maxresdefault
16.1.2016
Kategorie: Společnost

Šiklová, Žilková: Na spartakiádě se taky osahávalo, to je holt příroda

Sdílejte článek:

COM 16|01|2015

“Osahávali holky v kruhu.” Ne migranti, ale mladí na spartakiádě, říká Šiklová. A následuje krátký popis toho, že tehdy si mladí cvičenci na kolegyně cvičenky také sáhli. V Kolíně to bylo, podle Šiklové, vážnější v tom, “že to udělali cizinci vůči domácím, čili že se to dá politicky zneužít.”

Takže vážné nebylo to vlastní osahávání a sexuální útočení, ale to, že se to dá politicky zneužít. Ergo kladívko – všechno je v pořádku a neměli bychom politicky zneužívat, když se toho dopouštějí cizinci vůči domácím, protože domácí to dělají také.

Tento geniální logický závěr podtrhuje místopředsedkyně jakési České ženské lobby Eva Kavková slovy, že násilí na ženách probíhá i u nás. V Kolíně to však bylo na viditelném místě, a to je ten problém. Ukázkové srovnávání hrušek s jabkama!

Paní Šiklová zřejmě dočista přišla o rozum, nebo je to ještě daleko horší – jede podle něčích not, které jí přikazují co nejvíce bagatelizovat ať už latentní či přímo projevená rizika související s přílivem muslimských  přistěhovalců.

K sexuálnímu násilí se však vyjádřila i další mainstreamová celebrita, manželka ministra obrany Veronika Žilková. Tak nějak si odskočila od plotny a těžké politické práce pro ANO v zastupitelstvu v Praze – Suchdole, aby vysvětlila českým ženám, že i majorita se musí imigrantům přizpůsobit alespoň  „v něčem“. Evropská ženská móda je prý hodně provokativní a i migranti jsou v produktivním věku nejen na práci, ale i na vše ostatní. A navíc přichází do Evropy ze zemí, kde ženy nechodí v obtažených jeansech a tak se nemáme divit, že příroda občas přebírá vládu.

Dle Žilkové si nikdo neví s azylanty rady. Tak připomínkovala za školskou komisi hnutí ANO „Dlouhodobý vzdělávaci plán magistrátu“ a navrhovala, že je třeba zavést na školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět. No vida, takže pokud nalijeme multikulturalismus do hlav dětem včas, už nebudou později otravovat s nějakými protesty a bude všechno v pořádku. Hotové, vyřešené, tedy dle zastupitelky Žilkové.

Jako perlu na závěr rozhovoru pro PR pak dodala, že chování imigrantů, kdy znásilňují a okrádají ženy není vlastně sexuální agrese, ale silný jen pud přírody, a že i mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům … opět hlas přírody … výběr partnera.

Tak jen doufám, že si české ženy vezmou slova těchto dvou multikulturalistek řádně k srdci a až je nějaký Ahmed okrade a znásilní na ulici, vzpomenou na spartakiádu i na hlas přírody a obohacovači z Afriky ještě řádně poděkují. 

NÁMĚT: Jan Pecha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 449,00 Kč
Vybráno 32.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
94 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.