pandemic-4933793SPOLVIR
26.10.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Seznam Zprávy … jak kovidalarmisté lžou

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Seznam Zprávy – web, který má reklamu „jenom fakta“. Celé léto frčel reklamu „ V česku bude klima jako v Chorvatsku. Seznam Zprávy. Jenom fakta.“ Nu, letošní poměrně deštivé a teplotně průměrné léto tedy působilo dojmem, že si nepřečetlo fakta na Seznam Zprávách, a tak se nám zcela neinformovaně rozhodlo, léto jedno dezinformované, být zcela jiné než klima v Chorvatsku.

Nedávno prostě ještě frčelo strašlivé globální oteplení, Gréta a předpovědi vědců toužících po popularitě a předvídajících, že v Čechách už pršet skoro vůbec nebude a celé země že vyschne.

Teď frčí vakcíny, karanténa, zákazy, příkazy, buzerace, roušky a pomatený kočkolog. A Seznam Zprávy jako vždy přináší „jenom fakta“.

Dnes například byla hojná dávka alarmistických prohlášení soudruha plukovníka. Také šéf lékařské komory se přidal. A u něj nevadí, že není ani virolog ani epidemiolog, protože je na té správné straně barikády, jak by řekli staro-marxisté a jak to vnitřně cítí i neo-marxisté. A tak když něco řekne, tak je to názor špičkového odborníka, protože se shoduje s linií strany. Zato když něco řekne špičkový odborník a není to v souladu s linií strany, tak jde o názor někoho, kdo není dost odborník. Protože odbornost se už zase měří podle souladu s linií strany a vlády. (Té skutečné vlády a té skutečné matičky strany – z Bilderbergu, Trilaterální komise a především struktur za a nad nimi.)

A mladí neo-marxističtí Jasánci Seznamu nechtějí zůstat pozadu. Dnes například hezký kus stranické ideologické práce předvedla soudružka Kateřina Mahdalová.

Ve svém článku „Tři scénáře počtu úmrtí: Česko odvrátí nejhorší vývoj jen tvrdými omezeními“ nám předstírá obvyklý scénář strašlivé budoucnosti, pokud tedy nezlikvidujeme celou naši zemi a svoje vlastní životy zcela nesmyslnými opatřeními, která navíc z pohledu šíření viru a ochrany zdraví lidí nic neřeší a jsou naopak zcela očividně spíše kontraproduktivní. Fakta jsou fakta – čím přísnější restrikce a opatření soudruha plukovníka, tím více „nakažených“ (pozitivně testovaných).

Seznam Zprávy:

Ve své „argumentaci“ mladé nadějné politručky nám dokonce ukazuje několik grafů.

Například graf „Dlouhodobé průměry zemřelých vs. Covid“:

Tento graf je přímo učebnicovým příkladem buď vědomého lhaní a podvádění autorky, učebnicovým příkladem trestného činu Šíření poplašné zprávy, nebo je přímo učebnicovým příkladem toho, že v některých médiích může publikovat i naprostý hlupák. Tedy vlastně blbka, abych použil genderové adekvátní výraz.

Tento graf totiž ukazuje – a to bez jakéhokoli opodstatnění podloženém jakýmikoli fakty – úmrtí s pozitivním testem (dle autorky, mladé soudružky K.M. „covid“) jako DODATEČNÁ ÚMRTÍ NAD RÁMEC DLOUHODOBÉHO PRŮMĚRU.

To ale není nijak doloženo a není ani nijak doložitelné. Protože to je prostě jen čirá fantazie kovidalarmistické Gréty ze Seznam Zprávy.

Skutečný graf, který je podložen fakty, vypadá takto:

Toto jsou skutečné počty úmrtí po týdnech, srovnání průměru let 2011-2019 a roku 2020

Toto je srovnání skutečných počtů úmrtí po týdnech za rok 2019 a za rok 2020.

Graf, který použila autorka zmíněného článku na „Seznam Zprávy jen fakta, Česko jako Chorvatsko“, který je podložen v tuto chvíli dostupnými fakty by musel vypadat takto:

Není žádný možný důvod tvrdit, že úmrtí s pozitivním testem (úmrtí „covid“) jsou navíc nad ostatní úmrtí. Žádná dostupná data neopravňují k žádnému takovému tvrzení. Autorka buď vědomě lže, nebo svoje vnitřní ideologické přesvědčení má tak silné, že je přání otcem myšlenky. Možná si přeje vidět skutečnost takovou, jaká by opravňovala nastolení severokorejského koncentráku v naší zemi a v dalších zemích Západu. A tak je možná dokonce přesvědčena, že úmrtí s pozitivním testem jsou úmrtí na strašlivou nemoc covid, nemoc, jakou lidstvo dosud nikdy nepoznalo a na kterou umírají lidé výhradně nad normální průměrnou úmrtnost i nad úroveň úmrtnosti v různých letech ošklivých sezónních chřipek.

V roce 1995 během opravdu ošklivé chřipkové sezóny zemřelo v ČR na chřipku navíc oproti trendu cca 5 – 6 tisíc lidí. Lékaři uvádí 6 000 úmrtí na chřipku, některé zdroje v ČR až 12 000 úmrtí na chřipku. Já považuji za realistický odhad 5 – 6 tisíc úmrtí na chřipku NAVÍC oproti trendu. Vycházím z faktu, že počet úmrtí po roce 1989 měl klesající tendenci, vlivem velice rychlého prodlužování Středního věku dožití. Rok 1995 pak tento trend „pozastavil“ a „vynechal“ jinak každoroční pokles počtu úmrtí o cca 5 tisíc před i po roku 1995. Proto lze racionálně předpokládat, že klesající trend by bez tehdejší chřipkové epidemie pokračoval a chybějící pokles počtu úmrtí je dán právě tehdejší chřipkovou epidemií. Navíc jde o číslo, které je velice blízko údajům z jiných zdrojů (a na základě jiných analýz).

