sheffield-school-mass-brawl-fir-vale-sch
26.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Sheffield – parádně diverzifikovaná multikulti škola

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

V Sheffieldu na střední škole musela zasahovat policie. Desítky policistů se psy musely zasáhnout na střední škole, kde došlo k hromadné bitce více než stovky žáků.

Multikulturní, politicky korektní britské „noviny“ (ideologická agitace je ideologická agitace a ne novinařina) nepíší nic o původu vzorných studentů, nic o příčině hromadné bitky nikoli nepodobné vězeňským vzpourám v Brazílii nebo jiné podobné multikulturně vyspělé zemi.

Ale stačí trochu zapátrat. Demografie Sheffieldu od počátku tisíciletí vykazuje jasné znaky celkového vylepšení, obohacení a nárůstu diverzifikace, která – jak známo – je tou nejvyšší hodnotou. Od roku 2001 do roku 2011 došlo ve městě k poklesu bílé britské populace z 89% na 80%, naproti tomu populace asijského původu (především Pákistán, Bangladéš, Indie, Čína), černošská populace, arabská a „smíšená“ populace se zdvojnásobily. Troufám si tvrdit, že od roku 2011 došlo k dalšímu výraznému zhoršení ve struktuře populace; pro islamizační agitátory se zvýšila diverzifikace a tedy je vše lepší, sluníčkovější a všeobecně rozvíjející. Populace muslimů ve městě dosáhla v roce 2011 6%, od té doby bezpochyby narostla, odhadem na dvojnásobek (přímo úměrně nárůstu nebělošské populace v uvedeném období).

Škola Fir Vale School je naprosto úžasná. Je diverzifikovaná, tedy a priori lepší než jakákoli jiná. Studenti zde mluví 35 jazyky, pochází tedy ze všech koutů světa. Tedy jde opravdu o diverzifikovanou školu, čili a priori lepší než jakákoli jiná škola. Studenti tak mají rodiče, kteří se moc neintegrují, protože jejich děti zřejmě na tom s angličtinou nebudou úplně nejlépe. Škola se chlubí, že její studenti mluví 35 jazyky, ale nechlubí se tím, že její studenti mluví perfektně anglicky, i když pochází z prostředí 35 jiných jazyků. Struktura populace v této oblasti města a tedy i struktura žáků bude výrazně horší (ehm, pardon, „diverzifikovanější“, „multikulturnější“ a tedy „kvalitnější“) než je průměr celého města.

Škola byla hodnocena jako „outstanding“ (super, úžasná) v roce 2006; o několik let později a o několik let migrace pak jako škola kulturně obohacená, diverzifikovaná v roce 2015 už jen jako „good“ (ujde). Vzhledem k celkovému úpadku školství na Západě a vzhledem k celkovému úpadku britské společnosti, je podle mého názoru hodnota „good“ z roku 2015 na úrovni „f…ing s.it“ (přeloženo do korektní češtiny: „výrazně multikulturní“) roku 2006. V politicky korektním Británistánu by zřejmě i základní škola na sídlišti Luník měla hodnocení „good“. Základka v Chánově pak „outstanding“.

Multi etnický charakter školy Fir Vale School prý dle wikipedie výtečně odráží diverzifikovanou (tedy mnohem kvalitnější než výhradně bělošskou, že?) lokální komunitu. Výtečně diverzifikovanou lokální komunitu podle mého názoru nejlépe odráží dnešní rvačka více než stovky „studentů“, proti kterým musely zasáhnout desítky policistů.

Ale jistě nic z toho, co jsem uvedl z Wikipedie, nijak nesouvisí s kolapsem školství, s kolapsem společnosti, s násilím, které začíná prosakovat do britských škol jako pravé a nefalšované kulturní obohacení. Hlavně to nijak nesouvisí s islámem ani s masovou migrací lidí ze zcela nekompatibilních kulturních a civilizačních kruhů. Určitě za vše může polský instalatér.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.