jezidka
6.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Sexuální otrokyně potkala svého mučitele v Německu na ulici. Německá policie: “Nemůžeme nic dělat, je to uprchlík…”

Sdílejte článek:

COM/A. FIŠER

Yezídské dívce Ashwaq Haji Hamid bylo 14 let, když byl odvlečena bojovníky ismálského státu a prodána jako sexuální otrokyně jistému islámskému bojovníkovi. Když se jí podařilo uprchnout do Německa, tak zažila obrovský šok.

Na ulici ve Stuttgartu potkala na ulici svého trýznitele, který jí mnohokrát znásilnil. Muž jí začal okamžitě vyhrožovat, že ví, kde bydlí a že ji zabije. Dívka se obrátila na německou policii, ta jí ale odmítla s tím, že muž je v Německu registrován jako uprchlík a oni nemohou nic dělat!

Dívka se proto raději rozhodla vrátit do Iráku, kde se ale dočkala jisté pomsty. Onen násilník byl vypovězen z Německa a dopaden iráckými úřady a předveden na TV show, kde byl konfrontován s onou nebohou dívkou. Jaký trest nyní násilníka čeká nevíme, ale ne rozdíl od Německa si to umíme představit a nijak ho nelitujeme.

Hamid tedy dostala šanci se podívat svému tyranovi do očí v irácké televizi, kde mu řekla do obličeje tato slova: “Zničil jsi můj život! Vzal jsi mi všechno! Vše, o čem jsem snila! Měla jsem jen 14 let! Měla jsem tolik let, co tvůj syn a dcera! “.

Nakonec se po velkém šoku Hamid zhroutila a odpadla. Musela zažít kruté chvíle života někde spoutaná a týraná dennodenně a německé úřady její odmítli pomoci. Toto je ta svoboda a spravedlnost?

Vložené video

A. Fišer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 264 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.