news-1074609_960_720
13.1.2016
Kategorie: Společnost

Semelovou osvobodí, prý svoboda projevu, ale jak napíšete něco proti islámu jste umlčeni

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 13|01|2016

Nějak nám to houstne. Z fejsbůku kromě prý nevhodných názorů, mizí celé stránky, vlády dávají příkaz k nezveřejňování nepříjemných zpráv, a veřejnoprávní media dostaly komunikační strategii.  A jako vrchol je pak indoktrinace dětí správně multikulturními pohádkami. Jeden neví, jestli se mu to nezdá.

Po propagandistických pořadech pro děti na ČT déčko o uprchlících z planety NE a první dětské islámské písničce o Aláhovi na melodii Holky modrooké přichází další zhovadilost. Sněhurka má problém s bílou pletí a na závěr si místo prince vezme černocha. Vypadá to, že multikulti Sněhurka pro děti na ČT je přesně podle notiček poradce premiéra Sobotky, akorát místo Svěráka použili Donutila. Semelovou osvobodí, prý svoboda projevu, ale jak napíšete něco proti islámu jste umlčeni. Takže správné je napsat, že bílá barva kůže je špatná a je třeba kopulovat s černochy, aby vaši potomci měli správnou čokoládovou barvu, veřejnoprávní ČT o tom natočí se svojí největší hereckou celebritou pohádku a krmí tím naše děti.

Nevíte o co jde? ČT odvysílala vypečený „Pravdivý příběh o Sněhurce“ z cyklu Pohádky pana Donutila. Tento cyklus vznikl v ČT koncem roku 2015, tedy celkem nedávno. Zveřejněný je i na webových stránkách  ČT Déčko. Pohádky pro ČT píše a ilustruje Alois Mikulka, známý malíř, grafik, scénograf, aj. Sněhurka je vykreslena jako neduživá, bledá, pihovatá holčička, dokonce Donutil čte, že měla jednu velkou vadu – bílou pleť jako mléko! Když na ni svítilo slunce, naskočily ji oranžové pihy, proto nosila slunečník. Nemohla si najít práci, až se zaměstnala u sedmdesáti trpaslíků. Trpaslíci měli obrovské zásoby zlata, ale nevěděli, že je tak ceněné, tím Sněhurku platili a nemusel z nich nikdo pracovat. Sněhurka pak najednou potkala černočerného prince, oba se přesvědčili, že se jeden od druhého neušpiní, zamilovali se a měli kupu dětí. Dětičky byly zdravé a měly světle hnědou barvu, mohly lítat na sluníčku a žádné pihy nikdy neměly!

Tak co se nám tu vlastně vnucuje? Asi že být bílý a mít pihy je vada a černí muži jsou řešením jak vylepšit neduživé bělochy. Napsat to opačně, byl by to rasismus jak vyšitý. Myslel jsem, že dnem Donutilova působení v telce byl Doktor Martin. Omyl. Teprve když se propůjčil k této zhovadilosti, pan Donutil klesl tak, že níž už snad nelze. A kdo nevěří, může se podívat sem.  

No a ve zbytku se dnes věnujeme kolínskému Silvestru, protože toho je všude plno. Například Reflex smazal skvělý výsměch JXD sluníčkářům. Naštěstí to ještě chvíli bylo k nalezení na cache. A oč šlo? Že nepokoje, které o novoroční noci zachvátily řadu západoevropských měst a kulminovaly v Kolíně nad Rýnem, ukázaly, že ubohé azylanty žene k výtržnostem cosi více než pochopitelného a lidského: Sexuální nadrženost! A to je třeba změnit! JXD dále boduje:  “Zaznamenal jsem řadu dobrovolnických aktivit ve prospěch uprchlíků, kterým bych se smál – kdyby to nebylo politicky nekorektní a lidsky neslušné.

