setiskolatesty
10.4.2021
Kategorie: Společnost

Šikana školních dětí testováním

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM

lubos-zalom8847970_0POVINNÉ TESTOVÁNÍ DĚTÍ pomocí šťourání v nosu, a to dokonce dvakrát nebo třikrát týdně, považuji za neomluvitelnou a neospravedlnitelnou šikanu. Praktický pozitivní dopad takové testovací mašinerie je takřka nulový. Ona totiž byla minulý týden zveřejněna česká studie laboratoře Spadia Lab, Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a 1. lékařské fakulty UK, z níž jasně vyplývá, že školy nejsou zásadním faktorem v šíření koronaviru. Neustálé testování ve školách navíc pouze oddálí vytvoření kolektivní imunity v populaci školních dětí.


Můžeme se ptát, proč vláda stále setrvává na něčem, co se prokazuje jako naprosto falešná cesta. Pokud si však uvědomíme, jaké bytosti sedí ve vládě a jaká je jejich mentalita, je cíl zřejmý: neustálé uplatňování moci, neustálý tlak na lidi, včetně dětí, vyvolávání neustálé nejistoty, zda žák bude označen na nakažlivého a vyřazen z výuky (což samozřejmě ovlivní dále celou rodinu, možnost pracovat, vydělávat, atd.) Můžeme si myslet, že je to od Babiše, Hamáčka a Plagy “jen” hloupost. Že jsou prostě jen příliš hloupí. Skutečnost je podle mě horší: jsou zlí, a proto jednají zle, jednají násilnicky, dokáží jen vyvíjet sílu vůči lidem, včetně bezbranných dětí. Vědci z řad epidemických diktátorů jim k tomu poskytují pohodlné záminky. Vědci, kteří patří k epidemickým liberálům, těm nasloucháno není.

Dále je potřeba si uvědomit, že tzv. parlamentní opozice proti této šikaně školních dětí ani v nejmenším nevystupuje. Je tedy zřejmé, že se bude po volbách, dostane-li se k vládní moci, chovat stejně neomaleně, stejně násilnicky a stejně diktátorsky. Volič, kterému jde o svobodu, a který si uvědomuje, jak rychle dnes svobodu ztrácíme, a který navíc ví, že Piráti ani ODS nám svobodu nevrátí, musí hledat jiný volební lístek.

DĚTI MAJÍ BÝT TESTOVÁNY LEDA NA ZNALOSTI. Například na to, jak ničivě se projevily měsíce tzv. distančního vzdělávání (eufemismus pro státem řízené nevzdělávání).

  • Luboš Zálom, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 460 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)