kavanaugh
29.9.2018
Kategorie: Společnost

Sexuální útočník Kavanaugh

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Před třiceti lety opilý teenager obtěžoval své vrstevnice, dokonce i jednu dnes hodně nehezkou Krišpínu Fordovou. V současnosti se Kavanaugh uchází o místo soudce Nejvyššího soudu v USA, demokrati by však po jeho zvolení oslabili.

Pusťte si filmy z doby, kdy žádné méé túú nemečelo ani netroubilo. Třeba takový James Bond, to je přece okouzlující chlápek, který potkával samé vzrušující pipiny a neexistovala jediná, kterou by neskolil. Kde jsou všechny jeho krasavice, proč už nenatočili trhák o bídákovi Bondovi, kterého obžalovávají všechny jeho oběti, neb on, nadsamec, jednu po druhé okouzlil, ale vzápětí jednu po druhé opustil?

Vzpomeňte si na doby minulé – laskavé a v nich na vlastní pocity ve společnosti, pokud jste byli ostýchaví a s opačným pohlavím nelaškovali – cítili jste se jako kluci méněcenní, že jste si netroufli sáhnout, nebo jste se cítily jako holky méněcenné, že po vás nikdo nesahal? Taková byla doba, nadrženost nikdo neskrýval, plácnutí po zadku mnohá přijala s libostí, nejedna z vypočítavosti. Kdo sahat z principu nechtěl nebo se z principu nechoval vyzývavě, žil také, dokonce spokojeně. Je to tak i dnes v éře mééé túú? Zvýšenou spokojenost budou určitě pociťovat psychologové, ke kterým se pohrnou vystrašení a bezradní živočichové. A také farmaceuti, kteří těm živočichům vyrobí megatuny sexsedativ. Nakonec budou snad spokojeni i živočichové, kteří poté, co spolykají megatuny sexsedativ, si ani nevšimnou, že vdechují samej metan a pomalu usínají navěky. Akorát ti, co nesahaj a nepodněcují k sahání, ti na tom budou blbě – taky kolem nich samej metan, ale žádné sedativum.

Příběh hrdinky Krišpíny Fordové: coby studentka zatloukla rodičům, že jde na pivo, ale pak se přihodilo, že se stala objektem zájmu opilého spolužáka Kavanaugha. Milá Krišpíno, ty jsi obelhala tatíčka a mamičku a tak vzápětí přišel trest, neb sis musela prožít trochu strachu z chlípného chování spolužáka. Možná ti nakonec nic neprovedl, protože se tě už tenkrát lekl a třeba tě to dodnes trápilo? Po třiceti letech coby zapšklá panička jsi zaregistrovala túú mečící kampaň a vzpomněla jsi nikoli na poučení za lež, které ti osud přihrál, nýbrž využila jsi příležitost osolit či opepřit život dávnému spolužákovi. Tak nevím, zda se po veřejné zpovědi o dávném večírku milá Kryšpína cítí lépe, nebo zda koutek její duše jí napovídá, že se totálně shodila a ztrapnila. Zdalipak holka tuší, že její příběh demokraty naprosto nezajímá, ti jen hrnou buldozerem kdejaké zkazky opotřebovaných ženštin, neb žádný jiný bič na Trumpa, který za Kavanaugha lobuje, uplést nedokážou. 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 772,00 Kč
Vybráno 13.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.