SexRasismus
3.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Sexuální rasismus: Nechcete mít sex s černochem? Jste odporný rasista

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Přesně tak. Jeden by bláznivě očekával, že už tak máte příliš mnoho bodů na seznamu toho, co by váš potenciální miláček měl splňovat. Jste vybíraví. Mladším můžu prozradit, že jak jste starší, ten seznam se spíš prodlužuje než aby se zkracoval.

Můžete chtít vyššího muže nebo štíhlejší ženu, preferujete chlapíka s vlasy nebo ženu s větším poprsím. Chcete intelektuála nebo někoho zaměřeného na sport. Takhle můžu pokračovat ještě pár minut. Jenže se ukazuje, že zatímco je úplně v pořádku vybírat někoho s vousem nebo bez vousů, jste rasista, když si představujete, že vaše láska má mít bílou kůži jako vy.

I proto, že jsem několik let žila v multiculti Austrálii, má první příčka na seznamu „musí být“ je muž ze stejného nebo velmi podobného kulturního okruhu. A to netuším odkud by musel ten černoch spadnout, aby mi byl blízký ve společných hodnotách, v kultuře a zkrátka abych si s ním měla pořád co povídat.

A navíc, už jsem si ta nějak zvykla, že stát a aktivisté a EU a kdejaký debil mi kafrá do toho, co můžu a co nesmím. Aby mi ale někdo diktoval koho si mám vzít do postele, to mi přijde už fakt těžce za hranou. Já vím, když jste četli titulek, čekali jste nějakou srandu. Sarkasmus. A prd, fakticky to tak je. Nechcete mít sex s černochem/černoškou nebo třeba s cigánem? Tak se seberte a dělejte něco se sebou. S nálepkou rasista se špatně žije.

Koukala jsem se, odkud tenhle prima nápad vzešel a pochopitelně to jsou naše osvícené levicové Spojené státy. Nejdřív byli černí za otroky, pak je osvobodili. Pak nesměli chodit do škol s bílými, teď už pochopitelně můžou. Měli svá přiřazená segregační sedadla v autobuse a běda, jak by si sedli na místo pro bílé, to už je také historií.

No a teď si černí stěžují, že jsou pořád ještě odstrkováni. Bílí s nimi nechtějí souložit.

Považte, že se to děje i v gay komunitách na online seznamkách. Černý si k šuku vyhlídne blonďáčka a ejhle, blonďáček dává přednost dalšímu blonďáčkovi. No a kromě několika bílých levicových krav a hodně starých babiček nikdo moc nestojí o to sahat na černé. Jak tohle může být rasismus? Je to jednoduše preference krásy, intelektu, kulturních hodnot, chování a morálky.

Třebaže v médiích se nám snaží tlačit do hlav, že jak hodně bělochů rádo sáhne po Asiatce, právě tak bílé ženy pokukují po černých samcích, je to hodně zavádějící údaj. Najisto se to ví ale jen o jedné, o Veronice Žilkové podle jejího „slavného“ výroku o tom, že časem budou Evropanky samy směřovat k novým samcům.

Tak dál.

Jak jsem nedávno psala v článku Amerika bílá a Amerika černá, mezirasová manželství mezi černými a bílými jsou ve Spojených státech méně než 1 procento. Přitom se udává, že mezirasových manželstvích v nejvíce rasově rozličném státě na světě, v USA, je 15%, ale naprostá většina je mix bělochů, Indiánů, Asiatů či Latino. To je příroda, to je volba hlavou i srdcem.

Jak jsem mockrát psala, nemám ráda rasismus. Nechci být označována za rasistu. Ale v tomhle konkrétním případě mi aktivisté i černá cháska může políbit dírku, na kterou si u mne ale ani za zlaté hovno nesáhnou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 270 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
118 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.