25.10.2013
Kategorie: Politika

Sebevědomý, odpovědný a slušný člověk nikdy nemůže volit socialismus!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 24|10|2013

A to v jakékoliv jeho podobě. V totalitní bolševické či v dnešní eurovariantě “sociálních jistot”, plných korupčních koryt a daňového otroctví. Kdo naletěl na demagogickou propagandu neokomunistů, kteří o současném stavu společnosti hovoří jako o krizi kapitalismu či jako o důsledku vlády pravice, naprosto nechápe co se kolem něj vlastně děje.

 

 

Pravá příčina stále větší bídy a z toho plynoucí frustrace “obyčejného” člověka totiž netkví v přílišném dodržování principů volné ruky trhu či snad v anarchistickém pojetí osobních svobod jednotlivce, ale právě v jejich maximálním potlačování. To, že dnes spolehlivě nemá velká část rodin ani na základní životní potřeby a žije opravdu na doraz vzhledem k pravidelným měsíčním platbám a výdajům, není zásluha kapitalistických vykořisťovatelů, ale socialistických vlád, eurobolševické byrokracie, daňové džungle a stohů nesmyslných zákonů, vyhlášek, regulací či zkorumpovaných dotačních programů vytvářených jak na běžícím pásu marxisticky vyučenými sociálními inženýry.

 

To, co nám mainstreamová média, ovládaná zákulisními politickými čachry, předkládají jako jedinou možnou variantu dalšího vývoje naší společnosti a předvedla ve zhuštěné podobě ve včerejší superdebatě na televizní stanici veřejné služby je, kulantně řečeno, na pozvracení. Z každého slova, z každého gesta i pohledu vybraných zúčastněných čišela hlavně závislost na penězích daňového poplatníka jako pověstná sláma z bot.

 

Nejde jen o to, že mediální prostor nedostávají lidé, kteří zřejmě nemají “správné” klientelistické vazby na současnou mocenskou oligarchii či dostatečné páky na redaktory veřejného mínění, ale i o celkové vyznění předvolební masáže. Neokomunistické běsnění “sociálního státu” pomocí okrádání produktivních lidí až do výše téměř 75% jejich výdělku, právní a daňová džungle, kde se občan může ocitnout za katrem aniž by někdo věděl proč, či stále větší plíživé předávání moci směrem ke zkorumpovaným přerozdělovačům peněz, a partají na tom parazitujících, se bere jako něco normálního, jako standard našeho současného žití.

 

A afektovaný guru českých politických debat pak národu společně s jeho oblíbenci předkládá k uvěření, že je podstatné jestli nás budou po volbách okrádat o 755,- nebo “jen” o 749,- Kč z každé vydělané tisícikoruny, či jestli postavíme o spalovnu více. Stále se s nimi točí v kruhu nacvičených frází, kamuflovaných blábolů a nicneříkajících a nicneřešících populisticky balených vizí. Do pravé podstaty problémů nemá odvahu proniknout ani náznakem.

 

ateo.cz

ateo.cz

 

Socialismus je nám tedy souzen i na další volební období. Tentokráte v podání Zemanem určeného směru v ČSSD. Což bude jistě ještě o stupeň horší varianta než jsme doposud byli nuceni přijímat. Další zvýšení daní, další posilování role státu, další nárůst byrokracie, další utahování šroubů, další zkorumpované projekty, další likvidace “parazitů”, kteří si dovolí být na státu nezávislí a s tím spojené omezování práv i svobod občanů.

 

Jsem sám zvědav na konečné důsledky předpokládané volby českého národa. Vychází mi to, bohužel,  na premiéra Haška, koalici ČSSD-TOP09-ODS-SZ, s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL. Ve sněmovně ještě ANO, které prolobuje zájmy svého majitele a jako opozice Úsvit, Svobodní a Piráti. Ano, tak pestrý možná bude Parlament ČR po těchto volbách. Nakolik silné tam však bude zastoupení starých kaprů, kteří si hlídají vybudované pozice u státního penězovodu, což nám předkládají jako páchání dobra při budování budoucí prosperity sociálního státu evrpoského střihu, záleží jen na voličích, kteří si dokáží spočítat základní společenskou trojčlenku – slovy W. Churchilla: “Všechno to chvástání ohledně sociálního státu musí být konfrontováno s faktem, že více, než co jedna ruka státu dává, druhá musí někde nakrást”. Slušný člověk přeci takto volit nemůže!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- + 350,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 350,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Olga Petrová 1000,- Kč, Phar. Lubomír Vylíčil 2000,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč

Celkem za měsíc: 24 687,00 Kč
Vybráno 70.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.