kavanaugh
29.9.2018
Kategorie: Společnost

Sexuální útočník Kavanaugh

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Před třiceti lety opilý teenager obtěžoval své vrstevnice, dokonce i jednu dnes hodně nehezkou Krišpínu Fordovou. V současnosti se Kavanaugh uchází o místo soudce Nejvyššího soudu v USA, demokrati by však po jeho zvolení oslabili.

Pusťte si filmy z doby, kdy žádné méé túú nemečelo ani netroubilo. Třeba takový James Bond, to je přece okouzlující chlápek, který potkával samé vzrušující pipiny a neexistovala jediná, kterou by neskolil. Kde jsou všechny jeho krasavice, proč už nenatočili trhák o bídákovi Bondovi, kterého obžalovávají všechny jeho oběti, neb on, nadsamec, jednu po druhé okouzlil, ale vzápětí jednu po druhé opustil?

Vzpomeňte si na doby minulé – laskavé a v nich na vlastní pocity ve společnosti, pokud jste byli ostýchaví a s opačným pohlavím nelaškovali – cítili jste se jako kluci méněcenní, že jste si netroufli sáhnout, nebo jste se cítily jako holky méněcenné, že po vás nikdo nesahal? Taková byla doba, nadrženost nikdo neskrýval, plácnutí po zadku mnohá přijala s libostí, nejedna z vypočítavosti. Kdo sahat z principu nechtěl nebo se z principu nechoval vyzývavě, žil také, dokonce spokojeně. Je to tak i dnes v éře mééé túú? Zvýšenou spokojenost budou určitě pociťovat psychologové, ke kterým se pohrnou vystrašení a bezradní živočichové. A také farmaceuti, kteří těm živočichům vyrobí megatuny sexsedativ. Nakonec budou snad spokojeni i živočichové, kteří poté, co spolykají megatuny sexsedativ, si ani nevšimnou, že vdechují samej metan a pomalu usínají navěky. Akorát ti, co nesahaj a nepodněcují k sahání, ti na tom budou blbě – taky kolem nich samej metan, ale žádné sedativum.

Příběh hrdinky Krišpíny Fordové: coby studentka zatloukla rodičům, že jde na pivo, ale pak se přihodilo, že se stala objektem zájmu opilého spolužáka Kavanaugha. Milá Krišpíno, ty jsi obelhala tatíčka a mamičku a tak vzápětí přišel trest, neb sis musela prožít trochu strachu z chlípného chování spolužáka. Možná ti nakonec nic neprovedl, protože se tě už tenkrát lekl a třeba tě to dodnes trápilo? Po třiceti letech coby zapšklá panička jsi zaregistrovala túú mečící kampaň a vzpomněla jsi nikoli na poučení za lež, které ti osud přihrál, nýbrž využila jsi příležitost osolit či opepřit život dávnému spolužákovi. Tak nevím, zda se po veřejné zpovědi o dávném večírku milá Kryšpína cítí lépe, nebo zda koutek její duše jí napovídá, že se totálně shodila a ztrapnila. Zdalipak holka tuší, že její příběh demokraty naprosto nezajímá, ti jen hrnou buldozerem kdejaké zkazky opotřebovaných ženštin, neb žádný jiný bič na Trumpa, který za Kavanaugha lobuje, uplést nedokážou. 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 271,00 Kč
Vybráno 46.65%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 122 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.