islamalrawi
23.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Šéf muslimských obcí Muneeb Hassan Alrawi: „Nevím, proč by mělo vadit vyučování islámu na českých školách.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Ve středu uplynulo 10 let od doby, kdy se v České republice zaregistrovala muslimská obec. Po tomto datu může žádat přidělení vyšších práv, včetně výuky islámu na státních školách nebo vykonávání duchovní služby v armádě. Takže se jim podal prst a už tu máme požadavek na vyučování islámu na českých školách.

 

Musí se sbírat podpisy a to i z majority. Což při sluníčkové pohromě nebude žádný problém. Člověku zůstává rozum stát, co všechno se může v naší zemi dít aniž bychom to vůbec věděli a dokonce chtěli. Je to jak o Smolíčkovi a Jezinkách. Jenže Češi jsou Smolíček a muslimové Jezinky. Jen mi chybí ten jelen ze zlatými parohy, který nás přijde na poslední chvíli zachránit.

Zapomeňte na to, že nám někdo ze Západu přijde na pomoc, protože tohle všechno je jejich práce a jsou tak zdegenerovaní a lhostejní, že je jim to jedno. Že by nám přišli na pomoc Rusové také zapomeňte. Jedinou pomoc najdete na konci svého vlastního ramene.

U nás je svoboda víry, ale nevím o tom, že by v našich školách bylo vyučováno jakékoliv náboženství a to ani katolické. Nevím, proč by měl mít islám už zase nějakou vyjímku. Pokud chtějí a svoje potomky vést v této víře, mají na to svoje mešity, tak jako my máme kostely a faráře. Ve škole se mají děti vzdělávat a ne jim lít do hlavy náboženské nauky.

Mít nějakou víru je věc svobodné vůle a ne nátlaku. Islám je víra, které je plná násilí, krutosti a ničení svobody člověka. I křesťané si prošli takovou fází, ale zmoudřeli jsme a dospěli jsme v jedince, kteří nikomu svoji víru nevnucují a to je ten správný krok.

Alžírský spisovatel Boualem Sansal tvrdí, že jediná cesta je islám po celém světě a vlastně nám tvrdí, že budeme žít pod diktaturou islámu a že není možnost jak se tomu ubránit. Sám je muslim a islamistů se bojí. Podle něj islamisté vědí, že vojensky nemají na to, aby se prosadili po celém světě, protože se jim to nepodařilo ani v arabských zemích. jejich cíl je dosáhnout toho, aby se Západ zničil sám. Chtějí rozdělit a destabilizovat naše státy, naši kultury a nakonec nahradit všechny víru tou jejich muslimskou a jak víte, docela se jim to daří.

Probíhá velká islamizace Francie, Británie, ale nejvíce je podle něj ohrožené Německo pro jejich naivitu a špatné vládnoucí špičky. Erdogan chce vybudovat kalifát, ale Arabové nikdy nebudou podporovat vedení Turků. Proto jde Erdogan cestou na západ a rovnou do Německa, protože tam žije nejvíce Turků. Navíc je Německo pořád ještě nenáviděno pro války které spustilo a to docela hraje Erdoganovi do karet.

Islám je nebezpečný a rozloží Evropu, protože muslimové bojují za svoji víru a to jsou lidí vždy nejnebezpečnější. My víru nemáme, morálku jsme poztráceli a vlastenců je hrstka. Jsme snadná kořist . Pokud to chcete jinak, tak se probuďte a konejte.

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
128 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.