nemeckoisl
12.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Sebevražda Německa

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

GUY MILLIÉRE

Berlínský útok z 19. prosince byl předvídatelný. Německá kancléřka Angela Merkelová vytvořila ve státě podmínky, které tento útok umožnily a nese za něj obrovskou míru odpovědnosti. Geert Wilders, člen parlamentu v Nizozemí a jeden z mála jasně myslících politiků Evropy, ji obvinil z toho, že má krev obětí na svých rukou. A má pravdu.

V momentě, kdy se kancléřka rozhodla otevřít Německo stovkám tisíců muslimů z Blízkého Východu a vzdálenějších zemí, musela si být vědoma toho, že mezi záplavou příchozích se ukrývají džihádisté. Také musela vědět, že německá policie nemá šanci efektivně zvládnout masu příchozích a nápor lidí, jež mají za úkol kontrolovat jim velmi brzy přeroste přes hlavu. Přesto se rozhodla brány Německa otevřít.

Po stovkách sexuálních útoků a znásilnění v Kolíně a dalších německých městech při loňských novoročních oslavách, prohlásila kancléřka, že viníci by měli být potrestáni “bez ohledu na jejich původ”, ale svou politiku nezměnila. Když došlo k útokům v Hanoveru , Essenu, Wurzburgu a Mnichově, zdržela se komentářů a nakonec vydala vágní a sterilní prohlášení o “potřebě bojovat se zločinem a terorismem”, nicméně svoji politiku nezměnila.

Svůj postoj změnila teprve nedávno a zdá se, že motivem je spíše pokles popularity a snaha o znovuzvolení v roce 2017.

Prohlášení následující útok z 19. prosince bylo otupující – pokud “pachatelem je uprchlík”, bude to “velice těžké” a “obzvláště nepříjemné pro všechny Němce, kteří pravidelně uprchlíkům pomáhají.”

Taková vyjádření by se dala označit za pouhou naivitu, pokud by vzešly od neinformované osoby, ale Angela Merkelová takovou osobou rozhodně není. Nelze ignorovat varování německých a amerických tajných služeb o plánech teroristů Islámského státu použít nákladní automobily jako prostředek k útoku o vánočních svátcích.

Němci jsou nuceni už více jak rok snášet neuvěřitelně těžké podmínky. Zločinnost narostla do obrovských proporcí a do země jsou zataženy nemoci, na které se vakcíny již nevyrábí, protože tyto nemoci byly vymýceny již před desítkami let. Lidem jsou bez nároku na kompenzaci zabírány nemovitosti a letní domy, aby v nich mohli bydlet přistěhovalci. A netrvalo dlouho zjistit, že hlavním podezřelým z Berlínského útoku byl žadatel o azyl žijící v uprchlickém táboře.

Stát se to v jiné zemi, Merkelová by s hanbou rezignovala; v Německu usiluje o znovuzvolení.

Německá populace stárne a porodnost je nebezpečně nízká: 1,38 dítěte na ženu. Imigranti nahrazují německou populaci, která každým dnem kousek po kousku mizí. Stárnoucí a umírající Němci jsou křesťané anebo, ještě častěji, zastánci sekulární společnosti bez náboženského vyznání. Podobně jako všude v Evropě, křesťanství pomalu mizí a přistěhovalci nahrazující Němce jsou muslimové.

Německá ekonomika je stále silná, ale pomalu ztrácí na tempu. Návratnost investovaného kapitálu se snižuje. V době, kdy jsou lidské zdroje hlavním zdrojem příjmů, německé lidské zdroje kolabují – příchozí z rozvojových zemí nejsou schopni nahradit vzdělané Němce. Většinou nemají potřebné dovednosti a schopnosti, a tak zůstávají dlouho nezaměstnaní a závislí na dávkách. Z 1,2 milionu migrantů, kteří vstoupili do Německa v letech 2014 a 2015, pouze 34 000 našlo práci. Nezaměstnanost v Německu je stále nízká díky vzrůstajícímu nedostatku pracovních sil – dnes je 61% Němců ve věku od 20 do 64 let. Očekává se, že v polovině století toto číslo klesne na 41%.

