cenzor
26.8.2020
Kategorie: Společnost

Signálem nastupující totality je rostoucí počet udavačů

Sdílejte článek:

PETER HARŠÁNI

Společenské uspořádání odpovídá zájmům špiček. Už dávno jsme ztratili naivní iluze, že určitý druh zřízení je produktem doby, že zřízení stojí na ideologii a že ta určuje cíle. Ne, opak je pravdou. Existuje konečný cíl, tím je zotročení a ovládání lidstva. Kroky vedoucí k němu jsou dílčí cíle. K těm se podle okolností a stupně společenského vývoje “vyrobí” příslušná ideologie, fungující buď na rozvratu nebo na tyranii.

Sociální inženýři dokáží divy. Ovlivňování názoru, mysli, podprahové (dnes spíše programové) vjemy, “výchova” mládeže a bohapusté vymývání mozků zase a znovu přinášejí trpké a jedovaté ovoce. Totality, coby výsledek těchto technik, mají určité společné znaky: na začátku přitažlivou ideu, postupné zfanatizovaných konzumentů myšlenek a po nastolení tyranie její násilné udržování. Nejčastěji strachem, vydíráním a násilím.

Jak dokáže společnost hlídat sama sebe, navzdory faktu, že většina obyvatelstva podvědomě danou ideologii odmítá? V podstatě jednoduše overtonovsky. Nenápadné prorůstání metastáz za mlčení většiny končí překročením bodu, kdy moc uchopili skupiny skutečných otců ideologie. Ty se vždy a znovu opírají o síť špiclů, udavačů a nohsledů. Jejich počet je úměrný zvrácenosti daného zřízení.

Dnes nám začíná podobnou funkci plnit stále masovější “sójová” mládež, vychovaná sociálními sítěmi, nevládními organizacemi zasahujícími do školních osnov a médii. Stačí nedůrazný postoj rodičů k problematice a dítě se stává nepřítelem otce, matky a společnosti, kteří ho vychovali a dodnes živí. Odměnou je udávání. Děsivá je skutečnost, že donašeči se stávají z vlastní vůle a ochotně plní úkoly. Vždyť zachraňují svět !!! (Ale ani starší ročníky nezaostávají, přestože jejich zastoupení je vzácnější. Někteří důchodci se dokonce proudávali až do parlamentu!)

Studenti dostávají nabídky od “agentur” na profi hejtování alternativních serverů pod falešnými Nickem. A co morálka? Ta nikoho nezajímá. Pocit potřebnosti dává zapomenutému a zbytečnému jedinci křídla netopýra.

Novému trendu výborně prospěla vymyšlená pandemie. Celá je o odposlechu, o sklonění hlav před nošením roušek a před podrobením se nesmyslným nařízením. Iniciativní potkanečci nahlížející do obchodů, do provozů služeb, dokonce během bohoslužeb i do chrámů. A udávají. Na hygienu, policistům, úřadům. Už není nic svaté, novým Bohem je Velký bratr.

A dovolili jsme to MY, rodiče dnešní zmatené generace. Také jsme chtěli pouze dobře svému potomstvu, a chceme stále. Dovolili jsme totalitě uchopit všechny sféry společnosti bez výrazného odporu. Boje se nálepky národovce, křesťana, později konspirátora či fašisty, ohýbáme záda před politickou korektností. Až do takové míry, že nám to zlomí vaz. Všem: udavačům, parazitům, mlčícím, i několika statečným, moudrým i hlupákům. Nebo?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 467 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)