Zaznamenal jsem například stánek dobrovolnické pomoci na pražském Hlavním nádraží, na kterém dlouhé dny dobrovolnice marně vyhlížely uprchlíka, který by si nechal pomoct. Stejně tak se holky mohly přetrhnout v nákupu karimatek pro běžence, kteří tito používali jako ekologické topivo pro táborové ohně. Nyní, kdy je dobrovolnic konečně opravdu potřeba, se bohužel neděje nic.  Události silvestrovské noci ukázaly, že jsme sice schopni zajistit uprchlíkům jídlo a teplý nocleh, nejsme ani v nejmenším schopni uspokojit jejich zcela přirozené potřeby a oni díky tomu strádají. Ti azyluchtiví mládenci, kteří si chtěli jen tak špásovně na Silvestra poplácat po zadku pár Němek, evidentně trpí sexuální deprivací. A to je snadné napravit.  Vyzývám proto všechny české proimigrační dobrovolnice, aby sbalily batůžek a urychleně odspěchaly do Německa do uprchlických táborů. A tam ze všech svých sil tišily ten sexuální drive, který mladé azylanty žene k sexuálním výtržnostem. Takže holky, neváhejte: Přišel čas položit na oltář multikulturalismu vaše bělostná těla! končí Jiří X. Doležal

Přistěhovalci nás obklíčili a začali se sápat, líčí německá dívka silvestrovský útok. Jedna z obětí sexuálně motivovaných útoků při oslavách silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem promluvila v televizi. Osmnáctiletá dívka se představila jen jako Michelle. Výpověď 18leté Michelle sedí podle policie v podstatě na všechny případy. Řada svědků uvedla, že ženy napadali mladíci severoafrického a arabského vzhledu. „Podařilo se nám dostat se ke katedrále. Chtěli jsme projít kolem Ludwigova muzea a sledovat u řeky ohňostroj. Najednou ale kolem nás stála skupina asi třiceti agresivních mužů, kteří se na nás začali sápat… Byli to v každém případě cizinci,“ popsala.

„Bylo štěstí, že jsme byli v zimním oblečení,“ dodala Michelle. Byly jsme úplně vyděšené, osahávali nás po celém těle. Když jsme jednu ruku odstrčily, měly jsme okamžitě na stejném místě druhou. Osahávali nás na zadku, prsou a v rozkroku. K situaci se vyjadřovala i nedávno zvolená starostka Kolína H. Reker. Řekla sice, že je důležité zabránit opakování těchto případů v budoucnosti, a že při akcích bez oficiálního organizátora s větším počtem lidí bude třeba předkládat bezpečnostní koncept, ale i katalog s pravidly chování. Je podle ní třeba vsadit na preventivní opatření, která mají být uplatněna již při brzkém karnevalu. Kolín je totiž hlavním městem každoročního karnevalu, jehož se účastní tisíce lidí. K tomu mají být vydána pravidla chování pro ženy a dívky!!! Třeba pravidlo dodržování odstupu na vzdálenost paže od cizích osob.

Neskutečné, znamená to snad, že oběti-ženy mají dodržovat taková pravidla? Ne aby ženy zase ‘‘provokovaly‘‘? Viděla paní starostka někdy dav? Ostatně, lid internetový si návod na odstup na vzdálenost natažené paže ihned vyložil po svém.

Ohrabáváním za novou Evropu! zní úderný titulek slovutného D-Fense. Já nevím, co je na tom německém novoročním kolínském přednádražním ohrabávání tak pobuřujícího. Tohle je přece nová evropská společnost podle myšlenek pravdoláskomilů, levičáků a multikulturalistů. Norská proimigrantská aktiviska a univerzitní multikulturalistka Dr. Unni Wikan to pojmenovala zcela jasně. “Norské ženy musí přijmout zodpovědnost za fakt, že muslimští muži shledávají jejich oblečení za provokativní. A jelikož tito muži věří, že za znásilnění je zodpovědná žena, ženy se musí tomuto v multikulturní společnosti přizpůsobit.

