feri
25.5.2021
Kategorie: Politika

Sexuální prasák z poslaneckých lavic?

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK ŘEHOUNEK

“DENÍK N” přišel s informací o nevhodném chování poslance Feriho k dívkám a ženám. Trochu škodolibě jsem rád, že to postihlo právě pana Dominika Feriho.

Proč? Nejsem ani zdaleka přesvědčen o tom, že se poslanec Feri dopustil skutků, které by patřily mezi trestné činy. Věřím tomu, že se nemusel chovat vždy správně, jako gentleman, k tomu se ostatně již sám přiznal. Ale zatím se zdá, že i jeho protějšky neměly chování noblesních dam. Těžko tedy soudit, co a hlavně jak se vlastně přihodilo.
 .

 .
A právě proto jsem rád, že tato nařčení směřují na přestavitele politiky, která vítala “me too”, která neprotestovala, když se podobná tvrzení objevovala v minulých měsících a letech u jiných známých osobností. Liberálně orientovaní politici pomohli “odstřelit” Woodyho Allena, Kevina Spaceyho, Dustina Hoffmana a další známé persony. Nikdo ze jmenovaných nebyl souzen, natož odsouzen. Ale plivance ulpěly, pro pokrokovou část světa se stali pánové personami non grata, o práci často nezavadí, kde kdo lituje, že se s nimi pracovně setkal.
 .
Nařčení pana Feriho mi evokuje rčení o revoluci, požírající své děti. Zcela upřímně mu přeji, aby se věcí začala zabývat Policie ČR a aby jej co nerychleji očistila. Samozřejmě v případě, že je nevinný. A doufám, že se jemu i jeho často až fanatickým příznivcům rozsvítí. Že si uvědomí, že naše společnost dala v posledním období až neskutečnou sílu pomluvám a jedovatým slinám, které většinou přicházejí z dob dávno minulých, a bez jakýchkoliv relevantních důkazů ničí životy poplivaných.
.
P.S. Jako skutečná komedie na mne působí příspěvky některých diskutujících, ať již zde či na sociálních sítích, kteří se pana Feriho zastávají, a přitom sami patřili mezi nejhorlivější při odsuzování např. Woodyho Allena a dalších již “mee too” postižených osobností.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 800 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,62 out of 5)
Loading...
111 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)