Jiri-paroubek-a-petra-kovacova
10.12.2018
Kategorie: Společnost

Sexy mozek

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Ne nadarmo se u nás říká “Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou.” A ženy bývají mnohdy intrikánky, které dokáží rozbourat mnohaletá manželství. Své o tom musí vědět bývalý premiér Jiří Paroubek.

 

  • Motto “Cesty člověka jsou Hospodinu zřejmé, on sleduje všechny jeho stopy. Svévolníka polapí jeho zločinu, bude spoután provazy svého hříchu. Nedbal na napomenutí, proto zemře, bloudí pro svou velkou pošetilost.” (Přísloví Šalamounova, První sbírka, Varování a výstrahy, Před cizí ženou, 5.21, 5.22, 5.23)

Ne nadarmo se u nás říká “Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou.” A ženy bývají mnohdy intrikánky, které dokáží rozbourat mnohaletá manželství.

Najdeme spoustu pracovních profesí, v nichž muž zastává vysokou pozici a jeho personální asistentkou je žena. On je již takřka za zenitem, žijící v manželství se ženou, jež už se domnívá, že nemusí na svém exteriéru cokoli měnit. Vždyť je přece vdaná a ten její by se za jinou sukní neohlédl. Vždyť stačí se na něj podívat. Za léta soužití v manželství je ta tam jeho kdysi štíhlá postava, tu vyměnil za pořádný břich, neb když už vzal sexuální život za své, vhodnou kompenzací může být vydatná strava. A ta udělá své. Z kdysi celkem přitažlivého muže se stal tlouštík, jehož zmáhá jakákoli vyšší fyzická námaha. Vše se mu navíc zapisuje i do obličeje, jenž nabyl na odulosti.

Avšak situace se může rýsovat jinak, má-li muž peníze a těší-li se velkého politického vlivu, pak toto může být pro některé ženy velmi přitažlivé. Takový premiér je velkou výzvou pro mnohé zlatokopky, kterých se mezi ženami najde víc než dost. I když je muž fyzicky nepříliš atraktivní, jeho vlivné postavení toto kompenzuje. A pak jen stačí, aby se do jeho blízkosti dostala mladá žena. Asistentka či tlumočnice, zkrátka takové, které jsou s ním velmi často. A to potkalo i bývalého premiéra Jiřího Paroubka. Ten se zařadil mezi muže, které propadl vábení mladé ženy. Nedržel se slov Chaucerových o tom, že se mládí se stářím nesnášívá. Místo toho podlehl nové míze, čímž musel šokovat nejen svou ženu, ale i českou veřejnost. Jeho mladičká milenka Petra se nechala slyšet o tom, že se jí líbí jeho sexy mozek. A aby to vše dokopala do úplného konce, dosáhla toho, oč usilují milenky ženatých mužů. Její milý se rozvedl, aby ji pojal za ženu a aby spolu zplodili potomka. Sladká romance jak z kýčovitého amerického filmu.

Čas se posunul, druhé manželství bývalého premiéra vzalo za své. Chaucerova slova se opět naplnila. Místo sexy mozku je česká veřejnost svědkem praní špinavého prádla, jež oba aktéři realizují prostřednictvím médií. Láska se změnila ve “Válku Roseových” v českém stylu. Slova o sexy mozku vystřídaly kruté msty, naschvály a informace o tom, jak si Jiří Paroubek měl přijít k velkým penězům. Místo toho, aby se manželé dokázali rozejít na úrovni, utápějí se ve zběsilostech jen za cenu, aby toho druhého zničili. A do toho mají dceru a ta jako každé dítě si přeje milovat oba rodiče, přeje si, aby se její rodiče milovali, nebo alespoň respektovali.

Pohádka o sexy mozku se změnila v krutou bajku, v níž jsou hlavními protagonisty predátoři. A přitom k něčemu takovému vůbec nemuselo dojít. Vztah, v němž je velmi velký věkový rozdíl, nemusí být procházkou růžovým parkem. Je-li jeho hlavní motivací pragmatický rozum, jenž bezesporu nepostrádají mnohé zlatokopky, nelze se pak divit, že jednoho dne skončí. Ale měl by skončit na důstojné úrovni, již hlavní postavy české variace na “Válku Roseových” bezesporu postrádají…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.