To samozřejmě platí také pro německé ženy. Němky si za to prostě mohou samy, protože vypadaly ohrabatelně. Asi už byla pořádná tma. Přistěhovalci ze Sýrie milují i jiné bytosti než Alláha a mají i jiné potřeby než vést svatou válku. To musíme respektovat a potřebám našich nových hostů se musíme přizpůsobit. Taková je podstata multikulturalismu. Pro vaše děti a případně ovci to platí taky. No co civíte. Nová doba přináší nové výzvy. Největší dojem na mě udělal ten imigrační ohmatávač, který policii sdělil, že je ze Sýrie a že ho paní Merkelová pozvala a tak aby se k němu chovali přátelsky. Ani takový multikulti Dušan Jasánek jako je Jiří Hrebenar, nevidí řešení a předkládají veřejnosti, že ne úplně gender korektní ohrabávání německých soudružek má na svědomí nějaká tajná organizace napojená možná na Pegidu, dokonce možná i na Algidu a evidentně jim chybí doporučení pro případ, jak má Němka podat uprchlíkovi pomocnou ruku za situace, kdy jeho ruka šátrá ve jejích kalhotkách.

A trocha bulváru: Z diskuze na téma Kde najít normálního chlapa. Simono, rozsekla jste mě. Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života. Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže. Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis. Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap.Zlatá slova. Musím to vytisknout a dát přečíst mamuš.

A z mého života:

 • Povídá mamuš: Evropou se valí vlna sexuálního obtěžování a jenom ty jako vůl sedíš u počítače.
 • Popeláři odvážejí kontejner.  Blíží se stará bába s odpadkovým košem a volá: “Doufám, že nejdu pozdě?” “Ale kdepak, naskočte si.”
 • Viděl jsem koňa blut, hada chcat, stíhačku couvat, žabu bušit pěstí do skály a teď už i Cibulku zpívat. Jsem připraven odejít.
 • Šíří se nám tu takový nešvar. Náš pes před chvílí sexuelně napadl háravou fenu. Žádám starostu aby vydal zákaz vycházení háravých fen.
 • Našel jsem řešení pseudoproblému dítě pobíhající kavárnou. Nastavte mu nohu a je po problému.
 • Kurzy pro migranty jak se chovat v Evropě. Asi založím neziskovku co bude učit jak nesahat babám na kozy a mezi nohy. Sháním lektory.
 • Nevzali jste si na venčení psa rukavice? Pak pomůže ohřát ruce. Migranti to tak dělají.

A na Fejsbůku napsali:

