migrants-6
27.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Sex s Evropankou jako odměna muslimovi za účast v džihádu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

CSPI

  • Muslimům jsou dovoleny sexuální vztahy s jakýmkoli množstvím otrokyň.
  • Evropanky jsou považovány za sexuální otrokyně a jejich znásilňování je součástí džihádu.
  • Evropanky se poprvé po mnoha letech postavily proti sexuálnímu násilí ze strany migrantů.

Proč mohou mít muslimové až čtyři ženy?

Protože to podle koránu je dovoleno, sám Mohamed měl nejméně 11 žen a mnoho sexuálních otrokyň. Jedna z jeho žen Áiša se za něj provdala ve věku šesti let. Pro muslimy je Mohamed největším vzorem. Proto mají muslimové povoleno pojmout až čtyři ženy.

Kdo byly Mohamedovy sexuální otrokyně? 

Mohamedovými sexuálními otrokyněmi byly nemuslimky, které si muslimové podrobili. Znásilňování káfirských žen je zakotveno v islámském právu a tradici. Zneužívání žen je stejně jako automobilové bombové útoky, střílení v nočních klubech či náhodná pobodání projevem útoku na západní hodnoty. Cílem je vyvolat zmatek a strach.

I když je sexuální otrokyně vdaná a má manžela, je pro muslima z morálního hlediska v pořádku, když s ní má sex: 

4:24 A jsou vám zakázány také vdané ženy, pokud nejsou vašimi otrokyněmi. To je vám předepsáno Alláhem! A vedle toho je vám dovoleno, abyste si hledali manželky pomocí jmění svého jako muži spořádaní, nikoliv prostopášní. A za to, co jste užívali s těmito ženami, dejte jim jejich odměnu podle ustanovení. A nebude pro vás hříchem, na čem se vzájemně dohodnete po stanovené době – a Alláh je vševědoucí, moudrý.

Výše uvedený verš vznikl v době džihádu v Chajbaru. V tomto období Mohamed zaútočil na židy z Chajbaru a podrobil si je. Židé, kteří přežili, byli odsouzeni k tomu, aby se z nich stali dhimmí [1]. Museli obdělávat pole a byli donuceni k tomu, aby polovinu výnosu odevzdávali džihádistům. Z některých žen se navíc staly sexuální otrokyně [2].

Sexuální otrokyně v Evropě

Znásilnění se již po staletí v mnoha zemích používá jako taktika džihádu a nyní jsme jeho svědky i v Evropě. Mnoho muslimů věří, že znásilňování žen je morálně v pořádku, a považují je za odměnu za džihád. Opakované násilné útoky na ženy v Evropě přispěly k nárůstu hnutí, která se staví proti těmto incidentům. Největší z nich se nazývá #120db [3]. Mladé Němky se staly oběťmi muslimských přistěhovalců, a proto začaly nahlas a otevřeně mluvit o problému, který se média a vlády v celé Evropě snaží zlehčovat a tajit [4].

Více informací o džihádu a sexuálním otroctví najdete v knize Billa Warnera The Doctrine of Slavery – An Islamic Institution, Centrum pro studium politického islámu, 2010 (v češtině zatím nevyšlo).

Dodatek 

Pro muslimy je sex s otrokyněmi ve stejné morální kategorii jako skromnost, pravdivá mluva či věnování peněz na islámskou charitu. Není s ním spojena žádná vina a je z morálního hlediska v pořádku, protože ho korán povoluje. 

70:22 Ne tak ti, kdo se modlí, kdo v modlitbách jsou vytrvalí, kdo stanovili podíl z jmění svého pro žebráka i nešťastníka nemajetného a kdo den soudný za pravdivý uznávají a trestu Pána svého se obávají – vždyť před trestem Pána tvého nikdo jist si není – a kdo svá pohlaví chrání jen pro manželky své či otrokyně; a nebudou za to pokáráni – kdož však více než po tomto touží, to věru jsou přestupníci; a kdo svěřené opatrují a úmluvy své pevně dodržují a kdo při svědectvích svých v pravdě stojí a o modlitby své pilně dbají – takoví v zahradách rajských se s poctami setkají!

Džihád byl někdy velmi ohavný, jak ukazuje následující verš:

I980 Když Zajd přepadl kmen Fazarovců, byl spolu s ostatními raněn. Zajd přísahal, že nebude mít sex, dokud se nepomstí za svá zranění. Když se uzdravil, Mohamed ho poslal zpět do boje proti Fazarovcům. Uspěl a zajal několik žen. Jednou z nich byla stará žena Umm Kirfa, které zabil manžela. Zajd jí ke každé noze přivázal lano, které pak uvázal k velbloudovi, a tím Umm Kirfu roztrhl na části. Její dcera byla zajata a dle své libosti se na ní vystřídali tři různí muži. 

Srozumitelné informace o polygamii s přesnými citacemi z koránu, hadísů a síry můžete nalézt na tomto odkazu.

 

[1] Dhimmí je nemuslim, který se musí podrobit nařízením islámu.

[2] Bill Warner, Doktrína otroctví, Centrum pro studium politického islámu, 2010.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 159 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.