seznamy
11.8.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Seznamy pravdy a lásky

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Jsem zklamán. Stále ještě nejsem na seznamu. A přitom se tolik snažím…

O jaký seznam jde?  No přece o ten nejnovější seznam tak zvaných “podezřelých z nebezpečných projevů”.  Sestavují jej průběžně síly Pravdy a Lásky, tedy předvoj národa;  ti nejlepší a nejpokrokovější z nás a najdete ho zde.

Podívejte se. Je tam dobrá společnost. Tak, jako kdysi v seznamech inkvizice, později Gestapa a ještě později STB.  Elita. Samostatně myslící, angažovaní občané s rozhledem a autoritou, kteří si (ó hrůza) své názory nenechávají pro sebe.

A jak je možné do tohoto vysoce prestižního klubu proniknout?  Snadno i obtížně. Snadnost spočívá v tom,  tím, že stačí jen dlouhodobě a vytrvale prosazovat názory a myšlenky opoziční k postojům bratrstva Pravdy a Lásky. Obtížnost pak je v tom, že musíte být schopni oslovit natolik veliký okruh lidí, abyste byli považováni za hrozbu.

Přihlásit se tam sám ovšem není možné. Musíte být, tak jako do tajné společnosti či elitního klubu, delegováni. Třeba i bez vašeho vědomí, někým z příznivců Pravdy a Lásky. Návod je na uvedené stránce. Mají tam být hlášeni lidé, kteří, podle svých projevů jsou, cituji:

1) rasisti (tradiční rasismus podle etnik)

2) kulturní rasisté – nebezpeční islamofobové, křesťanofobové, kteří se svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

3) nacionalisti, neofašisti apod., kteří v rámci odporu proti integraci státu v EU svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

4) všeobecně všichni ti, kteří šíří xenofobii, předsudky, falešné zprávy uráží osobnosti a kteří se tak svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

Takže, milí (a jistě nezištní) přátelé Pravdy a Lásky, abych své ambice podpořil, prohlašuji následující:

K bodu 1, že pevně stojím za názorem, že mezi lidskými rasami existují vrozené, geneticky dané rozdíly. Že například vytrvalostní běžce pro olympiádu je lépe hledati mezi černými Etiopany, než mezi bílými Němci. Že alkoholdehydrogenáza téměř chybí “žlutým” asiatům (a proto je tak snadné opít Japonce), narozdíl od (v tomto směru) velice otužilého bílého Rusa. Že i průměrná inteligence je mezi rasami distribuována nerovnoměrně, je se o tom nesmí psát. A konečně že i některé nežádoucí projevy (třeba sklony k trestné činnosti) jsou u určitých etnik statisticky významně četnější. Stačí pohled do českého kriminálu, nebo i fotka osazenstva. Může být i černobílá.

K bodu 2 prohlašuji, že hodnotový systém národů z islámské oblasti je naprosto nekompatibilní s postoji evropské civilizace. K systému našemu je přitom otevřeně nepřátelský. Kdo nevěří, nechť nahlédne do příkazů práva Šaríja. Navíc je ten jejich soubor vztahů, norem a názorů za čtrnáct století tak “zažraný”, že nějakou osvětou či výchovou jedné, dvou generací, změnit nejde. Ostatně ten náš taky ne. Modelovým příkladem pro toto tvrzení mohou být třeba naši staří známí Romové, na které už “výchovně působí” čtvrtý režim (feudalismus, demokracie, fašismus, socialismus a zase demokracie); avšak bez pozorovatelného posunu ve většinových  postojích a hodnotách.

K bodu 3 pak přiznávám český nacionalismus. Protože národ, jak už je cítit ze slovního základu rod, jsou vlastně moji příbuzní. Bližší či vzdálenější, ale přece jen bratranci a sestřenice mé rodiny a mého kmene. Lidé mně podobní. Moji lidé. A tak, jako nelze přimět matku, aby milovala více sousedovo dítě, než to vlastní, aby tomu cizímu dávala jíst a vlastní nechala hlady,  tak je i přirozené, že každý preferuje lidi blízké, podobné, zkrátka příbuzné.

O unii pak nemá cenu vůbec hovořit. Netuším, proč ji autoři vůbec zmiňovali. Protože odpor proti této podobě evropské integrace je natolik masově rozšířen, že by do seznamu musela být zapsána většina národa, snad s vyjímkou skupinky kolem Jakuba Jandy a pošuků z Kliniky.

U posledního, čtvrtého bodu se pak přiznávám rovnou ke dvěma zločinům. Zaprvé jsem xenofob. Protože to mám v genech. Tak, jako vy všichni. U většiny vyšších savců je nepřehlédnutelná (vrozená) ostražitost k cizímu. Ti, kdo ji neměli, ti, kteří projevovali vstřícnost a neodůvodněnou důvěru k cizím a nově příchozím, byli bez milosti vyřazeni evolucí.

Zadruhé jsem nositelem mnoha předsudků. Tak třeba zastávám názor, že lvi žerou lidi. Ano, vím, typický předsudek. Protože jsem nikdy žádného lva, ani v cirkuse, ani v zoo žrát člověka neviděl. Ale přesto trvám sveřepě na svém a do klece za nimi nepolezu. Domnívám se totiž, že předsudek = zobecněná zkušenost. Že jde o všeobecně sdílenou zkušenost mnohých lidí za dlouhé období, která nám velice usnadňuje a zrychluje rozhodování. A tak i když jsem nikdy žádného lva neviděl žrát člověka, přesto se ke mně donesly jisté neblahé poznatky o jejich chování, a já tak mám v okamžiku jasno. K tomu přerostlému žlutému kocourovi je lépe se nepřibližovat.

A tak i třeba i na autobusové zastávce, či v obchodě. Při spatření charakteristických rysů příslušníků všem dobře známého etnika v davu, podvědomě zkontroluji peněženku. Protože se ke mně donesly jisté neblahé poznatky o jejich chování… Že je to špatný, neevropský přístup? Ale jděte. Je vysoce efektivní. Jo, milí ochránci jinakosti, až tu nebudou ty  “neblahé poznatky”, pak vyšumí a ztratí se i tenhle reflex…. Ale to jsem odbočil.

Vraťme se k seznamům. Jejich vytváření bývalo vždy známkou krize režimu, který je nechal zpracovávat. Většinou si je ale sestavoval sám, svými úředními orgány. Ať už to byla tajná policie za Bachova absolutismu, Výbor pro neamerickou činnost za MacCartyho éry v USA a nebo KGB v Sovětském svazu. Jenže pokrok nezastavíš. Moderní outsourcing už prorazil i do těchto, dříve nejintimnějších oblastí státu.

A tak, jako má Dienstbierovo ministerstvo na šíření své propagandy a propagaci cenzury najatou úplně  “nezávislou” neziskovku Hate Free, tak si holt někdo outsourcoval špiclování a udavačství prostřednictvím spolku Pravda a Láska. Ten jejich web se tím ostatně ani nijak netají: “Prosíme o monitoring a zaznamenávání důkazů pro případná trestní oznámení” píšou u seznamu živlů, zastávajících zakázané názory a připojují i mailovou adresu, na kterou se dá snadno, rychle a z pohodlí domova angažovaně bonzovat.

Takže, přátelé, na shledanou v seznamech!

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 73 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
70 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.