divkymigr
6.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Šest Nigerijců znásilnilo Italku ve vlaku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Takto si EU, mnozí politici, sluníčkáři a parazitní neziskovky představují ono přínosné multikulturní obohacení? Mladá žena má jistě zážitek, na nějž do konce života nezapomene. A vzhledem k tomu, že se Itálie stále více plní africkými vetřelci, je dokonce možné, že něco podobného nezažila naposledy. Tristní je však i fakt, že tři ze šesti násilníků zůstali na svobodě a nikdo netuší, kde se nyní nachází. Jistě již dávno nejsou v Itálii…

Soudce Alessandro Azzaroli odsoudil dva ze šesti Nigerijců, kteří jeli večer 20. září 2020 vlakem, přičemž ještě ve vlaku  osahávali, znásilnili a kopali mladou ženu. V pronásledování ženy pokračovali i na nádraží na Piazza Dante. Tři z nich byli později zatčeni státní policií. Prokurátor Leonardo De Gaudio požádal oba obviněné o šestiletý trest vězení. Tento otřesný případ vzbudil ve městě obavy a zděšení.

Soudkyni se ovšem zdál navržený trest příliš přísný.
 
Hlavní líčení se konalo ve zkráceném řízení, které stanovilo snížení trestu o jednu třetinu. Vyšetřování řídil zástupce prokurátora Claudio Curreli, který požádal GIP o okamžitý proces. Této žádosti vyhověla soudkyně Patrizia Martucciová, která posoudila důkazy odpovědnosti obžalovaných.  Tato soudkyně 5. ledna 2021 vydala rozhodnutí o předvolání.

Kevin Ocose, narozený v Nigérii v roce 1996 a Monday Nosa, narozený v Nigérii v roce 1998, jsou stále zadržováni. Soudkyně v jejich případě shledala obecné polehčující okolnosti a odsoudila je k předběžné částce 5 tisíc eur jako náhradu škody znásilněné ženě.

Třetí obžalovaný Emek Ezea, který se narodil v Nigérii v roce 1996 a je stále ve vězení, bude čelit běžnému procesu.

Pro mladou ženu, která se toho večera kolem osmé hodiny chystala vystoupit z vlaku, který měl zastavit na nádraží Pistoia, to byly děsivé okamžiky. Mladá žena už byla terčem urážlivých a zastrašujících slov, když ještě seděla ve voze.

Skupina Afričanů byla zpočátku větší, bylo jich nejméně šest. Poté, co se k ní vyjádřili neopakovatelnými sprostými slovy, k ní přistoupili. Žena ihned vstala, aby mohla později co nejrychleji vystoupit z vlaku. Obklíčili ji a strčili do ní. Stále ji slovně uráželi a dělali gesta  rukama a nohama, přičemž ji obklíčili a vrhli se na ni.

Mladá žena v tu chvíli neměla šanci během útoku utéct a doufala, že se dveře vlaku otevřou co nejdříve. Utrpení, které musela podstoupit ještě předtím, než vlak zastavil, však neskončilo, protože skupina ji dál sledovala před nádražím.

Ve prospěch mladé oběti však naštěstí hrály dvě okolnosti: její připravenost upozornit policii, která okamžitě zasáhla, a přítomnost některých lidí, kteří zasáhli, aby jí pomohli.

Tři ze šesti černochů zmizeli a nikdy nebyli identifikováni. Další tři začali utíkat směrem k Via Pertini a krátce poté byli zablokováni a zatčeni policií na základě obvinění z násilí gangů podle článku 609 trestního zákoníku.

Shrneme-li to, tak tři násilníci nikdy nebyli – a zřejmě už ani nebudou – dopadeni, dvěma byl výrazně snížen původně navrhovaný trest, přičemž posledního zatím verdikt čeká. Myslím, že snad nikdo nepochybuje, že ani ten poslední nedostane trest, který by mohl být jakoukoli výstrahou pro další násilníky…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Anonym 500,- Kč, Kateřina Levová 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 937,- Kč
Vybráno 51.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 848 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)