Pozn.: 5 -6 tisíc úmrtí navíc nad trend počtu úmrtí znamená, že celkový počet úmrtí na tuto sezónní chřipku mohl být na úrovni 7 – 10 tisíc. Každý rok totiž v období chřipek tak jako tak zemře několik tisíc lidí na chřipku a jiná podobná virová onemocnění.

Tato chřipková epidemie v roce 1995 trvala zhruba 8-12 týdnů.

Každý týden této chřipkové epidemie 1995 umíralo v průměru 500 až 750 lidí NAVÍC, nad normální každoroční úmrtnost. To je 70 až 107 úmrtí NAVÍC jeden každý den.

Vzhledem k tomu, že tato tehdejší chřipková epidemie měla zcela jistě svoji náběhovou i odeznívající křivku, lze odhadnout z Gaussova normálního rozdělení, že na svém vrcholu dosáhla chřipková epidemie roku 1995 zhruba 200 až 400 úmrtí denně NAVÍC nad rámec běžného počtu úmrtí. A to patrně po dobu 1 až 2 týdnů. Ve špičkových dvou týdnech chřipkové epidemie 1995 tak zřejmě zemřelo z celkových 6 000 obětí chřipky zhruba 4 200 lidí. 2 100 lidí týdně navíc NAD RÁMEC všech obvyklých úmrtí.

Chřipková epidemie 1995 zcela očividně přinesla vysoké počty úmrtí navíc ke všem ostatním úmrtím. Současná pandemie Covid zatím nic takového nepřinesla. Ani u nás, ani v jiné zemi. Tvrdá data o úmrtích jsem dohledal ke Švédsku. Rok 2020 nepřinesl ve Švédsku žádný nárůst úmrtnosti na 100 000 obyvatel ve srovnání s roky 2000-2019 nebo ani ve srovnání s roky 2010-2019. Ani ve Švédsku, které nezavedlo žádná tvrdá restriktivní opatření a lockdowny. Ani ve Švédsku se „pandemie covid“ nijak nepromítla do nárůstu počtu úmrtí ve srovnání s dlouhodobými průměry.

(Viz. Podrobná analýza dat ze Švédska i s odkazy na zdroje v přechozích „Běžte už s Covidem do prdele“, 1 až 3)

Podívejte se, kdo hlásá kovidalarmistické vize – úplně stejná média a úplně stejní „novináři“ jako ti, kteří nám vnucovali všechny ty lži. Hnali nás do nesmyslné války s Irákem, do bombardování Jugoslávie, do nesmyslného bombardování a rozvrácení Libye, do vítání nelegálních migrantů, kriminálníků, teroristů a parazitů, do …ale co bych to vůbec vypisoval. Stačí vzít cokoli, co napsali a odvysílali za posledních 20+ let a najdete tam jen lež za lží. Lhali a lhali – všechny ty lži vyjmenované výše a k nim ještě asi tak miliardu lží dalších. Už to samo o sobě stačí, aby bylo jasné, že jde i dnes jen o lež. Ta média a ti novináři nám nikdy neřekli pravdu a za žádnou svoji lež se ani nikdy neomluvili, ani ji neuznali.

Ale čemu se divíme?

Je to pořád jedno a to samé – každá záminka je dobrá strukturám moci Deep State, alias The Powers That Be, k dalším a dalším omezením práv a svobod. K dalšímu a dalšímu ožebračování všech ze spodních 95%, kteří ještě vůbec něco mají.

Jednou je to „ledovce roztají do roku 2010 a oceány zaplaví Floridu“. Jindy je to Gréta, která vidí pouhým okem molekuly CO2 a vidí, jak ty molekuly škodí rostlinkám (co na tom, že CO2 rostlinám naopak velice prospívá, Gréta vidí jak CO2 rostlinkám škodí, tak jim škodí a basta!). Jindy to jsou bezvadná elektro auta pro multimilionáře dotovaná státem z peněz chudých. Jindy to jsou speciální zdražení elektřiny, aby se zaplatilo solárním baronům. Jindy to jsou fousatí čtyřicetiletí „nebozí pokorní tišší a vděční inženýři, nezletilí sirotci“. Jindy je to „útok syrské armády sarinem na nebohé demokratické bojovníky z Islámského státu a AlKajdy“. Jindy zase „irácké zbraně hromadného ničení“. Jindy zase „Novičokem otrávené Skripalovo morče na přímý příkaz Putina“.

Lež za lží.

Se společným jmenovatelem – zotročit a okrást.

Koho?

No hádejte :-D

Dovětek: Víte, kde je největší pravděpodobnost nakazit se koronavirem?

No přeci na odběrovém místě!

Pokud oficiální data o počtech testů a počtech pozitivních nelžou, pak ve frontě na odběr jste statisticky buď pozitivní vy, nebo ten před vámi nebo ten za vámi. A od nich to chytnete. Takže jak si jednou stoupnete do fronty na odběr, tak při odchodu máte koronavirus téměř jistě. 

A to už ani radši nezmíním člověka, který s vámi vyplňuje údaje, odebírá vám vzorky a má na sobě oblečení, na které ten den naprskalo koronavirus několik set lidí. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 202 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...
politicon.cz
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.