NAROD
10.8.2018
Kategorie: Politika

Sebedestrukce

Sdílejte článek:

IN

Chování člověka má svá specifika, kterými se liší od ostatních živočichů. Většinou už postrádá velkou část živelnosti, která je vlastní zvířatům, nahrazuje ji jisté množství vrozené inteligence. Té má každý trochu jiné množství, liší se to napříč rasami, prostředím, ve kterém dotyční žijí a dispozicemi převzatými po svých předcích. I z toho lze usuzovat, že je velmi pravděpodobné, že ve vyspělých státech je pravděpodobnější výskyt více inteligentních lidí a průměrné IQ je podstatně vyšší, než například v rovníkové Africe. Schopnost přežít v těžších podmínkách je nezávislá na inteligenci, ale na míře živelnosti a dostatečném stupni vnímání okolí, obezřetnosti a přizpůsobivosti. I proto je ve volné přírodě daleko větší schopnost přežít u méně chytrého Křováka, než u vystudovaného bankéře pyšnícího se diplomem z prestižní vysoké školy. V prostředí banky se ovšem situace rapidně mění.  

Z výše uvedeného vyplývá, že každý národ je přizpůsoben prostředí, ve kterém se nachází. Důkazem je dlouholetá bezvýsledná válka v Afganistánu, kde ani nejmoderněji vyzbrojená armáda nedokáže zvítězit nad relativně primitivními bojovníky Talibánu. Ti jsou v afgánských horách doma a díky znalostem místa, ve kterém se bojuje, jsou zdatným soupeřem amerických sil doplněných vojáky z dalších zemí. Je velmi naivní ta představa, že se tam na misi příjemně vydělá a přitom nic nehrozí. Kdo někdy navštívil afgánské či pákistánské hory, ví, že místní jsou schopní se se samopalem v ruce objevit během okamžiku i tam, kde je nikdo několik měsíců neviděl. Chovají se a žijí jinak, než v civilizaci vyrůstající vojáci z armád tam nasazených. Riziko smrti či zranění je tedy vysoké a s tím tam vojáci odchází. Má li to smysl či nikoliv, to už je otázka pro nezávislé odborníky, ale vzhledem k dlouhodobému nasazení bez výsledků o tom lze pochybovat.

Podobně lze nahlížet na migraci. Do Evropy proudí statisíce mužských příslušníku národů a kmenů nechápajících základní principy evropské kultury a ekonomiky, které napomohly tomu, že je Evropa tam, kde je. Vidina snadno dosažitelných výdobytků dlouhodobého vývoje na našem kontinentu je pouhou fata morganou, kterou jim promítají ti, kteří stojí za rozpoutáním migrační krize. Černá masa plavící se přes Středozemní moře skočila na udičku těm, kteří vymysleli další způsob, jak bohatnout. Momentálně narážíme nejen na střet náboženství a inteligence, ale zuří především vnitroevropský boj elit o vládu. Na jedné straně stojí momentálně velmi oslabená a pomalu stárnoucí garnitura vyznávající konzervativní přístup k budoucnosti, jehož součástí jsou zodpovědnost, úcta k historii a čerpání z ní, rodina, národní hrdost a tradice.

Proti ní zbrojí elitářská generace vládců, kteří převlékli kabát, to na území bývalých států Varšavské smlouvy, nebo na bývalém Západu politici směřující k dosud nezažitému neomarxismu. Strhávají sebou mladou generaci a zneužívají ji k vlastním záměrům. Průnik levicově smýšlejících lidí do vrcholné politiky, neziskového sektoru a nejvyšších pater podnikatelských vrstev způsobil chaos v zavedeném systému a podnítil je k hledání nových prostorů, ze kterých poplynou další peníze podporující vznik účinných nástrojů podporujících vlastní moc. Právě vznik neziskového sektoru je pokusem o zřízení jakési přípravky budoucích aktivistů. Objevily se plán migrace, genderové změny vnímání společnosti, ekologický terorismus s podporou státu. Dlouho se hledal i imaginární nepřítel, kterého se podařilo zhmotnit v Rusku a v národním povědomí. Sebedestrukce Evropy je v plném proudu.

Na mediální výslunní se derou tvorové, jejichž představitelem je například hochštapler a páter Halík. Není samozřejmě jediným, každá země má množství svých agitátorů, kteří nás přesvědčují o potřebě promíchat národy. Jejich rétorika se však mění. Nejdříve byli příchozí muslimové přínosem, který nás zachrání a posune dále, později jsme byli upozorněni, že budeme muset vyložit jistou energii na integraci, aby se stali užitečnými, momentálně jsme přesvědčováni o tom, že i přesto, že nás budou asi zabíjet, je třeba je přijmout, dát jim prostor a postupně se pokusit je domestikovat. Jaká bude další fáze? Bude nám řečeno, že se máme všeho vzdát a odejít ze země, opustit domovy, protože se polidštění nepodařilo, ale oni mají právo na svůj nový domov? Budeme nadále naslouchat Halíkovi, jemu podobným, médiím, nebo je konečně přestaneme poslouchat a potrestáme je za kolaboraci s nepřítelem a začneme se bránit? Možná tomu nebudete věřit, ale existuje plno nadšených spoluobčanů, kteří Halíka citují a dávají jeho myšlenky za příklad. Demagogie padá na úrodnou půdu těch, jejichž inteligence je mizivá, nebo i těch dalších, kteří v tom vidí zrod nové společnosti. Jak moc jim multikulturní přístup změní jejich zažité standardy, které si ani neuvědomují, to už nedomýšlí. Sebedestrukce je na postupu.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 121 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
politicon.cz