Politicky korektní propaganda, neúnavně vysílaná v Německu a zbytku Evropy, nikdy nezmiňuje demografická data a popírá všechny důkazy o zpomalování Německé ekonomiky. Navíc staví křesťanství a islám na stejnou úroveň, tvrdohlavě odmítajíc fakt, že islám je více než jen náboženské vyznání. Islám je politický, ekonomický a morální systém, který řídí všechny aspekty života a nikdy nedokázal žít v míru s rozdílnou kulturou. Tyto politicky korektní projevy nadále zcela ignorují vzestup radikálního Islámu a počtu džihádistů a opakovaně tvrdí, že radikální Islám je pouze kultem stojícím na okraji společnosti a opírá se pouze o mentálně choré nebo “osamělé vlky”. Největším evergreenem těchto projevů je cejchování jakékoliv kritiky migrace nebo Islámu jako xenofobní a rasistické.

Obyvatelé Německa jsou pod tlakem ze dvou stran – na straně jedné je to asociální chování mnoha přistěhovalců a na straně druhé cenzury svobody projevu z řad jejich vlastní vlády. Mnoho Němců se neodvažuje promluvit. Ti, kteří používají veřejnou dopravu se vystavují urážkám, sklápí a hlavu a utíkají do bezpečí svých domovů. Návštěvnost restaurací a divadel prudce klesá. Ženy změnily svoje šatníky a samy vycházejí velmi nerady. Protesty organizované společností Pegida (Patriotic Europeans Against the Islamization of the West – Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu – pozn. překl.) nepřilákaly od doby, co byla v tisku zveřejněna fotka jejich hlavy stylizovaná do podoby Adolfa Hitlera, více než několik tisíc lidí.

Strana Alternativa pro Německo (AfD), která požaduje okamžité zastavení přijímání muslimů do Německa, zůstává i přes narůstající preference politicky slabou stranou. Zákon zakazující rozdmýchávání nenávisti (Volksverhetzung), považován mnohými jako nástroj zabraňující návratu nacistických ideálů, visí jako Damoklův meč nad hlavami těch, kdo by příliš mluvili o Islamizaci země.

Angela Merkelová položila bílé růže na místo útoku při Vánočních trzích v Berlíně. Tisíce Němců ji následovalo. Mnozí položili svíce a plakali. Ale vztek a vůle postavit se hrozbě povětšinou chybí. Za pár týdnů bude list obrácen a život půjde dál – až do příští tragédie.

Nic nevykresluje současný stav Německa lépe, než pohnutý osud Marii Landenburgerové, devatenáctileté dívky, zavražděné na začátku prosince. Jako členka organizace na pomoc uprchlíkům byla Landenburgerová mezi lidmi, kteří vítali uprchlíky v roce 2015. Byla znásilněna a zavražděna jedním z lidí, kterému pomáhala. Její rodina požádala všechny, kdo chtějí uctít památku jejich dcery, aby věnovali peníze organizacím pracujících s uprchlíky, aby jich do Německa mohlo přijít více.

Valná většina Němců si nechce uvědomit fakt, že Německo je ve válce, protože jim nelítostný nepřítel vyhlásil válku. Nechtějí si uvědomit, že válka byla vyhlášena celému Západnímu světu. Přijali porážku a ochotně dělají to, co džihádisté chtějí – sklopí hlavu a podvolí se.

V analýze útoku z 19. prosince, německý novinář Josef Joffe, editor deníku Die Zeit, vysvětluje rozhodnutí Angely Merkelové otevřít Německo uprchlíkům jako “čin pokání” a způsob jak pomoci ohroženým lidem sedm desetiletí po Holokaustu. Stejně tak vysvětluje pasivitu mnoha Němců jako syndrom kolektivní viny.

Pokud má Joffe pravdu a pokud kancléřka Angela Merkelová nechápe rozdíl mezi židy vyvražděnými nacisty a muslimy vyhrožujícími vyhlazením křesťanů, židů a jiných muslimů, pak to o jejím vhledu do situace vypovídá více než je třeba.

Pokud jsou Němci plni kolektivní viny do té míry, že chtějí kompenzovat zločiny Německa na židech přijmutím stovky tisíc muslimů, z nichž se mnozí netají přáním nahradit křesťansko-židovskou tradici islámem a německou populaci muslimskou, která bude v sobě ukrývat řadu nemilosrdných vrahů, pak to vypovídá pouze o tom, že sebou Němci pohrdají natolik, že si přejí vlastní zničení. Anebo o tom, že ztratili vůli stát za tím, na čem jim záleží – akt rovnající se kapitulaci.

ZDROJ: Guy Milliére, Gatestone InstituteDr. Guy Millière, profesor na Pařížské Univerzitě, je autorem 27 knih o Francii a Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
166 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.