samer_shehadeh
26.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Šehádech

Sdílejte článek:

VIDLÁK

V uplynulém týdnu bohatém na události všeho druhu v podstatě zapadla třetiřadá zprávička o odsouzení soudruha Šehádecha. To je ten vrchní pražský imám, který byl často a pravidelně zván do různých rozhlasových i televizních pořadů, kde mluvil o mírumilovném islámu se kterým nikdy nebyl ani nebude žádný problém, že to jen xenofóbní česká veřejnost je strašně xenofobní a zastaralá. Každý mladý chytrý a krásný soudruh přece dávno ví, že Islám je přece náboženství míru.

Soudružky moderátorky vždycky krásně přikyvovaly, nikdy nepoložily jedinou provokativní otázku, nikdy nezpochybňovaly soudruha imáma a všichni pak odešli ze studia s vědomím, jak krásně bojovali proti zaprdlým čecháčkům. Pak začaly probleskovat takové ty typické fejk ňůs zprávičky, že soudruh mírumilovný imám posílal svým ovečkám maily, kde je upozorňoval, jak je to s islámem doopravdy. Jako že nemají mít s českou společností nic společného a  že mají mít srdce obrácené k východu a tak vůbec.

Znovu se soudruh imám dostal do televize a vysvětlil opět přikyvující moderátorce, že to tak nemyslel, že to vyznělo jinak než to mělo být. Rozhovor přetiskla celá řada médií s vítězoslavným pokřikem proti proruským propagandistům, kteří na to už tenkrát měli poněkud jiný názor a samozřejmě to byl špatný názor, protože soudruh imám je uvědomělý a myslí to s námi dobře a šaríja pro nás bud to pravé.

A pak se ukázalo, že jeho příbuzenstvo někde v Sýrii řeže krky všem co jim přijdou pod ruku, především civilistům, protože ti se narozdíl od Kurdů nebo asadových vojáků nebrání. Soudruh Šehadech jim na tuto Alláhulibou činnost vybíral peníze mezi českým muslimstvem, které myslelo že přispívá na chudáčky válečné uprchlíky (A nebo dobře vědělo, na co přispívá).

Soudruzi čučkaři se ukázali opět jako čučkaři, protože milý imám Sámer jim zavčas zmizel, ale důkazů bylo dost, tak na něj vydali zatykač a světe div se, v Jordánsku ho zatkli a s chutí vydali k nám. (Já se jim nedivím, oni tam dobře vědí, co to je muslimský radikál a hrdlořez). Tož proběhl soud a soudruh Šehádech dostal deset let natvrdo. Jeho bráška dostal ještě víc, ale ten někde v Sýrii, nebo Lybii nebo v jiné díře světa ještě bojuje, nebo už pro Alláha dodýchal.

Soudruh imám ve své závěrečné řeči ničeho nelitoval, neuznával náš právní řád a prý vše, co udělal, udělal rád. Odmítl před soudem povstat. 

Nevíte, kam frajera umístí? Měli bychom mu poslat nějakou halal bonboniéru, protože nikdo u nás neudělal pro diskredidaci islámu tolik co dokázal on. Ani deset Sputniků, Větvičků, Vidláků, Vlků, Pravých prostorů, Okamurů, Blažků, Ivanů Davidů neudělalo spojenými silami ani desetinu toho, co zvládl jeden imám organizováním sbírky, několika maily a jednou řečí u soudu.

Admirále, hoďte nám prosím odkazy na přechozí imámovy kecy v rozhlase a televizi. Bude to stát za to.

Člověk v tísni vydal takové peníze na kampaň na záchranu a přijetí syrských inženýrů. Soudružka Šojdrová se tak moc angažovala pro sirotky, Aspen Hamáček se snažil, Merkelová se snažila nám vysvětlit povinnou solidaritu, Jůnie zahájila jakési správní řízení a vidíte…  jeden muslim to všechno zlikvidoval během desetiminutového proslovu u soudu. A navíc – udělal to zadarmo a z lásky k Alláhovi.

Dovolím si teď maličko věštit. Soudruh imám bude zřejmě pokračovat ve svých hrdých kecech ještě nějakou chvilku. Než si v base vyslouží nálepku potížisty, kterého je lepší rovnou pohladit pendrekem. Velmi snadno se dostane do velmi nepříjemného soukolí, protože bachaři se s ním patlat nebudou. Nemají na to čas. Pak ho to přejde, stejně jako to přešlo skoro každého.

Jeho spoluvězni zřejmě také nebudou mít pochopení pro šaríju a věřil bych, že islámský terorista bude mít od svých vězeňských kolegů podobné zacházení jako pedofil.  Svým způsobem dost pochybuju, že soudruh Šehádech dostane šanci ukázat, že už není radikální a může být propuštěn, aby se mohl pro Alláhovu slávu někde odpálit na stadiónu. Spíš bych si myslel, že za rok či dva proběhne tiskem zprávička o tom, že Sámer spadl při sprchování ze schodů tak nešťastně, že se oběsil třemi bodnutími do srdce.  Pár dozorců je vyšetřováno pro zanedbání povinností, ale pak se ukáže, že se nic neukáže. Stejně jako se nikdy neukázalo nic v případech zavražděných pedofilů. Mimochodem – pokud vím, žádný pedofilní vrah se ještě nikdy nedožil konce svého trestu.

Každopádně díky Sámere Šehádechu. Zničil jsi prouprchlickou a proislámskou propagandu za miliardy peněz.  Okamura i proruské xenofobní weby jsou proti tobě břídilové.  Udělal jsi to za muslimské peníze a z vlastní blbosti. A v lochu budeš za svou práci zřejmě po zásluze odměněn.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 678 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.