12.12.2014
Kategorie: Společnost

Semelová a Filip jsou důkazy komunistické zrůdnosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER 12|12|2014

Lidé bezpáteřní a bez jakýchkoliv morálních zásad. Současná KSČM je stejně jako nacistická NSDAP zločineckou organizací. Čerstvé důkazy podali dva její představitelé Vojtěch Filip a Marta Semelová. Šéf komunistů velebí Čínu, kde se zdraví tvrdě platí a důchody bere jen hrstka obyvatel, a Semelová chce popularizovat údajné polistopadové bezpráví v České republice.

Největším důkazem, že Česká republika je zcela svobodnou a pro někoho až přehnaně liberální zemí je soudružka Semelová sama. Kdybychom jednali v duchu komunistického režimu, tak dotyčná fanatička nesedí v Parlamentu, ale v cele smrti na Pankráci, kde by čekala na popravu oběšením. Po celé republice by lidé sepisovali petice, ve které by pro ni žádali nejtvrdší trest se slovy „čubce čubčí smrt“. Místo toho dotyčná bez problému a veřejně hlásá svoje nenávistné lži. A tak zase ve sněmovně zpochybnila zločiny komunistického režimu a žáci ve školách by se prý neměli učit o bezpráví rudé totality, ale o bezpráví posledních pětadvaceti let, kdy prý lidé nemají na léky, o chudácích, žebrácích atd. Jenom připomenu, že žebráci a chudáci tady byli i za komunistů a lide hlavně za komunistické diktatury umírali kvůli mizernému zdravotnictví.

Pikantní ovšem je, že v souvislosti s tím, že Čína se nedávno stala ekonomicky nejsilnější zemí na světě, když těsně předstihla USA, velebil soudruh Filip známý též jako Falmer tamní režim. Čili de facto stát, kde většina lidí nebere důchody, zdravotnictví a školství je placené. Takový čínský rolník si tam vydělá v přepočtu zhruba 14 tisíc korun ročně a proti čínským chudákům jsou čeští bezdomovci králové. Čína také vězní odpůrce režimu v lágrech, které si s těmi nacistickými nezadají.

ksc

Co říci k tomu, že vlastně chválí to, co soudružka Semelová jinde kritizuje? Ale jak se říká, vyšší bere, a tak se nyní možná dočkáme toho, že čeští komunisté pod heslem Čína náš vzor, navrhnou zrušení povinného sociálního pojištění, navrhnou obnovení poplatků ve zdravotnictví a zavedení školného na vysokých školách. Jenomže to nehrozí. Komunisté chtějí pouze škodit a tak používají argumenty, které si zcela protiřečí. To je jasný důkaz jejich morální zvrhlosti.

A k Číně bych ještě dodal, tato země dosahuje na rozdíl třeba od Ruska úspěchů, které nelze zpochybnit, staví dálnice, vysokorychlostní železnice a její ekonomika stále prudce roste.  Nicméně světového hospodářského prvenství dosáhla jen díky více než miliardě svých obyvatel. Ve světové tabulce HDP na obyvatele jí s cca 10 tisíci dolary patří podle Mezinárodního měnového fondu 91. místo. USA rovněž zůstávají světovou jedničkou ve vývoji špičkových technologií.
 
ZDROJ: Jan Ziegler

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.