, říká Šiklová. A následuje krátký popis toho, že tehdy si mladí cvičenci na kolegyně cvičenky také sáhli. V Kolíně to bylo, podle Šiklové, vážnější v tom, “že to udělali cizinci vůči domácím, čili že se to dá politicky zneužít.”

Takže vážné nebylo to vlastní osahávání a sexuální útočení, ale to, že se to dá politicky zneužít. Ergo kladívko – všechno je v pořádku a neměli bychom politicky zneužívat, když se toho dopouštějí cizinci vůči domácím, protože domácí to dělají také.

Tento geniální logický závěr podtrhuje místopředsedkyně jakési České ženské lobby Eva Kavková slovy, že násilí na ženách probíhá i u nás. V Kolíně to však bylo na viditelném místě, a to je ten problém. Ukázkové srovnávání hrušek s jabkama!

Paní Šiklová zřejmě dočista přišla o rozum, nebo je to ještě daleko horší – jede podle něčích not, které jí přikazují co nejvíce bagatelizovat ať už latentní či přímo projevená rizika související s přílivem muslimských  přistěhovalců.

K sexuálnímu násilí se však vyjádřila i další mainstreamová celebrita, manželka ministra obrany Veronika Žilková. Tak nějak si odskočila od plotny a těžké politické práce pro ANO v zastupitelstvu v Praze – Suchdole, aby vysvětlila českým ženám, že i majorita se musí imigrantům přizpůsobit alespoň  „v něčem“. Evropská ženská móda je prý hodně provokativní a i migranti jsou v produktivním věku nejen na práci, ale i na vše ostatní. A navíc přichází do Evropy ze zemí, kde ženy nechodí v obtažených jeansech a tak se nemáme divit, že příroda občas přebírá vládu.

Dle Žilkové si nikdo neví s azylanty rady. Tak připomínkovala za školskou komisi hnutí ANO „Dlouhodobý vzdělávaci plán magistrátu“ a navrhovala, že je třeba zavést na školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět. No vida, takže pokud nalijeme multikulturalismus do hlav dětem včas, už nebudou později otravovat s nějakými protesty a bude všechno v pořádku. Hotové, vyřešené, tedy dle zastupitelky Žilkové.

Jako perlu na závěr rozhovoru pro PR pak dodala, že chování imigrantů, kdy znásilňují a okrádají ženy není vlastně sexuální agrese, ale silný jen pud přírody, a že i mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům … opět hlas přírody … výběr partnera.

Tak jen doufám, že si české ženy vezmou slova těchto dvou multikulturalistek řádně k srdci a až je nějaký Ahmed okrade a znásilní na ulici, vzpomenou na spartakiádu i na hlas přírody a obohacovači z Afriky ještě řádně poděkují. 

NÁMĚT: Jan Pecha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 343 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...