sh
15.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Second hand je v kurzu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

I když second handy rostou jako houby po dešti, těch opravdu kvalitních, aby člověk pohledal. Oblečení v takovém obchodě je sice levné, ale i přes nízkou cenu od něho zákazník něco očekává a tím něčím je především kvalita, originalita a stylovost. A to mnoha obchodům právě chybí. Pokud přemýšlíte nad otevřením svého vlastního second handu, ale přitom máte vizi o úžasných kouscích ze sedmdesátých let nebo netradičních střizích, potom musíte najít toho pravého dodavatele, na kterého bude spolehnutí. V tom tkví základ úspěchu.

Když budete prodávat jenom vyřazené oblečení po starších sourozencích, díru do světa s tím neuděláte. Při hledání svého dodavatele oblečení do second handu se zaměřte především na to, jak…

oblečení dodavatel získává a jak s ním pracuje

Opravdu kvalitní dodavatel ví, jako zboží je žádané a pouze to vám bude doručovat. To znamená, že není jenom překupníkem, který předává dál to, co levně nakoupil za hranicemi, ale jeho oblečení prochází kontrolou a tříděním, aby se zamezilo proniknutí nekvalitního, starého či zničeného kousku do vaší zásilky. Pokud si s prohlížením oblečení dává dodavatel práci, potom se nemusíte obávat ani oblečení ze zahraničních sbírek či charitativních organizací.

kvalitní oblečení od dodavatele je

Oblečení, které dodavatel dodává, by mělo mít označenou svou kvalitu. Jde o to, že některé kousky, které se k nám ze zahraničí dostávají, jsou úplně nové a nenošené, jiné jsou mírně použité, další jsou jenom na donošení. A takové kategorie by měl u oblečení dodavatel rozeznávat a nabízet jej odděleně, tj. ne v jednom balíčku všechny druhy, ale pěkně roztřízené přesně podle vašim požadavků. Důležité je samozřejmě také to, jestli je oblečení značkové nebo ne.

dodavatel svoje zboží prodává

Zhodnotit musíte také to, jaký ceník dodavatel má. Asi nejspolehlivějším způsobem nákupu je nákup oblečení na kila a následné prodávání na jednotlivé kusy. Nezapomínejte také, že nejde jenom o cenu zboží, ale také o jeho dopravu, která se v mnoha případech platí zvlášť a to draze, i když zásilka potom putuje po České republice sem a tam.

A když budete mít spolehlivého dodavatele, jako je například ETCIMEX, potom budete mít solidní základ pro rozjetí svého second handu. ETCIMEX je česká společnost fungující na trhu už přes 25 let se skladem a třídírnou v Hradci Králové a v Olomouci. Denně přetřídí přes 200 tun oblečení ze západních zemí, které potom dovážejí svým klientům.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.