telicka2
15.12.2018
Kategorie: Politika

Semknutí a zamknutí čelíme společně terorismu

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Co to plácám? Jakému terorismu? Asi jsem se už fakt dočista z té ruské hybridní války zbláznil.

Žádný terorismus přece neohrožuje současnou západní společnost. Ta zatarasená náměstí a vojáci se samopaly jsou jen přehlídkou připravenosti. Kdy jindy také ukázat občanům té či oné země, připravenost armády, než v adventním čase, že?

 

V evropském parlamentu panuje dobrá nálada. Pan Telička sdělil České televizi, že život se vrátil do normálu.

Jak pro koho pane Teličko, jak pro koho. Pominu-li skutečnost, že Vám možná v okamžiku, kdy trošku povolilo semknutí Vašich dvou půlek, se život vrátil do normálu, existuje mnoho rodin u kterých se jaksi již nikdy do normálu život nevrátí. Ono to dost dobře možné není, když jejich členové byli zavražděni a ti kteří měli alespoň o trošku více štěstí, leží s těžkým zraněním v nemocnicích.

Takže buďte napříště tak laskavý a nehovořte, tak jak to rád děláte, za druhé, ale za sebe.

Vám se možná život do normálu vrátil. Tedy do normálu.. To co jedete v posledních letech za politiku a musím zdůraznit, že sám za sebe, není naprosto vůbec normální..

To, že se Vy všichni v evropském parlamentu chováte k řadovým občanům bezohledně, že jimi pohrdáte a činíte až zrůdná rozhodnutí právě za ně, na to jsme si bohužel již tak nějak zvykli. Ale na to, že necháte ty občany, za které se až srdceryvně bijete s každým nepřítelem EU, zabíjet, na to si doufám nikdo zvykat nechce a nezvykne.

Takže jen v krátkosti pane Teličko. Do normálu se život zřejmě už nikdy nevrátí. Normální by totiž bylo slyšet z vánočních trhů smích a veselí, nikoli střelbu, sténání a neštěstí. Normální by bylo, kdyby ti vojáci namísto samopalů mohli držet nákupní tašku a vyrazit společně s rodinou na nákup dárků nebo se jen tak podívat a projít po bezpečném náměstí.

Jenže Vaše politika přivedla na náměstí v Evropě zrůdnosti. Ne, tím teď nemyslím ty betonové stromečky a zátarasy, ale Vaši politiku, která umožnila to, aby Evropu obcházel strach, a to strach ze smrti. A ze všeho nejzrůdnější na tom je holá skutečnost, že lidi opravdu díky Vaší bruselské politice na těch náměstích umírají.

A Vy jste všichni ještě tak nestydatí, že tím lidským strachem pohrdáte a děláte si z lidí legraci a z těch, kteří již léta na podobné hrozby upozorňují, děláte blázny, vyvrhele společnosti, xenofoby a rasisty.

A když dojde k podobnému útoku jako nyní, pak zbaběle zalezete pod stoly a klepete se, píšete nesmyslné příspěvky na sociální sítě a vůbec, ale vůbec Vás nezajímá, že byste mohli vylézt a pustit lidi prchající před vrahy dovnitř. Nikdo z Vás netušil co se děje, ale přesto jste se nikdo nezajímal o to, zda nepotřebuje někdo tam na ulici pomoc.

Vaše zvrácené ideály a nesmysly, které vypouštíte do světa z dílny Made in Brusel, stály již poměrně dost lidských životů. Ale jak vidno, Vám je to fuk. Vy pojedete stále stejnou písničku, protože Vás se to zase tolik netýká.

Ale měl byste vědět, že těm, kterých se to týká, už dochází trpělivost. Ještě chvilku to všechno můžete házet na Putina, Číňany a tajné agenty, ale ani tyhle zvrácenosti Vám už dlouho ani ti, kteří za Vámi doposud skálopevně stáli, baštit nebudou.

Já vím, Vám už je to jedno, Vy budete končit a víte, že už se do budovy EP podíváte maximálně jako turista, ale lid si pamatuje činy druhých, dobré i špatné.

Já osobně jsem strašně moc rád, že jste se se svými kolegy předvedli ve Vaší plné kráse a zbabělosti především.

Takže nechte půlky semknuté, plácejte nesmysly o Rusku a Putinovi klidně dál, ale jsem nesmírně rád, že i někteří Vaši zatvrzelí obdivovatelé, začali chápat, že ta Vaše cesta, plná laciných gest a slov, nikam, než k lidské tragedii, nevede.

Nepřísluší mi, jako řadovému občanovi a ateistovi, vynášet podobné předpovědi, ale pokud existuje peklo, velká většina z EP v něm skončí a bude se smažit tisíce let. Protože to co jste sem zavlekli a dopustili, to Vám jen tak prostě neprojde. A nezapomínejte, že peníze tam kam jste namířili, tam skutečně nic neznamenají a budete tam stát stejně jako každý jiný.

Možná i já skončím v pekle, nevím, nežil jsem vždy dobře a správně, ale nemám na rukou ničí krev a nejsem zodpovědný jako Vy, současní politici a vládci Evropy, za ztracené životy obyčejných lidí. Nevinných lidí. Lidí, kteří se třeba nikdy o politiku nezajímali, jen byli a zase se opakuji, jen díky Vám, v nesprávný čas na nesprávném místě.

Ale kdybyste nedělali politiku jen pro obrovské zisky, ale dělali skutečně politiku pro lidi, občany Vašich zemí, pak by k těmto hrůzným útokům nikdy nedocházelo.

A Vy namísto toho, abyste si posypali hlavu popelem a přiznali, že jste to prostě všechno podělali, ještě lžete a mlžíte.

A dokonce mám pocit, že byste chtěli, aby za to, že jste se skrčení a vyděšení klepali hrůzou a čekali zamknutí až to skončí, aby Vás občané měli málem za hrdiny.

Ve Vašem zvráceném světě možná, v tom mém, skutečném, jste jen srabi a původci toho všeho špatného. V tom mém světě nešlo o nic jiného než o terorismus. Ale Vy nemáte koule ani na to, abyste to přiznali alespoň sami sobě, natož vyděšeným a strachem zdecimovaným občanům.

Autor: Pavel B. Reichl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 361 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...