nemeckoislam
22.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Sebereme vám vaše děti aneb svoboda projevu v Německu současnosti

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Už nesdílejte ani ta historická fakta. Otevřené názory pouze v soukromí. Úřady vás sledují, posuzují a nařizují. Šikana a totalita nové doby? Je patriotismus sprosté slovo? Migrace je tabu, ale záškoláctví je povoleno. Blázinec…

Skandální výsledky průzkumu zveřejnil Německý Institut pro veřejné mínění. Žijeme v době bláznů a šílenců?

Po přijetí zákona o cenzuře v roce 2018 jsou v Německu tabu již i historická fakta a šrouby svobody jsou utažené téměř na maximum. Úřady stále více a více nařizují, co lidé říkat smějí a co nesmějí.O závažném vývoji v zemi neprobíhá diskuse a postoje a obavy občanů nejsou brány vážně. Za kritiku vládní migrační politiky jsou lidé už i trestně stíháni. Zachrání Německo záškolačka Greta na svém klimatickém tour po Evropě?

Z výsledků výzkumu vyplívá, že mezi blízkými přáteli si dovolí mluvit upřímně a otevřeně 59% Němců, ale na veřejnosti jen 18%. Dvě třetiny občanů jsou přesvědčeny, že dnes musí být v Německu člověk velmi, velmi opatrný ohledně témat, protože některá jsou prý velice citlivá a přípustné jsou pouze některé názory ohledně těchto citlivých tématJedním z nejcitlivějších je pro většinu respondentů problematika uprchlíků, islámu a muslimů. 71% Němců si myslí, že na toto téma musíte mluvit velmi obezřetně. Nebo raději vůbec, že?

Říkám si, že obezřetnost a citlivost jsou jedna věc, ale odsoudit novináře jen proto, že sdílel historickou fotografii Velkého jeruzalémského muftího Mohameda Amína al- Husajního potřásajícího si rukou s nacistickým pohlavárem v Berlíně (1941), ač byl odvolacím soudem později očištěn je velká výstraha a hrozba! Demagogie a faleš.To chtějí Němci už i popírat historii a překreslit ji dle těch dnešních korektních a multikulturalistických hodnot? Z Německa jde opět strach.

O čem můžete v Německu v klidu psát a bez obav mluvit i na veřejnosti jsou témata o klimatu, rovných právech, nebo nezaměstnanosti. Musím se smát tomu klimatu, protože zrovna včera byla v Německu ta slavná záškolačka Greta a dle paní kancléřky Merkelové právě ona přiměla německou vládu zrychlit boj proti změnám klimatu.

Tak to německé vládě gratuluji, ale když si díky masovému záškoláctví inspirovaného Gretou jedna škola z Mannheimu dovolila pokutovat rodiny čtyř záškoláků částkou 88 eur, tak to úřady zrušily a nátlaková shromáždění mohou od podzimu vesele pokračovat dál, protože si myslím, že si tito mladí klimatičtí bojovníci protesty pošetří až na nový školní rok.

Mimochodem mladá Greta dnes dostane ocenění ve Francii a se svými otázkami života a smrti a s tím jak zachránit Svět vystoupí i v parlamentu. Třeba přiměje i francouzskou vládu k tomu zrychlenému boji, bohužel ne k boji proti nezvládnuté migraci, ale proti klimatickým změnám.Paříž dále ocenila pašeračku lidí Racketteovou medailí a její neziskovce poděkovala sumou 100.000 euro za záchranu uprchlíků z peněz daňových poplatníků! Tak teď nevím, jestli je větší blázinec Berlín, nebo Paříž, ale zpět do toho německého.

Patriotismus je v Německu citlivé téma pro 41% Němců a obávají se cejchu extrémního pravičáka, kdyby se snad projevili jako vlastenci. Politici stejně tak, nechtějí li čelit osobním útokům. Myslím, že většině německých politiků se to daří skvěle a dokud budou zarputile podporovat evropskou integraci a globalizovanou ekonomiku, tak se nemusí ničeho bát. Snad možná jen svých občanů jednoho dne. Svobodně se můžete vyjádřit již pouze v soukromí, myslí si 35% Němců.

Většině Němců (71%) to už leze na nervy! Tomu se skutečně divit nelze. Vybavuje se mi text K. Kryla…zakázali zpívat a bylo jim to málo, tak poručili dětem, modlit se jak si přálo veličenstvo Kat ( bruselská šlechta).

Východní Němci jsou nespokojenější ještě více nežli zbytek Německa, protože mají stále živé vzpomínky na totalitní šikanování komunistického aparátu.Není současné Německo také již pomalu totalitní zemí?

Když němečtí manželé založili fb skupinu, která kritizovala migraci, tak dostala 9 měsíců s tím, že pokud se objeví znovu před soudcem, skončí ve vězení a manželka dostala pokutu cca 30.000 korun. Co mi však přijde 100 krát horší a nejhorší je to, že vám v Německu za sdílené a údajné xenofobní názory mohou odebrat i děti!!! V lepším případě vám domu pošlou “vychovatele”, aby hlídal vaši konverzaci a případně pro blaho a dobro dítěte ve jménu té nové doby i zasáhl!!

Přijde mi to děsivé. Ne, ono je to děsivé.Ten Orwell měl asi v té odporné vizi 1984 pravdu. Pamatuji jak mi bylo po zhlédnutí filmu špatně a podruhé ho vidět určitě nechci, ale mám čím dál více větší dojem, že jinak to už skončit ani nemůže.

“Držte hubu a krok, nebo říkejte to, co chceme slyšet o multikulturalismu, přínosech migrace a rozmanitosti, nebo vám sebereme děti.” Kde to žijí ti Němci?

Podle britského zpěváka Morrisseyho žijeme v době idiotů. Prohlásil to poté, co mu byly z vlaků a stanic v Liverpoolu a okolí odstraněny plakáty propagující jeho nové album, a to proto, že byl v USA v tv pořadu Tonight Show s odznakem pravicové strany For Britain. Svoboda jako řemen všude kam se podívám a tuto pro mě nepřirozenou, zhoubnou a prolhanou dobu bych asi lépe nevystihl, ale již to slovo raději psát znovu nebudu.

A protože v německých volbách výrazně uspěli Zelení, tak myslím, že Německu již bohužel nepomůže nikdo a nic. Je mi to líto.

Autor: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 143 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.