25.10.2013
Kategorie: Politika

Sebevědomý, odpovědný a slušný člověk nikdy nemůže volit socialismus!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 24|10|2013

A to v jakékoliv jeho podobě. V totalitní bolševické či v dnešní eurovariantě “sociálních jistot”, plných korupčních koryt a daňového otroctví. Kdo naletěl na demagogickou propagandu neokomunistů, kteří o současném stavu společnosti hovoří jako o krizi kapitalismu či jako o důsledku vlády pravice, naprosto nechápe co se kolem něj vlastně děje.

 

 

Pravá příčina stále větší bídy a z toho plynoucí frustrace “obyčejného” člověka totiž netkví v přílišném dodržování principů volné ruky trhu či snad v anarchistickém pojetí osobních svobod jednotlivce, ale právě v jejich maximálním potlačování. To, že dnes spolehlivě nemá velká část rodin ani na základní životní potřeby a žije opravdu na doraz vzhledem k pravidelným měsíčním platbám a výdajům, není zásluha kapitalistických vykořisťovatelů, ale socialistických vlád, eurobolševické byrokracie, daňové džungle a stohů nesmyslných zákonů, vyhlášek, regulací či zkorumpovaných dotačních programů vytvářených jak na běžícím pásu marxisticky vyučenými sociálními inženýry.

 

To, co nám mainstreamová média, ovládaná zákulisními politickými čachry, předkládají jako jedinou možnou variantu dalšího vývoje naší společnosti a předvedla ve zhuštěné podobě ve včerejší superdebatě na televizní stanici veřejné služby je, kulantně řečeno, na pozvracení. Z každého slova, z každého gesta i pohledu vybraných zúčastněných čišela hlavně závislost na penězích daňového poplatníka jako pověstná sláma z bot.

 

Nejde jen o to, že mediální prostor nedostávají lidé, kteří zřejmě nemají “správné” klientelistické vazby na současnou mocenskou oligarchii či dostatečné páky na redaktory veřejného mínění, ale i o celkové vyznění předvolební masáže. Neokomunistické běsnění “sociálního státu” pomocí okrádání produktivních lidí až do výše téměř 75% jejich výdělku, právní a daňová džungle, kde se občan může ocitnout za katrem aniž by někdo věděl proč, či stále větší plíživé předávání moci směrem ke zkorumpovaným přerozdělovačům peněz, a partají na tom parazitujících, se bere jako něco normálního, jako standard našeho současného žití.

 

A afektovaný guru českých politických debat pak národu společně s jeho oblíbenci předkládá k uvěření, že je podstatné jestli nás budou po volbách okrádat o 755,- nebo “jen” o 749,- Kč z každé vydělané tisícikoruny, či jestli postavíme o spalovnu více. Stále se s nimi točí v kruhu nacvičených frází, kamuflovaných blábolů a nicneříkajících a nicneřešících populisticky balených vizí. Do pravé podstaty problémů nemá odvahu proniknout ani náznakem.

 

ateo.cz

ateo.cz

 

Socialismus je nám tedy souzen i na další volební období. Tentokráte v podání Zemanem určeného směru v ČSSD. Což bude jistě ještě o stupeň horší varianta než jsme doposud byli nuceni přijímat. Další zvýšení daní, další posilování role státu, další nárůst byrokracie, další utahování šroubů, další zkorumpované projekty, další likvidace “parazitů”, kteří si dovolí být na státu nezávislí a s tím spojené omezování práv i svobod občanů.

 

Jsem sám zvědav na konečné důsledky předpokládané volby českého národa. Vychází mi to, bohužel,  na premiéra Haška, koalici ČSSD-TOP09-ODS-SZ, s tichou podporou KSČM a KDU-ČSL. Ve sněmovně ještě ANO, které prolobuje zájmy svého majitele a jako opozice Úsvit, Svobodní a Piráti. Ano, tak pestrý možná bude Parlament ČR po těchto volbách. Nakolik silné tam však bude zastoupení starých kaprů, kteří si hlídají vybudované pozice u státního penězovodu, což nám předkládají jako páchání dobra při budování budoucí prosperity sociálního státu evrpoského střihu, záleží jen na voličích, kteří si dokáží spočítat základní společenskou trojčlenku – slovy W. Churchilla: “Všechno to chvástání ohledně sociálního státu musí být konfrontováno s faktem, že více, než co jedna ruka státu dává, druhá musí někde nakrást”. Slušný člověk přeci takto volit nemůže!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 88 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...