 • Po 10 dnech mlčení evropské feministky konečně přišly s reakcí na silvestrovské hony na ženy v německých městech. Bílí evropští muži prý dělají takové věci odjakživa a masově. Jediná novinka je prý v tom, že se k tomu přidali islámští imigranti a bílí muži je k tomu nechtějí pustit. Společně s touhle legendou se v médiích najednou objevují bláboly o “evropské znásilňovací kultuře,” děsivě kreslené statistiky o počtu znásilnění v Evropě, zjevně smyšlené příhody o dění v podnicích, kde jsou údajně dělnice ohýbány přes stroje atd. Po téhle feministické masáži vlastně působí nadržení muslimové jako zdrženliví gentlemani. Začínám z toho být poněkud frustrován. Já bláhový jsem si celý život myslel, že se ženě musím dvořit a že žena si vybírá. Sice jsem nakonec nakonec dostal za manželku tu úplně nejlepší, ale byla to fuška. A teď se dozvídám, že stačilo vzít 20 kámošů a mohli jsme ženskou prostě ulovit.
 • Flüchtlinge beschimpfen und berauben Juden píše Hamburger Abendblatt. Zwei Flüchtlinge aus Syrien und Afghanistan sollen einen Juden aus Frankreich im Fährbahnhof Puttgarden beschimpft, bedrängt und beraubt haben. V Německu by chtěl žít každý. Teda pokud nenosí jarmulku. Dva noví Němci, Syřan a Afghánec, byli na nádraží v Lübecku poprávu rozhořčení tímhle veřejným projevem sionistické drzosti a arogantního Žida na místě ztrestali. V souladu s islámským právem mu pak odebrali přebytečné cennosti a hotovost. Doufáme, že to pro onoho francouzského Icika bude dostatečným poučením, že Willkommenskultur macht frei. Oba pánové se vraceli z výletu do Dánska, kam je z nepochopitelných důvodů nechtěli pustit s nejapnou výmluvou, že postrádají cestovní doklady. Nenávist xenofobních pravičáků nám nezabrání v budování nové Evropy.
 • Prý vypnou internet děsí se jeden. Nevypnou, odpovidá druhý.To by se nemohli gynekologé domlouvat na dalším vyšetření pacientek.
 • Zdá se, že se socialistům začíná zajídat vlastní polívčička. Ministr vnitra prská nad zveřejněnými maily svého kumpána, ačkoliv nás ostatní, kteří protestujeme proti zvyšujícímu se šmírování ze strany státu, opakovaně odbývá větou: “Kdo nic špatného nedělá, nemusí se bát”.
 • Merkelová má jasnou představu o tom, jak by měla vypadat příští Evropa. Bohužel se ta představa neslučuje s míněním drtivé většiny Evropanů. Myslím ovšem, že poté, co trojice Iráčanů utratila v českém bordelu 2000 euro z německých sociálních dávek, její popularita u obyvatelstva stoupne, neboť oproti leckterým jiným státním výdajům jsou to rozumně utracené peníze…
 • Integrace selže navzdory milionům eur cpaných do projektů učících cizince, že evropská žena není jejich koza.
 • Ministerstvo financí uklidňuje. Není důvod k obavám. EET bude stabilní jako registr vozidel a zabezpečená jako premiérův mail.
 • Jak tak koukám na vývoj v Německu kde se doporučuje střídmé oblečení ženám, jsem zvědav na osud Gay pride.
 • No tak už to všichni víme. Běloši jsou geneticky zdegenerovaní, prostě odpad a jedině násilné křížení s černochy je může zachránit. Konečně jsme se to dozvěděli na plnou hubu.
 • Opilé a rozvrkočené se po půlnoci potulují po ulici a diví se, že je někdo osahává. Spořádaná muslimka by se nikdy takto nechovala, oni to neznají, tak si to možná špatně vyložili. Zde musím uvést autora. Je jím známý bulvární novinář Pavel Novotný.
 • “Jsem Syřan. Musíš se ke mně chovat slušně! Paní Merkel mě pozvala.” Takže roztáhnout nohy a refugees welcome!
 • Mám námět na podnikaní. Asi si otevřu kuřárnu. Když bude kuřák žíznivej naleju mu i pivo. Hmm možná bych mu i něco uvařil.  Nevím ovšem, jestli si demokratická většina prostřednictvím svých volených zástupců nebude přát to jídlo zakázat.
 • Když platí svoboda slova pro Semelovou, proč neplatí pro Konvičku?
 • Konverzace čtenářů z Die Welt (jedny z mála německých novin, kde dosud povolují diskuse).
  – “Co vlastně máme z uprchlíků?”
  – “Konáme dobro a díky tomu přijdeme do nebe.”
  – “To určitě, a možná dřív, než jsme měli naplánováno.”
 • Včera jsem na Radiožurnále poslouchal rozhovor s Lídou Rakušanovou. O událostech v Kolíně říkala, že nikdo nemůže říci, zda ti “mladíci arabského vzhledu” byli nově příchozí imigranti, nebo ti, co jsou v Německu delší dobu. O “mladících arabského vzhledu” z Londýna to také nevím. Co vím, že je to úplně jedno.  Že ta sběř, ať už v Německu, nebo Londýně má stejný původ a v obou dvou případech ukazuje jaký mají UK a D úspěch s jejich začleňováním do normální společnosti.

A fór na konec:

Policajt zastaví Porsche, v něm sedí úžasná sexy blondýna. “Vaše doklady, prosím.” Blondýna mu je podá a policajt ověřuje vysílačkou, jestli není auto kradené. Kolega mu povídá: “Hele, nesedí v tom autě taková úžasná sexy blondýna?” “Jo, to sedí,” povídá policajt. Kolega na to: “Víš co, jdi k ní, rozepni kalhoty a vytáhni ho!” Policajt: “Cože? To přece nemůžu udělat! Kolega pokračuje: “Líbí se ti, ne? Tak udělej, co ti říkám a neboj se!”
Policajt tedy přistoupí k autu, otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho. Blondýna si povzdechne: “Ježíši marijá, už zase dechová zkouška?”

A to je dneska všecko.

ZDROJ: Petr Paulczynski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
4 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.