seznamy
11.8.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Seznamy pravdy a lásky

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Jsem zklamán. Stále ještě nejsem na seznamu. A přitom se tolik snažím…

O jaký seznam jde?  No přece o ten nejnovější seznam tak zvaných “podezřelých z nebezpečných projevů”.  Sestavují jej průběžně síly Pravdy a Lásky, tedy předvoj národa;  ti nejlepší a nejpokrokovější z nás a najdete ho zde.

Podívejte se. Je tam dobrá společnost. Tak, jako kdysi v seznamech inkvizice, později Gestapa a ještě později STB.  Elita. Samostatně myslící, angažovaní občané s rozhledem a autoritou, kteří si (ó hrůza) své názory nenechávají pro sebe.

A jak je možné do tohoto vysoce prestižního klubu proniknout?  Snadno i obtížně. Snadnost spočívá v tom,  tím, že stačí jen dlouhodobě a vytrvale prosazovat názory a myšlenky opoziční k postojům bratrstva Pravdy a Lásky. Obtížnost pak je v tom, že musíte být schopni oslovit natolik veliký okruh lidí, abyste byli považováni za hrozbu.

Přihlásit se tam sám ovšem není možné. Musíte být, tak jako do tajné společnosti či elitního klubu, delegováni. Třeba i bez vašeho vědomí, někým z příznivců Pravdy a Lásky. Návod je na uvedené stránce. Mají tam být hlášeni lidé, kteří, podle svých projevů jsou, cituji:

1) rasisti (tradiční rasismus podle etnik)

2) kulturní rasisté – nebezpeční islamofobové, křesťanofobové, kteří se svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

3) nacionalisti, neofašisti apod., kteří v rámci odporu proti integraci státu v EU svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

4) všeobecně všichni ti, kteří šíří xenofobii, předsudky, falešné zprávy uráží osobnosti a kteří se tak svým jednáním a aktivitami mohou dostat za hranici přestupků, nebo trestných činů

Takže, milí (a jistě nezištní) přátelé Pravdy a Lásky, abych své ambice podpořil, prohlašuji následující:

K bodu 1, že pevně stojím za názorem, že mezi lidskými rasami existují vrozené, geneticky dané rozdíly. Že například vytrvalostní běžce pro olympiádu je lépe hledati mezi černými Etiopany, než mezi bílými Němci. Že alkoholdehydrogenáza téměř chybí “žlutým” asiatům (a proto je tak snadné opít Japonce), narozdíl od (v tomto směru) velice otužilého bílého Rusa. Že i průměrná inteligence je mezi rasami distribuována nerovnoměrně, je se o tom nesmí psát. A konečně že i některé nežádoucí projevy (třeba sklony k trestné činnosti) jsou u určitých etnik statisticky významně četnější. Stačí pohled do českého kriminálu, nebo i fotka osazenstva. Může být i černobílá.

K bodu 2 prohlašuji, že hodnotový systém národů z islámské oblasti je naprosto nekompatibilní s postoji evropské civilizace. K systému našemu je přitom otevřeně nepřátelský. Kdo nevěří, nechť nahlédne do příkazů práva Šaríja. Navíc je ten jejich soubor vztahů, norem a názorů za čtrnáct století tak “zažraný”, že nějakou osvětou či výchovou jedné, dvou generací, změnit nejde. Ostatně ten náš taky ne. Modelovým příkladem pro toto tvrzení mohou být třeba naši staří známí Romové, na které už “výchovně působí” čtvrtý režim (feudalismus, demokracie, fašismus, socialismus a zase demokracie); avšak bez pozorovatelného posunu ve většinových  postojích a hodnotách.

K bodu 3 pak přiznávám český nacionalismus. Protože národ, jak už je cítit ze slovního základu rod, jsou vlastně moji příbuzní. Bližší či vzdálenější, ale přece jen bratranci a sestřenice mé rodiny a mého kmene. Lidé mně podobní. Moji lidé. A tak, jako nelze přimět matku, aby milovala více sousedovo dítě, než to vlastní, aby tomu cizímu dávala jíst a vlastní nechala hlady,  tak je i přirozené, že každý preferuje lidi blízké, podobné, zkrátka příbuzné.

O unii pak nemá cenu vůbec hovořit. Netuším, proč ji autoři vůbec zmiňovali. Protože odpor proti této podobě evropské integrace je natolik masově rozšířen, že by do seznamu musela být zapsána většina národa, snad s vyjímkou skupinky kolem Jakuba Jandy a pošuků z Kliniky.

U posledního, čtvrtého bodu se pak přiznávám rovnou ke dvěma zločinům. Zaprvé jsem xenofob. Protože to mám v genech. Tak, jako vy všichni. U většiny vyšších savců je nepřehlédnutelná (vrozená) ostražitost k cizímu. Ti, kdo ji neměli, ti, kteří projevovali vstřícnost a neodůvodněnou důvěru k cizím a nově příchozím, byli bez milosti vyřazeni evolucí.

Zadruhé jsem nositelem mnoha předsudků. Tak třeba zastávám názor, že lvi žerou lidi. Ano, vím, typický předsudek. Protože jsem nikdy žádného lva, ani v cirkuse, ani v zoo žrát člověka neviděl. Ale přesto trvám sveřepě na svém a do klece za nimi nepolezu. Domnívám se totiž, že předsudek = zobecněná zkušenost. Že jde o všeobecně sdílenou zkušenost mnohých lidí za dlouhé období, která nám velice usnadňuje a zrychluje rozhodování. A tak i když jsem nikdy žádného lva neviděl žrát člověka, přesto se ke mně donesly jisté neblahé poznatky o jejich chování, a já tak mám v okamžiku jasno. K tomu přerostlému žlutému kocourovi je lépe se nepřibližovat.

A tak i třeba i na autobusové zastávce, či v obchodě. Při spatření charakteristických rysů příslušníků všem dobře známého etnika v davu, podvědomě zkontroluji peněženku. Protože se ke mně donesly jisté neblahé poznatky o jejich chování… Že je to špatný, neevropský přístup? Ale jděte. Je vysoce efektivní. Jo, milí ochránci jinakosti, až tu nebudou ty  “neblahé poznatky”, pak vyšumí a ztratí se i tenhle reflex…. Ale to jsem odbočil.

Vraťme se k seznamům. Jejich vytváření bývalo vždy známkou krize režimu, který je nechal zpracovávat. Většinou si je ale sestavoval sám, svými úředními orgány. Ať už to byla tajná policie za Bachova absolutismu, Výbor pro neamerickou činnost za MacCartyho éry v USA a nebo KGB v Sovětském svazu. Jenže pokrok nezastavíš. Moderní outsourcing už prorazil i do těchto, dříve nejintimnějších oblastí státu.

A tak, jako má Dienstbierovo ministerstvo na šíření své propagandy a propagaci cenzury najatou úplně  “nezávislou” neziskovku Hate Free, tak si holt někdo outsourcoval špiclování a udavačství prostřednictvím spolku Pravda a Láska. Ten jejich web se tím ostatně ani nijak netají: “Prosíme o monitoring a zaznamenávání důkazů pro případná trestní oznámení” píšou u seznamu živlů, zastávajících zakázané názory a připojují i mailovou adresu, na kterou se dá snadno, rychle a z pohodlí domova angažovaně bonzovat.

Takže, přátelé, na shledanou v seznamech!

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 171 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.